?Въпроси всякакви за СО? 2022

  • 309 576
  • 8 905
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 950
Темата е за въпроси свързани със СО, за тези, които не искат да пускат нова тема или искат да попитат нещо анонимно.

старата тема

# 1
  • Мнения: X
Здравейте! Според вас трябва ли да се дава шанс на човек, когото не намирате физически привлекателен, но имате много общо на интелектуално ниво и като вкусове/предпочитания за определени неща? Например, в онлайн общуването с него, дори Ви възбужда, но на живо нещата са коренно различни и физическия контакт по-скоро би бил компромис, за да се "пробва" дали ще се получи нещо?

# 2
  • София
  • Мнения: 35 056
Не.
Фантазията не е реалността.

# 3
  • Мнения: 14 794
Има цяла тема по въпроса. Да не я заключиха?

# 4
  • Мнения: 18 491
що ми е познат въпросът?
Мъжът ми бе по-нисък, дебел, понякога непоносим по характер, изкарахме 32 години заедно, докато онази ни раздели и го взе горе.Докато не опиташ реално, виртуалната сянка  ще те заблуждава.

# 5
  • Мнения: 920
Не съм чела другата тема, отговарям принципно на въпроса.
При реалните контакти и комуникация, тялото показва реалните си усещания, а това са сигнали, които не трябва да се пренебрегват, защото те ще се натрупват с времето и щом става въпрос за компромиси - разочарованията, разминаванията и желанието за дистанциране един от друг са просто въпрос на време.

# 6
  • Мнения: 35 950
при толкова много мъже, защо ще се мъчиш баш с тоз?

# 7
  • Мнения: 5 300
Скрит текст:
Здравейте! Според вас трябва ли да се дава шанс на човек, когото не намирате физически привлекателен, но имате много общо на интелектуално ниво и като вкусове/предпочитания за определени неща? Например, в онлайн общуването с него, дори Ви възбужда, но на живо нещата са коренно различни и физическия контакт по-скоро би бил компромис, за да се "пробва" дали ще се получи нещо?
Не, няма смисъл да си губиш времето. По принцип за мен физическите данни не са от значение, влюбвала съм се и в по-нисък мъж от мен, но няма ли го привличането, си е изтезание. Едва ли си мазохистка, за да си го причиняваш.

# 8
  • София
  • Мнения: 35 056
Фантазията е склонна да навързва несъществуващи качества и събития, хиперболизира усещанията, прави ги по-интензивни.
Анонимна, онлайн еротиката щом не отговаря на химията в реала - не се насилвай.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 36 584
Не.

# 10
  • Мнения: X
Обвинявам се дали не гледам твърде повърхностно на нещата и си мисля как няма да намеря друг. Това са причините. А и той е толкова настоятелен от първата секунда, че вече се обърках. Пък аз съм една такава... все не знам какво да правя, явно вид безхарактерност. Няма друг на хоризонта в момента. Но ще се опитам да го отклоня.

# 11
  • Мнения: 650
Че дай му шанс - не знаеш какво ще стане..... В крайна сметка и двамата ще усетите ако не стане

# 12
  • София
  • Мнения: 35 056
Не поддавай само, защото си сама.
Това едно, пък и тези напористите са ми любимци направо....

# 13
  • Мнения: 6 160
И аз бих дала шанс .

# 14
  • Мнения: 5 300
Шанс за какво? Аз с някой, който не ме привлича няма как да си легна, пък, ако ще и да е Айнщайн на новото време.

Общи условия

Активация на акаунт