За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 65

  • 31 823
  • 763
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 13 092
Уау. Аз мислех, че отбиването е драма. Въпреки че аз не съм имала с голямата. Може би трябва да питам някоя. Наистина не го намирам за нужно след годинка.

# 691
  • Мнения: 35 187
Мен ме е страх точно от това махане на млякото. Ако го търси направо не знам какво ще го правя. А шише в леглото не ужасява!

# 692
  • Варна
  • Мнения: 25 320
дават, защото рекламите са много убедителни Simple Smile Тройката е най-обикновено сухо мляко с половин страница добавки от рода на овкусители, подсладители и т.н.

# 693
  • София
  • Мнения: 2 720
Моята е на година и половина и все още й давам мляко преди лягане. Според мен имат нужда от едно млечно хранене. Моята не пие айрян или прясно мляко и това е единствения вариант. Ако приемаше друго мляко нямаше да давам АМ.

# 694
  • София
  • Мнения: 18 773
Аз  на синът ми на1,6 започнах да  му давам биволско мляко.Пиеше едно шише в леглото и го мяташе като свърши.Simple Smile

# 695
  • Мнения: 2 415
Моята е на година и половина и все още й давам мляко преди лягане. Според мен имат нужда от едно млечно хранене. Моята не пие айрян или прясно мляко и това е единствения вариант. Ако приемаше друго мляко нямаше да давам АМ.

Тоест, когато детенцето мине годинка нощното хранене преди лягане, което е с АМ трябва да се замени(ако детето желае) с друг вид мляко прясно или кисело, разбрала ли съм или не.? Sunglasses

# 696
  • Мнения: 25 856
Аз около 6м и половина дадох. Директно, без въвеждане по-малко. Не е имал проблеми. А ти от какви съображения не искаш да даваш 2ка?
Защото не ми върви добре захранването и искам да кърмя още, ако дам 2 ка да не и хареса повече...Ей такива глупости ме притесняват.

# 697
  • Мнения: 1 872
Как искате да дават прясно мляко вместо сухо с подсладители (АМ 3) като много от тях ги гони истерия, че краве млякото е едва ли не отрова и не трябва да се дава преди 18-24 месеца?  Маги "паметта на водата" Пашова има схема, в която сладоледът се въвежда след 18м, а прясното мляко напълно липсва.

Лъки, как не върви? Нещо не харесва ли?И бебетата си имат вкусове.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 25 320
Как искате да дават прясно мляко вместо сухо с подсладители (АМ 3) като много от тях ги гони истерия, че краве млякото е едва ли не отрова
За това не знам, но съм чела аргументи от рода, че кой знае какво имало в купешкото кисело мляко, фалшиво било, пък нали АМ тройка си е друга работа, направо от кравата го доят във вид на прах Laughing

# 699
  • Мнения: 25 856

Лъки, как не върви? Нещо не харесва ли?И бебетата си имат вкусове.
Не мога да я накарам да изяде повече от 50-60гр. Не мога да заместя обяда.
Днес предложих каша елда на хумана, никакъв резултат, не пожела, плю я и не хапна и лъжичка.
От зеленчуците хареса само пъщърнак и то не всеки път го изяжда...

# 700
  • София
  • Мнения: 18 773
Имай търпение.И моята беше така сега яде по 250 гр.
Елдата е отврат на каша как да яде дететп.Я хапни ти.Blush

# 701
  • Мнения: 35 187
В елдата сложи ли плодово пюре?

# 702
  • Мнения: 1 872
Захранването не е състезание. Детето ще си замести обяда като е готово (и най-добре когато има месо или яйце със зеленчуците). Другият вариант е да се правиш на маймуна, да пееш, да пускаш реклами само и само да отваря уста.

# 703
  • Варна
  • Мнения: 25 320
Не мога да я накарам да изяде повече от 50-60гр. Не мога да заместя обяда.
Спокойно де! Защо трябва да заместваш обяда? До 1-годишна възраст не се замества хранене, основната храна си е мляко. И моят ядеше мини количества, направо се изумявах на деца, които омахваха по цяло голямо бурканче. Той ядеше половин малко Laughing Колкото - толкова.
п.п. елдата наистина е отвратителна, не мога да я понасям, камо ли да я ям. Каквото и да и добавя ми е отвратителна. ММ обаче си я хапва с кеф Mr. Green

# 704
  • Мнения: 25 856
В елдата сложи ли плодово пюре?
Не съм въвела плод ( ако не броим че си чеше венците на пъпеш), туквата ни върна колики така че внимавам.
Отлагам кашата.

Общи условия

Активация на акаунт