С грим на плаж

  • 19 687
  • 243
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 257
Да се включа и аз в темата 😁 Не нося никакъв грим на плажа,но според мен изглежда красиво , когато има жени с перманентен такъв .Микроблейдинг на веждите,перманентна очна линия или нещо такова. По-нататък във времето,когато имам възможност,на драго сърце бих си направила и аз. Все пак не е евтина инвестиция в себе си.Не подкрепям носенето на грим като фон дьо тен , спирала по простата причина,че на тези температури излишно запушват порите и причиняват появата на пъпчици ,но все пак ако се харесвате , слагайте 🤗

# 226
  • София
  • Мнения: 38 571
Аз много обичам мързеливи продукти - всичко в едно. Миналата година си бях взела тониран крем с 50 фактор на Авен, но тази нещо ми се вижда "сух".
Тази година ежедневно съм DM Sun dance pro climate 30 SPF и Golden rose Nude look tinted moisturiser 25 SPF.

Последна редакция: вт, 13 юли 2021, 09:47 от Rockstar

# 227
  • София
  • Мнения: 28 642
Запушването на порите зависи от състава на продукта и от кожата.

# 228
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 335
Аз много обичам мързеливи продукти - всичко в едно. Миналата година си бях взела тониран крем с 50 фактор на Авен, но тази нещо ми се вижда "сух".
Напълно споделям. Смених го тази година с тониращия на Юсерин. По-зле е работата. Нямам идея как ще го изразходвам. С консистенция на С 200, никаква хидратация, брашнян финиш. Абе с фон дьо тен ще е по-добре Laughing

Със сленцзащитата на Амуей, нищо че е само 30 фактор, и СС-то на Лумене заспиват нещата.,

# 229
  • Мнения: 257
Запушването на порите зависи от състава на продукта и от кожата.
Да,съгласна съм,но съм използвала доста скъпи продукти за фон дьо тен като Худа,Фенти Бюти и колкото и качествен да е продукта климатичните фактори и типа кожа си казва своето . Моята кожа е средна към мазна и започвам да "лъщя" дори на жегата, разхождайки се ,а не си представям на плажа..

# 230
  • София
  • Мнения: 28 642
Е, лъщенето е друго. Аз съм с мазна кожа и си лъщя, но порите не ми се запушват, защото не ползвам комедогенни продукти.
Но гримът няма общо с това - и без грим пак ще лъсна.

Последна редакция: вт, 13 юли 2021, 11:04 от milenaka

# 231
  • София
  • Мнения: 38 571
Отдавна има решение на лъщенето - матов крем с фактор и лека пудра.

# 232
  • Мнения: 23 014
Отдавна има решение на лъщенето - матов крем с фактор и лека пудра.
За кожа като моята няма, винаги лъсва и няма оправия.

# 233
  • Мнения: X
Polcho
О на мен по никакъв начин не ми пречат, още по малко гледам в чуждата паница и за разлика от теб,   на никого не скачам..
За мен е приоритет  лицето ми(и не само)  да е добре предпазено от слънцето, на друг му е важно да е с грим.Няма лошо.
Всеки има право на мнение.Не налагам моето.
Все пак тук споделяме и  обсъждаме гледни точки.

На мен лично ми е последна грижа дали ще се харесем на  някого.
Не виждам защо някой трябва да св дразни, че  не се харесва не всички  и не всички мислят като него.
Не намирам драма в това, че моето и твоето мнение не съвпадат.Не разбрах, само защо мина в нападение  Simple Smile .
Какво ти пука как мисля аз. Важното е да си Ок със себе си, а не с непознати от форумите.
И на мен в България преди години  са ми се присмивали, че религиозно подновявам слънцезащитата навън на два часа....Весело им е  на хората , смеят се.  Не ми е било проблем.

sl, не скачам на абсолютно никого. Само ми позволи да те цитирам, защото си противоречиш. Сама използваш думата "бабички" (което трябва да се разбира с подигравателен тон"), "натокана" умишлено съм я сложила в кавички, защото целта ми беше да иронизирам твърдението си. Ти говориш за накити и това как балканците си личат и се разпознават  в западните държави, защото начина, по който изглеждат ги издава и т.н.
Отделно че и ти самата си ставала потърпевш на подобен род подмятания?! Предполагам, че се досещаш какво искам да кажа Wink
Но няма да разводявам темата повече.

Приятно лято на всички!

# 234
  • Down south
  • Мнения: 7 706
Цитат
Прави ми впечатление, че в темата се бърка липсата на стил с липсата на самочувствие и според мен идва от хора, които не са много наясно с гримовете като цяло. Joy
Много ме иэкефи и поста на муунривър-не всеки рови и се маже в пясъка и се пече до смяна на расата
Добре казано!
Сега се зачетох и явно съм се опитвала да обясня нещо подобно, преди няколко години.

Като стигна до истински плаж, пак ще ходя с грим, сега с грим, само на басейна Stuck Out Tongue Winking Eye

# 235
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Polcho  как разбра какъв тон влагам , или всеки съди по себе си?
Аз и любимите ми винтижни парфюни наричам "бабички"  Simple Smile  и това го знаят всички потребители, които пишат от години във форума..
За накитете визирах  тукашните жени над  75 + , , които нямат нищо общо с източна Европа .
Съжалявам , но българите в чужбина  се разпознават поне от 500 м, независимо дали този факт ти харесва или не.
Италианките също си личат, но се гордеят с това Simple Smile .
Американките и те се , открояват , но на тях пък едва ли им пука от това .
Моят срайлинг  също се разлучава от масовия в България , но това е последбото нещо, което ме интересува
Все пак говорим за различни култури и традиции.
Подчертавам различни.Нито по добри, нито по  зле, просто различни.

Последна редакция: вт, 13 юли 2021, 19:07 от sl

# 236
  • София
  • Мнения: 28 642
Какво като се разпознават в чужбина и какво общо има това с грима на плажа?

# 237
  • Мнения: 3 640
Polcho  как разбра какъв тон влагам , или всеки съди по себе си?
Аз и любимите ми винтижни парфюни наричам "бабички"  Simple Smile  и това го знаят всички потребители, които пишат от години във форума..
За накитете визирах  тукашните жени над  75 + , , които нямат нищо общо с източна Европа .
Съжалявам , но българите в чужбина  се разпознават поне от 500 м, независимо дали този факт ти харесва или не.
Италианките също си личат, но се гордеят с това Simple Smile .
Американките и те се , открояват , но на тях пък едва ли им пука от това .
Моят срайлинг  също се разлучава от масовия в България , но това е последбото нещо, което ме интересува
Все пак говорим за различни култури и традиции.
Подчертавам различни.Нито по добри, нито по  зле, просто различни.
С какво? Как?

# 238
  • Мнения: 23 014
Разпознават се, факт.Живяла съм в чужбина и непогрешимо ги разпознавах.Просто се различаваха по начин на обличане, прическа, грим и държание, болшинството.Мен местните ме мислеха за латино заради акцента и мургавата кожа. Говоря за Испания също.

# 239
  • Мнения: 3 315
Мен в щатите също ме мислят за латино, и не разбирам защо. Визуално не смятам че имам нещо общо, снежно бяла с розови бузи съм. Може би заради акцента... макар че са тръгвали да ме свалят на испански, без да са ме чули как говоря Grinning
Приемам го като комплимент де, за мен са много красиви жени.

Последна редакция: вт, 13 юли 2021, 20:07 от Glossycherry

Общи условия

Активация на акаунт