Отговори
# 60
  • Мнения: 248
Като сме заговорили за нас да ви попитам успяхте ли да си върнете килограмите?След раждането ми останаха 10 кг и до  сега не са мръднали храня се здравословно избягвам тестени и сладки храни гледам да вървя около час всеки ден  и пак нито килограм надолу кърмих до 3тия месец .

# 61
  • Мнения: X
Сигурно малко нескромно ще прозвучи, но да успях да си ги върна още на първия месец, предполагам защото качих само 12 кг по време на бременността. 5 свалих в родилното и останалите до месец и половина от зор - бебето ми го хванаха колики още на 12ти ден и така 3 месеца и половина не знаех на кой свят съм, почти не съм спала, сядала и яла в началото и явно бързо ги свалих.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 666
Аз с килограмите съм много зле. Ужасно слаба съм. Върнах си килограмите от времето преди първата ми бременност. Ще си пуснам пълни изследвания, защото.близките ми са притеснени.  Кожата ми се омазнява, по три пъти си мия лицето на ден. Дано скоро хормоните се нормализират.

# 63
  • Мнения: 173
Привет, момичета. Аз съм от мартенските мами, но обичам да ви чета и да зная какво ни очаква Winkдосега ми бяхте супер полезни в предходните теми, настанявам се трайно в новата ви Simple Smile

# 64
  • Мнения: 3 998
Аз също не съм свалила всичко. Качих 17кг свалила съм 7. Тия 10кг така варират ту станат 7-8 и изведнъж пак 10 🤤. Опитвам се да ям здравословно но не мога да откажа сладкото. Преди да забременея не съм яла толкова сладко колкото сега..явно е от хормоните и преумората,организма се чуди от къде да си набави малко енергия 🍫🍦🍩

# 65
  • Мнения: 754
Аз качих 20кг и съм от тези който оставиха половината в родилното колкото  и  преди да не вярвах,че това е възможно.Останаха ми още едни 5кг да сваля ама и аз много зор си не давам,но ще гледам преди морето да съм ги премахнала.

# 66
  • Мнения: 299
И аз качих 20 през бременността. Направо не можех да повярвам, че е възможно! Хранех се здравословно, движих се до последно. В родилното оставих десет. А останалите десет имам чувството че никога вече няма да сваля. А сега ям такива боклуци, които с години не съм се сещала да си купя от магазина - вафли, бисквити... а по принцип не обичаф сладичкооо. Явно наистина е от хормоните и от нуждата от бърза енергия. Все пак и кърмя. Което не попречи онзи ден да ми дойде цикълът вече! Разочаровах се, защото се надявах поне сега лятото да не трябва и това да ми е на главата. И освен това пак  си е болезнен, макар и по-слабо. И моята  коса започна да капе. Съгласна съм, че това са косми, които през бременността не са падали. Наистина тогава и в банята и при сресване не падаше въобще.
Да ви се оплача, снощи за първи път дадох панадол бебе след три часа рев и мрънкане по нощите. Нямах друго а явно зъбите почнаха сериозно да предупреждават за себе си Sad

# 67
  • Мнения: 6 222
Моето дередже с килата е точно като при Кокоска,няма да пиша същото е едно към едно 😣
С косата нямам проблем,до 6 месец след раждането се нормализирал косопада ми каза моята фризьорка,при мен преди месец спря.Пак има,но не е като тогава с кичури.
Кожата ми си е пак склонна към омазняване,абе почти като преди бременността съм,с 10 кг повече и мега уморена и недоспала.
Запасявайте се за зъбите,не неглижирайте според мен сериозността им,малко са тези при които са избили без проблем.Съвет 🤗

# 68
  • Мнения: X
Аз качих 17. Не знам кога и по колко съм сваляла, но ми останаха 4.
Онзи ден отидох в един фитнес до нас, казаха че докато жената кърми, не се пази хранителен режим, и не се ходи на фитнес. Трябвало калорична храна и жената да пази енергията си за бебето.
Иначе психически се подготвям за зъбите. Като знам колко помощ получих при коликите, пак ще ходя като призрак 1-2 месеца хахахахах.
Единия ще избие скоро. Кучешкият, долу в ляво. А уж нямаме роднини в Румъния Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 10 642
Че кучешките излизат последни, даже след кътниците

# 70
  • София
  • Мнения: 2 666
Аз качих 17. Не знам кога и по колко съм сваляла, но ми останаха 4.
Онзи ден отидох в един фитнес до нас, казаха че докато жената кърми, не се пази хранителен режим, и не се ходи на фитнес. Трябвало калорична храна и жената да пази енергията си за бебето.
Иначе психически се подготвям за зъбите. Като знам колко помощ получих при коликите, пак ще ходя като призрак 1-2 месеца хахахахах.
Единия ще избие скоро. Кучешкият, долу в ляво. А уж нямаме роднини в Румъния Simple Smile

За зъбите си отдели няколко години. При нас долните резци се виждат, както и единия кучешки. Но те са така, очакваш един, а прорязва друг. С каката не бях спала до втората година от тези зъби. Всеки месец започваше с хрема, кашлица и Т и завършваше с нов зъб. Машех постоянно с Дентинокс, давах хомеопатия и ефект не видях.

Чувала съм, че колкото по-голямо е бебето, толкова по-лесно се справя с болката и безболезнено му растят зъбчетата. Съседчето се сдоби с първото зъбче на рождения си ден и родителите му само отбелязваха, че има нов зъб.

# 71
  • Мнения: 6 222
И аз това съм чувала за късно излизащите зъби,че болят по малко и ги понасят по добре.В отчетната във фейса вече има с по 3-4 зъбчета,отделно първи горе резци,кучешко или стандартните долу,така че си е до дете.

# 72
  • Мнения: X
Ами там белее, там се пипа постоянно, видимо го сърби и му е некомфортно там,  затова така си мисля. Разбира се, нищо не е сигурно, докато не видя резултата.
Да ви кажа- привърших с 1 месец от превода за захранване. Мисля, че до 1-2, ще успея целия текст.

# 73
  • Мнения: 754
Аз няма да бързам да купувам каквото и да било освен герданче,все пак не се знае кога ще тръгнат да излизат.Може да е след месец,а може и след 6.Засега имаме само голямо плюнчене и не знам доколко е показателен този признак,ако видя,че нещата започват да загрубяват ще навестя и аптеките.

# 74
  • Мнения: 6 222
Аз съм от презапасяващите се винаги и за всичко.Накупила съм сумати и неща за него,седят си и чакат ред.Днеска поръчах страхотни дървени пъзели и играчки,нямам търпение да порасне да си играем 😆 Личи си че съм второ дете и никой не ми е обръщал внимание за игра сигурно,много се радвам на някой от книжките му и играчките които ще ползва,дано си пада като мен по пъзелите по цели дни след училище редях от тези огромните 5 хиляди парчета 😊

Общи условия

Активация на акаунт