Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 52

  • 52 792
  • 742
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 120
Щом е отрицателен, трябва да пуснеш да не би да има текуща инфекция.
Значи текуща няма да излезе на  igg,  или ако е много скорошна ифекцията, така ли?

# 541
  • Мнения: 505
Да ако е прясна и организма не си е изградил антитела няма как да ти покаже. Igg, дава данни за прекарана инфекция т.е. показва антитела които организма си е произвел. При мен igm беше отрицателен, а igg положителен и ходих на консултация при паразитолог и това ми обясни,

# 542
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Да ако е прясна и организма не си е изградил антитела няма как да ти покаже. Igg, дава данни за прекарана инфекция т.е. показва антитела които организма си е произвел. При мен igm беше отрицателен, а igg положителен и ходих на консултация при паразитолог и това ми обясни,
На мен за цитомегаловирус igg ми излезе полужителен, а igm отрицателен. Док нищо не каза. Какво ти каза паразитолога....

# 543
  • Мнения: 120
Значи инфекцията може да е съвсем прясна,то тогава шанса сега да съм заразена е малък. Но ще говоря с док и ако се налага ще пусна и  igm

# 544
  • Мнения: 5
Здравейте на всички!Нова съм и не знам дали въпросът ми е за тук,ако не е ме извинете!Та въпросът ми е...Вече 5-ти ден ми закъснява,а имам адски болки в кръста,но М.не идва.Не искам да бързам с тестове да не остана разочарована.Според вас дали има бебче или просто ми закъснява по други причини? Благодаря предварително!

# 545
  • Мнения: 925
Без тест няма как да гадаем.Направи и ще разбереш

# 546
  • Мнения: 5
Без тест няма как да гадаем.Направи и ще разбереш
    Да, така е.Мислех,че може и на някоя друга да се е случвало за това попитах

# 547
  • Мнения: 925
Без тест няма как да гадаем.Направи и ще разбереш
    Да, така е.Мислех,че може и на някоя друга да се е случвало за това попитах
Много е относително.Направи тест за да си спокойна

# 548
  • Мнения: 5
А и не знам дали не е рано за тестове

# 549
  • София
  • Мнения: 6 010
То на много ни се е случвало, някои са се оказвали бременни, а други - не. Само тестът ще покаже.

# 550
  • Мнения: 5
Значи не е рано за тест?

# 551
  • Мнения: 9 196
Значи не е рано за тест?

5 дена закъснение не е рано за тест.

# 552
  • Мнения: 5
Благодаря много и се извинявам,ако ви досадих с въпроса ми

# 553
  • гр. Варна
  • Мнения: 469
Не е рано, аз понеже усещах че нещо не е както трябва и се чувствах малко по-различно от обикновенно преди цикъл и си направих теста даже 4 дни преди датата на коята трябваше да ми дойде и беше със силно изразени две черти Simple Smile но пак при всеки е различно...

# 554
  • Мнения: 1 238
Един малко странен въпрос. Датата на термина се изчислява на база 28 дневен цикъл нали? Но ако женат е с цикъл 23 дни или 35 дни, то терминът е само ориентировачна дата нали? Примерно ако са ти казали 1.10 , но знаеш, че цикълът ти е по-кратък то реалната дата ще е по-предна дата или ако е по-дълъф съответно по-късна дата от определеното?

Общи условия

Активация на акаунт