С грим на плаж

  • 19 672
  • 243
  •   1
Отговори
# 45
  • INFJ
  • Мнения: 9 351
Стик на Dove и по навик парфюм... който се отмива 5 минути след като съм стъпила на плажа, хаха. Първата ми работа е да вляза във водата.

# 46
  • София
  • Мнения: 4 548
Специално за дезодорантите съм чела, че не е добре да се ползват на плаж.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 266
В края на краищата всеки има право да ходи на плаж както си иска - без грим или с грим. Просто последните трябва да се промирят с факта, че ще бъдат обект на присмех. Това е!😀

# 48
  • Down south
  • Мнения: 7 680
На присмех къде? Тук никой на никого не обръща внимание и това е огромно предимство. Човек се гримира/облича, за да се чувства преди всичко добре.

В България, а вероятно и около, откровеното оглеждане и коментирането са често срещани., така че няма да се изненадам, ако някой бива оглеждан и коментиран на база грим на палажа.
 
ПП Преди време мащехата ми умря от ужас, когато с приятелка гостувахме и тръгнахме по улиците с yoga pants  Joy

# 49
  • София
  • Мнения: 1 713
Само не разбирам, защо като се каже "грим" и веднага почнаха да се рисуват комични картини на наконтени с пет пласта грим кифли.
Един лек ББ крем с фактор хем ще защити лицето, хем ще изравни тена.  Как ли пък да не е повод за присмех, та той едва се забелязва (ако изобщо се забелязва).
Не нося спирала на плажа, също и червило, но се е случвало да сложа ББ и телесец цвят гланц. Драма и повод за присмех не виждам.

# 50
  • INFJ
  • Мнения: 9 351
Наистина ли е нужно да се уточнява, че смешните са тези, които имат очевиден грим по лицето?
За мен една жена трябва да има сериозни проблеми със самочувствието, ако и за плаж се рисува. Реално е повече трагично, отколкото смешно.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 713
Ако за теб ББ крем е рисуване, очевАдните проблеми са другаде, но определено не са в тези, които се опитваш да осмееш така иронично.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 838
Кожата на лицето трябва да бъде защитена с фактор, както и останалите части на тялото. Не виждам проблем това да стане с тониращ крем с фактор. За очите - на плажа обикновено се носят слънчеви очила, та и да има грим той няма да се вижда.

# 53
  • INFJ
  • Мнения: 9 351
Ако за теб ББ крем е рисуване, очевАдните проблеми са другаде, но определено не са в тези, които се опитваш да осмееш така иронично.

Явно наистина е нужно да се обясни, щом и след предният пост пак не си разбрала. Защитни кремове, балсами за устни - ок. Спирали, червила, сенки, моливи за вежди/очи, очни линии - нелепо.

Последна редакция: сб, 23 юни 2018, 15:14 от Elunaria

# 54
  • Down south
  • Мнения: 7 680
Чак пък разтичащ се фон дьо тен..! Това да не е латекс, напластен с баданарката!
Има толкова много. съвременни продукти за лице, които , ако са правилно подбрани, могат да подчертаят естествената красота, било то и на плажа.
Съвсем не говоря за тежък вечерен грим , това и за мен е прекалително ако става въпрос за места като басейни, плаж, разходка в планината.
Напълно разбирам за какво говориш, аз лично споделям мнението ти.

# 55
  • Nice
  • Мнения: 946
Всеки да си ходи както си иска.
Но аз лятото като цяло не слагам почти никакъв грим, оставало и на плажа да ида наклепосана. Прекалено тежко ми идва в жегите. Лек дневен крем със защитен фактор и толкова.

Виждала съм и жени със сенки, яко фон дьо тен и очна линия, меко казано са ми странни. Това ще рече, че влизат във водата и само се плацикат, а аз на плаж ходя основно за да се премятам из водата Smiley
Дори и ако основно ходех, за да се пека, не знам с грим как може да стане. По-скоро ще ми се запушат порите от грим и пот.

Последна редакция: сб, 23 юни 2018, 18:39 от nikaia

# 56
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Леле, аз ходя с червило на плаж!
Да взема да се гръмна, че като чета темата излиза,
че имам сериозни проблеми със самочувствието!

# 57
  • Мнения: 22 861
Леле, аз ходя с червило на плаж!
Да взема да се гръмна, че като чета темата излиза,
че имам сериозни проблеми със самочувствието!
Не си сама в бедата, и аз нося червило , не си мокря лицето и косата, слагам фон дьо тен ... Тотална липса на самочувствие!

# 58
  • INFJ
  • Мнения: 9 351
Нямам друго обяснение за жени, които имат проблем с това да бъдат естествени дори някъде, където всички се въргалят по земята.

# 59
  • Down south
  • Мнения: 7 680
Въргаляне по земята, ще умра Joy
 Ако ти се въргаляш по земята, добре, но далеч  не всички го правят.
Представи си, че ние гримираните предпочитаме меки шезлонги, palapas и bali beds Heart

Общи условия

Активация на акаунт