Любов между момчета

  • 9 156
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 196
Скрит текст:
...просто търся сериозни отговори от хора, попадали в такива ситуации или от майки и бащи, които биха споделили как биха реагирали, ако детето им се окаже с различна ориентация...
Обърка се вече Simple Smile Нали току що писа, че не питаш това?
Не е в това въпросът - целта ми е да разбера дали е бисексуален / гей...

Обмисли пак и уточни какво те интересува, за да ти е полезна темата.


Ти си отвратителна хейтърка. Това е някое хлапе, което явно си има терзания, но ти ако си една от "лелките" във форума би следвало да си малко по-осъзната и ако не можеш да дадеш адекватен съвет, то поне да си мълчиш. Егати  злобата, е*ати дилемата.

Вече чувствам, че губя разсъдък в този форум... Точно тя пък, каква хейтърка е? И то на подобни теми. Чак и се чудя на възможността да е толкова толерантна. Какво ви става на всички напоследък?

Насочва го да си сложи център на темата, нищо хейтърско няма в това.

# 31
  • Мнения: 12 775
Повечето хора в БГ са настроени негативно и не са либерални, макар много от тях да казват обратното. Не очаквай разбиране, по-скоро се настрой за отхвърляне. Хайде да сме реалисти.
Защо не се насочиш към някой "клуб по интереси" и там да си търсиш обект на желанията? На мен ми се вижда доста рисково да разчиташ, че най-случаен младеж просто ей така ще отвърне на твоите тщения.

# 32
  • Мнения: 1 050
Изказът на автора ми бие на един съфорумец...

# 33
  • София
  • Мнения: 4 328
мдаа, повечето 16-годишни момчета имат такава структурирана реч и добра пунктуация. лош опит, въпреки предходните ми думи.
хубаво би било да се усвои и форумно актьорско майсторство за повече полезни мнения по зададената тема;)

# 34
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
 Не, нещо не ми се вярва да си 16 годишно момче. Прекалено грамотен пост за съвременен ученик. Съвет не мога да дам по темата, но като учителка не мога да подмина, без да те поздравя за правописа!

# 35
  • Мнения: 3 686
Боже, какво доживях! Тема за гейвръзка в Бгмама!

# 36
  • Мнения: 345
Няма как да знам дали темата е истинска. Ако е така на автора не му е лесно. Но все пак се е родил достатъчно късно, не по времето на комунизма, когато такива теми бяха табу и биха го въдворили в Белене. Относно внуци, някой беше писал - доста гейове имат наследници, стига да искат е възможно.
 Бих препоръчала на момчето да гледа този филм - Queer as Folk има го в Замунда и би му бил интересен, ако не го е гледал вече, разбира се, има пет сезона, на мен ми хареса без да съм с такава ориентация.

# 37
  • Мнения: 2
Пич, сгрешил си форума просто, ама не се отчаивай. Драсни ми просто едно ЛС, за да ти разясня как стоят нещата и не се врзвай на злобните мнения на лелките тук - те затова си живеят. Явно им се ходи на детската площадка щом употребяват думата пързалка за щяло и нещяло.  Аз съм на 17 години и имам връзка с момче на твоята възраст - прекрасно е но аз направих първата крачка като по-голям - съветвам те и ти да направиш същото, за да не те изпревари някой друг. Ако е гей или би имате шанс да тръгнете, а ако ли не - прав му път, ще си намериш друг.

# 38
  • София
  • Мнения: 24 839
Пич, сгрешил си форума просто, ама не се отчаивай. Драсни ми просто едно ЛС, за да ти разясня как стоят нещата и не се врзвай на злобните мнения на лелките тук - те затова си живеят. Явно им се ходи на детската площадка щом употребяват думата пързалка за щяло и нещяло.  Аз съм на 17 години и имам връзка с момче на твоята възраст - прекрасно е но аз направих първата крачка като по-голям - съветвам те и ти да направиш същото, за да не те изпревари някой друг. Ако е гей или би имате шанс да тръгнете, а ако ли не - прав му път, ще си намериш друг.

Марианчо, ако бащата на момчето, което е на 15, набара " пича", ще му се стъжни отвсякъде.

Това, че ти си склонил 16 годишен, нищо че не си пълнолетен, също може да ти донесе вълнения от вида да се чудиш на кого по- напред да се наведеш в онова място за изправяне на кривици.

# 39
  • Мнения: 1 153
Пич, сгрешил си форума просто, ама не се отчаивай. Драсни ми просто едно ЛС, за да ти разясня как стоят нещата и не се врзвай на злобните мнения на лелките тук - те затова си живеят. Явно им се ходи на детската площадка щом употребяват думата пързалка за щяло и нещяло.  Аз съм на 17 години и имам връзка с момче на твоята възраст - прекрасно е но аз направих първата крачка като по-голям - съветвам те и ти да направиш същото, за да не те изпревари някой друг. Ако е гей или би имате шанс да тръгнете, а ако ли не - прав му път, ще си намериш друг.

Марианчо, ако бащата на момчето, което е на 15, набара " пича", ще му се стъжни отвсякъде.

Това, че ти си склонил 16 годишен, нищо че не си пълнолетен, също може да ти донесе вълнения от вида да се чудиш на кого по- напред да се наведеш в онова място за изправяне на кривици.

Абсурт, ето ти възрастта за сексуално съгласие в Европа. В България тя е 14 години.

# 40
  • Мнения: X
Това важи ли и за склоняване на непълнолетни към хомосексуални действия? Защото преди това беше обект на НК.

# 41
  • Мнения: 1 153
Това важи ли и за склоняване на непълнолетни към хомосексуални действия? Защото преди това беше обект на НК.

Ето, важи, защото не пише хетеро/хомо, само секс.

# 42
  • Мнения: X
Това, дето си го дала, е за Германия.

# 43
  • Мнения: 1 153
Това, дето си го дала, е за Германия.

В една група са с България. Пък, ако не те мързи, търси си за България. Пише си - сексуално съгласие в уикипедия, нищо друго. Каква е разликата дали с другия или със собствения си пол.

# 44
  • Мнения: X
Абе има си начини да му се стъжни живота. Достатъчно е бащата на 15-годишния да обвини "пича" в изнасилване или склоняване към блудствени действия чрез заплаха, като спокойно може да обработи момчето си да свидетелства, каквото трябва.
Не случайно си я има приказката "прокурорско чедо". И ако за гаджилъци между момчета и момичета доста родители биха си затворили очите, нещата не стоят така по отношение на някой отворен батко, който прилъгва по-малки момченца към анални изпълнения. Не за друго, а защото пубертетът не е най-подходящата възраст за подобни експерименти и подобни самоопределения.


Общи условия

Активация на акаунт