изтичане на водите

  • 1 246
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 761
Казвали са ми за такива случаи.
При мен беше наведнъж. В б-цата след това, при прегледа, доизтекоха и останалите води.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 787
Да,при мен беше така.И не само няколко дни,ами доста време-повече от 2 седмици имах течение като вода,казвах на двамата доктори,които ми следяха бременността,но те все твърдяха,че е бяло течение и подобни глупости.Исках да ми го изследват,защото бях сигурна,че са водите,но така и не се стигна дотам.Когато ми пукнаха водите в болницата,почти нищо не изтече.И доктора тогава се усети,че наистина са ми изтичали от по-рано.Добре,че всичко накрая завърши добре.
Ако имаш някакви съмнения,настоявай да ти изследват течението,защото това може да е опасно  Naughty

# 17
  • Мнения: 683
На мен ми прилича на изтичане на води  Rolling Eyes
И на мен.  Peace
И моите изтичаха бавно. Заминавай на доктор и ако каже - в болницата, да не останеш съвсем на "сухо" - не е много приятно, опитах Whistling

# 18
  • Мнения: 2 849
На мен ми прилича на изтичане на води  Rolling Eyes
И аз така си мисля .При първото ми раждане точно така се чудих защо ми тече нещо по-малко ?Така се чудих няколко дена и започнаха да изтичат вече по-сериозно и бегом към болницата ,там ми направиха тест и се оказаха води .Отидиди най-добре да те видят и леко раждане . Peace

# 19
  • Мнения: 619
аз нямам опит с водите(спукаха мехура в родилно),но на моя близка така и изтекоха и лежа сума време да не изтече и малкото,което е останало,защото на сухо било гадно....тъй,че,както са ти казали,отивай да те види док.

Общи условия

Активация на акаунт