Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 69

  • 87 088
  • 771
  •   1
Отговори
# 330
  • тук-там
  • Мнения: 5 712
Моята е достатъчно ранна - на 10,11 ден. Просто тогава се върнах от почивка. Стаменов е гъвкав, не действа протоколно. Видя на 9-ти ден 18 мм фоликул, таймира и пунктира. Идеята ми беше да кажа на дамата, че няма нужда сама да се рамкира. Отива в първия възможен момент и док ще прецени кога, какво и как.

# 331
  • София
  • Мнения: 8 122
Никога не съм правила ЗЕТ и искам да питам нещо. Персенска ми каза от втори ден да пия естрофем 2х1, и да си запиша час за 15 ден (оф, не си спомням добре дали беше за тогава). Не се ли прави преглед в началото, хормони не се ли изследват?

# 332
  • София
  • Мнения: 7 645
Хубаво е да има преглед и изследвания, но някои лекари ги пропускат ако пациента не прави често кисти примерно и няма проблем с прогестерона в началото на цикъла.

# 333
  • София
  • Мнения: 2 051
На мен също никога не ми пуска изследвания в началото,  вика ме на 11-12 ден,  дори на предпоследния ЗЕТ имах киста,  стояща от предния цикъл,  прогестерона ми беше нисък и тя направи транфера, за което съжалявам,  мисля,  че опита беше обречен и трябваше да го откажа.

# 334
  • Мнения: 599
Мен ме викаше на 10,11ден и след преглед ми пускаха хормони.Два пъти отлагахме заради висок прогестерон, но на третия път всичко беше добре и към естрофема добавихме и утрогестан.

# 335
  • Мнения: 19
Здравейте момичета ! Някоя от вас знае ли точната дата на която д-р Персенска започва работа след отпуската ,дали е 15 -ти или по късно ? Благодаря предварително !

# 336
  • Кърджали
  • Мнения: 136
16 август


Здравейте момичета ! Някоя от вас знае ли точната дата на която д-р Персенска започва работа след отпуската ,дали е 15 -ти или по късно ? Благодаря предварително !

# 337
  • Варна
  • Мнения: 703
А секцията инвитро в приложението какво представлява 🤔 може би става активна като започне процедурата Simple Smile

# 338
  • Мнения: 1 742
Аз съм в стимулация, но в секцията "Ин-витро" нищо не пише Wink.

Последна редакция: пт, 10 авг 2018, 14:55 от bubastet

# 339
  • Мнения: 60
Момичета ,
мина моята цветна снимка, никаква болка нямаше, по скоро неприятно усещане, напрежение.Коментара беше две проходими тръби.Имаме час за след няколко дни, за да решим как ще  продължим .При мен всчки изследвания са добри,имам и едно дете от друг партньор, при ММ  спермограмата е  с 2% морфология.Въпросът ми е, какво мога  да очаквам , изобщо не съм наясно с процедурите, с какво се започва.
Моля, хвърлете ме в някаква насока, да се информирам преди прегледа

# 340
  • Варна
  • Мнения: 703
Момичета, искам да ви попитам като ви викат на 20ти ден за блокираща инжекция пускат ли се изследвания? По-скоро трябва ли да съм гладна и жадна преди прегледа?

# 341
  • София
  • Мнения: 23 165
Не

# 342
  • Мнения: 1 742
Не,няма изследвания. След това са изследванията.

# 343
  • Варна
  • Мнения: 703
Супер Simple Smile Благодаря ви 😍

# 344
  • Мнения: 728
Здравейте момичета. Ще имам една нощ престой в болницата.. но забравих да попитам какво да си нося...документи, ЛК, тоал.принадлежности, пари е ясно... а за чехли, пижама/ношница, прибори за храна трябва ли?

Общи условия

Активация на акаунт