?Въпроси всякакви за СО? 2022

  • 311 002
  • 8 905
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 594
Тя говори "би било", не вече  е.
Не карам никого нищо.
Реалното е различно от екрана.
Докато нещо я мъчи ,няма да реши.
Компромис с външен вид е възможен донякъде.Нататък възможностите намаляват, тя не говори за реален опит, общуване.
С противен човек няма връзка.Има всичко друго.

# 31
  • София
  • Мнения: 35 153
Дайте задружно да се умилим от изключенията гледани отстрани.

# 32
  • Мнения: 14 905
Не става въпрос за хубав или грозен, а за липса на цялостна химия.
И топ красавец да е, като има нещо дет ѝ слага спирачки - все тая.
Вметката за повърхностното ме кара да мисля, че мъжът трудно минава за симпатичен, камо ли красавец.

Дайте задружно да се умилим от изключенията гледани отстрани.
Мда.

Има и нещо друго. Не е добре отношения да започват с големи компромиси, защото после се налагат още компромиси и се стига до мисъл от рода на не стига, че се навих на Х, ами сега и У и Й трябва да търпя.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 468
Аз в такава ситуация дадох шанс. Моят мъж не е идеала ми за мъж. Пълничък и с повече косми отколкото някога бях виждала на човек. Но се оказа, че в леглото е невероятен любовник. С него разбрах какво е множествен оргазъм. Отделно се оказа и много надарен.
Сега мога да кажа, че дори пълничък, като го гледам ме възбужда. Свикнах с формите му, даже си ги харесвам, но той постоянно прави опити да отслабне.
Ако в секса се беше оказал посредствен и нищо особено, нямаше да има втори път, въпреки, че после той показа и много други качества и секса отдавна не е водещото нещо, заради което го избрах.

# 34
  • Мнения: 7 967
не ти ли омекват краката като се скъси дистанцията помежду ви, защо да си губите времето? Grinning

# 35
  • Мнения: 588
Няма толкова значение дори външния вид, единствено как те кара да се чувстваш. Тръпнеш ли в очакване да те потърси, да ти позвъни, да ти пише, чакаш ли срещите ви с вълнение или ти е все едно, гласиш ли се за него. Това е следствие от чувствата ти, които или ги има или ги няма. Дали да дадеш шанс е друг въпрос, но замисли се, дали би била склонна да преминавате през всичко заедно и би ли се изправяла срещу трудности с него.

# 36
  • France
  • Мнения: 12 759
Макак ще си повърхностна?! Не ти е работа да се занимаваш с благотворителност за грозофили! Не те кефи и точка. А той, че те натиска не говори добре и за него.

Последна редакция: чт, 06 яну 2022, 15:31 от Philomena

# 37
  • Мнения: 2 466
Има един лаф: Като видиш един мъж за първи път, не ти ли се прииска да му сготвиш мусака, значи не е за теб! Wink

Последна редакция: чт, 06 яну 2022, 19:34 от :::

# 38
  • Мнения: 4 728
Анонимен игнорирайки сегашният обект ти в момента от какво имаш нужда - по- скоро от сериозна връзка или по- скоро от секс? А кое точно го прави физически непривликателен?
От личен опит - мъжете поддават  на външна промяна и можеш да го преобразиш с промяна в диета,  гардероб, прическа и т.н. Я Гущерова каква трансформация постигна😉  Казваш , че въпреки всично изпитваш някаква възбуда в он лайн общуването- значи има тръпка. Той е напорист - за какво- връзка или секс?
 Аз бих дала шанс за развитие опипвайки и преценявайки дали ще поддаде да се промени нещо от нехаресваното от теб, ако - не , тогава обръщам страницата👍

# 39
  • Мнения: 14 966
Хем грозен, хем нахален.

# 40
  • София
  • Мнения: 12 744
Той може би затова е нахален, защото знае, че ако й даде време да мисли и решава, няма да го огрее. Такива често се и опитват да подбиват самочувствието на жената, а да не осмисля много, много как ги превъзхожда. Аз затова и усетя ли натиск, веднага бия контра. И много внимателно следя отношението.

# 41
  • Мнения: 19 984
Опитай да си обясниш кое те притеснява на живо в този човек. И защо. Кое те привлича виртуално в него и защо. И къде е разминаването. В твоите или неговите очаквания.
Ако си наясно със себе си, ще можеш да го погледнеш с разлчини очи и да прецениш адекватно какви искаш или не искаш.

# 42
  • София
  • Мнения: 12 744
Виртуално не й се налага да го гледа Sweat Smile

# 43
  • Мнения: 550
Аз в такава ситуация дадох шанс. Моят мъж не е идеала ми за мъж. Пълничък и с повече косми отколкото някога бях виждала на човек. Но се оказа, че в леглото е невероятен любовник. С него разбрах какво е множествен оргазъм. Отделно се оказа и много надарен.
Сега мога да кажа, че дори пълничък, като го гледам ме възбужда. Свикнах с формите му, даже си ги харесвам, но той постоянно прави опити да отслабне.
Ако в секса се беше оказал посредствен и нищо особено, нямаше да има втори път, въпреки, че после той показа и много други качества и секса отдавна не е водещото нещо, заради което го избрах.
Това е точно като историята на Шарлот от секса и града... Много ме кефи!

# 44
  • София
  • Мнения: 152
Виртуално не й се налага да го гледа Sweat Smile
Освен на видео-чат.

Общи условия

Активация на акаунт