Отговори
# 15
  • Мнения: 46 526
Ако имате Фейсбук се приемете като приятели.

# 16
  • Мнения: X
Прати ѝ смс с линк към профила ти във ФБ, като добавиш, че не можеш да я намериш там, а би ти било приятно да поддържате връзка.  Wink

# 17
  • Мнения: 19 932
А не може ли просто да се обадиш и да я питаш за името. Какво толкова, че си забравила коя е? Нормално е за толкова години. Извиняваш се и питаш. Чак такива филми за едно име... Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 760
А не може ли просто да се обадиш и да я питаш за името. Какво толкова, че си забравила коя е? Нормално е за толкова години. Извиняваш се и питаш. Чак такива филми за едно име... Simple Smile

Адски ми е неудобно и притеснено да я питам, защото не искам да я засегна. Жената толкова искрено ми се зарадва и ми каза името, а аз дори не помня коя е....

Сега й писах и я попитах дали има фейсбук.

# 19
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Това щях да предложа и аз. Пиши й във Вайбър да ти прати линк към ФБ профила й. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 582
Ако не стане с ФБ- пишеш в гугъл името на предлаганите стоки. Преглеждаш кои фирми ги предлагат. Вероятно имат сайт. Ако фирмата е нейна - в Търговския регистър, с безплатен достъп, има информация за управители и често за собственици и съдружници.

Ако е голяма фирма - вероятно имат сайт, в който може да са написани имената на служители за връзка с телефони. Ако не - винаги можеш да я помолиш да ти изпрати официална оферта за стоките с лице и данни за контакт, под предлог, че някой твой познат се интересува.

# 21
  • Мнения: 550
Някои хора си връзват телефонния номер с фб. Пробвай фб търсачката с телефона и.

# 22
  • Мнения: 9 663
Някои хора си връзват телефонния номер с фб. Пробвай фб търсачката с телефона и.
Моят телефон фигурира както в личния ми профил, така и в 2 страници, свързани с работата ми.
Като го напиша в търсачката - не излиза нищо. Като го напиша в Гугъл - излизат страниците ми, сайта ми, но не й профила ми. A в страниците й в сайта пък не фигурират имената ми. Само "телефон за връзка 0878 ***"

Към авторката: Разбра ли името вече? И на мен най-лесно ми се струва с Фейсбук (в случай, че дамата има). Дори не я питай как е нейния, а директно пусни линк към твоя и да те добави.
Силно се надявам да се е писала с личните си имена, тъй като някои се пишат примерно "Д.Н." или "DesyDesy" Grin

# 23
  • Мнения: 1 760
Оказа се, че няма фейсбук.

# 24
  • Мнения: 5 248
Това да звъннеш по телефона от друг номер не е гаранция никаква, че ще разбереш кой стои отсреща. Може да си помисли, че е телефонна измама и да не си каже името . По- добре изчакай да видиш дали ще ти звънне тя да ти предложи услугите си и ако това стане се прави, че не си записала правилно номера и не знаеш кой ти се обажда. Докато чакаш може пък да се сетиш от къде се познавате.

Общи условия

Активация на акаунт