Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 69

  • 87 390
  • 771
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 623
Тези, които ги замразяват на 6ти ден, защото по-бавно са се развили, има ли шанс да ги бъде ? Имам едно такова и едно добре развило се
И аз имах един бластоцист,замразен на 6-ти ден,поради  бавно развитие.Правихме ЗЕТ с него наскоро,но резултатът е отрицателен.

# 301
  • Мнения: 1 278
Аз в момента се подготвям за ЗЕТ на два ранни бластоцисти. Щяха дори да опитат да им вземат клетки за ПИД (в Щерев), но решихме да направим пресен трансфер като ембриолозите предпочетоха двата добри бластоцисти -  нямаше имплантация.
Следя тази тема с идеята да сменям болницата.

# 302
  • София
  • Мнения: 7 645
На мен ми бяха обяснили за ранните, че понякога им трябва 2-3 часа и ще станат на бластоцисти, но реално тъй като ги гледад под час няма как да знаят кога точно ще станат.

Дано трансфера на тези младите бластоцисти ви се получи и поне едно бебе накрая Simple Smile

# 303
  • Мнения: 1 521
Случвало ли ви се е да имате записан час, но да не го виждате в мобилното приложение? На мен за първи път ми се случва и макар да ме уверяват, че е записан се притеснявам. 

Аз днес запазих,но не ми излиза в приложението. Надявам се да няма проблем:)

# 304
  • Мнения: 2 144
Записаха ме..Най-сетне. За декември. Ако имам бесен късмет да съм втори трети ден, но едва ли, ще стартирам процедура. Ако ли не, то януарски отново ще започне всичко. Безкрайно щастлива съм. Макар с ФСХ 30, което ме отчайва, се опитвам да не губя надежди. Днес ми идват добавките..Ще разчитам тайничко на тях и на божията воля.

# 305
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Шакира, успех ти желая. Ние нямаме никакъв шанс за второ за съжаление.
Аз останах приятно изненадана. На 01.08.18 ми взеха материал за цитонамазка и на 03.08.18 резултата беше готов!!! Бях се нагласила да чакам 20 дни, но като влязох да си видя микробиологията видях, че и цитото е готово:smile:

# 306
  • Мнения: 1 659
Пацинтка съм на д-р Стаменов, но искам да отида на цитонамазка и микробиология преди часът при него. Как да постъхя - час за кой доктор да запазя ?

# 307
  • Мнения: 19 717
Мисля, че всеки един от редовните АГ-та ще ти свърши работа.

# 308
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Аз ходя при д-р Белкин или д-р Еленчев

# 309
  • Мнения: 449
Момичета, какви медикаменти изписват обикновено в Надежда при подготовка за ЗЕТ? Кринон гел? Първите два трансфера направих в друга болница и там бях само на Утрогестан.

# 310
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
Момичета, какви медикаменти изписват обикновено в Надежда при подготовка за ЗЕТ? Кринон гел? Първите два трансфера направих в друга болница и там бях само на Утрогестан.

При мен досега винаги е било с утрогестан, но следващия опит ще искам кринон.
 Някой знае ли дали имунолозите почиват заедно с репродуктивните?

# 311
  • София
  • Мнения: 623
Момичета,искам да ви питам дали има някакъв заместител на Фемостон от 2 мг,защото има проблем с намирането му в аптечната мрежа.Докторите са в отпуска и няма с кого да се консултирам.Предварително благодаря!

# 312
  • Мнения: X
Дали Кристияна още отговаря за графика на д-р Стаменов?

# 313
  • Мнения: 472
Много се ядосах като изчезна от аптеките фемостон, защото си го купувах винаги през деня, когато трябва да започна да го пия и ме изненадаха с липсата му. Обиколих много аптеки, докато се уверя, че никъде няма изостанала някоя опаковка и накрая звъннах на спешния телефон, защото ми предстои ЗЕТ и по никакъв начин не мога да си позволя да спра приема. Казаха ми да си купя Трисеквенс, и него едва го открих, но поне е мисия възможна. Не знам обаче дали този вариант може да се използва при всички случаи.

# 314
  • Мнения: X
Щом така са ти казали от манипулационна.

Общи условия

Активация на акаунт