Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 509
Здравейте,
Записан на първо е и моят син, профил Природни науки. Много ще се радва да се запознае със съучениците си преди 15 септември. Simple Smile

Здравейте, на Вас при записването искаха ли Ви спонсорство в размер на 50лв. за учителката по ИЕ?
Благодаря предварително!

Здравейте,
Да, искаха ми.

# 31
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Нас ни пропуснаха, но на родителската ще си ги платим. Всяко училище, в което има нейтив преподавател, събира пари за квартирата му.

# 32
  • Мнения: 2
Здравейте, за инфо на сайта на у-щето са обявени родителски срещи!

# 33
  • при моите любими
  • Мнения: 2 526
Здравейте, моля за актуална информация за преподаването на Испански език в тази гимназия. Предстои ни подреждане на училищата и дъщеря ми държи на испански паралелки и това училище е в списъка ни. След 164то се чудя как да подредя другите училища с испански език. Благодаря предварително.

# 34
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Дъщеря ми е в 30-то. Ако детето иска да учи езика, ще успее. Учителите са изискващи, но и много даващи. Имат и нейтив. Учи се доста в училището между другото.

# 35
  • София
  • Мнения: 48
Дъщеря ми е в 30-то. Ако детето иска да учи езика, ще успее. Учителите са изискващи, но и много даващи. Имат и нейтив. Учи се доста в училището между другото.
Извинете, в кой клас е дъщеря Ви? Обмислям да запиша сина ми от 5 клас там.

# 36
  • софия
  • Мнения: 60
Здравейте, днес се записахме в училището с ИЕ/АЕ.Дали има майки които да споделят, как е нивото на обучение по ИЕ.Благодаря!

# 37
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Ниво на преподаване е много добро. Нивото на усвояване зависи преди всичко от самото дете. Ако то иска да учи, ще го усвои добре. Учителите са страхотни.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 029
Нас ни пропуснаха, но на родителската ще си ги платим. Всяко училище, в което има нейтив преподавател, събира пари за квартирата му.

Не е във всяко.

# 39
  • Мнения: 46 508
Дъщеря ми завършва тази година 30-то. Има нейтив преподавател по испански. Никога не е повдиган въпроса за плащане на квартирата ѝ. За мен е недопустимо.

Иначе от училището и учителите продължаваме да сме много доволни!

# 40
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Дъщеря ми е 10 клас. Тази година сме без нейтив. Но миналата и по-миналата ни събираха по 50 лв. за квартира. И ордери даже имам някъде из нас.

Не се сърди, човече - имаш ли спомен кога избирахте профилите? В смисъл първи или втори срок на 10 кл.?

Последна редакция: вт, 27 сеп 2022, 13:21 от Просто_майка

# 41
  • София
  • Мнения: 588
Здравейте, повдигам темата и се надявам да положителни отзиви.
Тук прочетох само такива.
Вчера обаче с познати говорех и го нарекоха наркоманското училище.
Децата ходели да пушат марихуана в градинката зад училището и имало много пласьори. Знам, че си зависи от детето. Дъщеря ми за момента се движи доста добре, но от тези проблеми винаги са ме побивали тръпки.
Чувалили сте от децата си за чак толкова много проблеми с наркотиците около училището?

# 42
  • Мнения: 46 508
Дъщеря ми завършва тази година. Големите наистина ходят да пушат, но обикновени цигари. Досега никой никога не е отишъл при тях да им продава трева или нещо друго. Вярвам ѝ, защото по принцип споделя свободно по тези въпроси.
Иначе със сигурност, като във всяко друго училище, има и употребяващи марихуана, но нещата не са по-различни от която и да е друга гимназия.

Преди да я запишем и аз чух такива приказки, но все бяха от хора, които нямат деца там, така че не им обърнах внимание.

# 43
  • София
  • Мнения: 588
Дъщеря ми завършва тази година. Големите наистина ходят да пушат, но обикновени цигари. Досега никой никога не е отишъл при тях да им продава трева или нещо друго. Вярвам ѝ, защото по принцип споделя свободно по тези въпроси.
Иначе със сигурност, като във всяко друго училище, има и употребяващи марихуана, но нещата не са по-различни от която и да е друга гимназия.

Преди да я запишем и аз чух такива приказки, но все бяха от хора, които нямат деца там, така че не им обърнах внимание.

Оо, сърдечно благодаря за коментара.
Да, и при мен лошите отзиви бяха от слухове, без децата им да са в училището. Било пълно с дрога, дилърите ги привиквали в парка.
До тук от първа ръка срещам само положителни отзиви и след 164-то, ще е 30-то.
Още веднъж благодаря. ♥️

# 44
  • София
  • Мнения: 934
Здравейте! Интересувам се паралелката Природни науки , а и от училището като цяло.

Общи условия

Активация на акаунт