каква заплата ще кажете че искате?

  • 4 256
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 609
към 450лв.

# 16
  • Мнения: 262
ох ами  ще размишляваме с мъжа събота и неделя и ще видим но следващата седмица ще ви кажа какво сме се споразомяли много ви благодаря за мненията, ако има още нека да казват ще следя  

# 17
# 18
  • Мнения: 818
Този въпрос може да е уловка,знаеш ли?А и всеки иска висока заплата ама дали я получава?Така че според мен не казвай цифра,ами ако е решила да дава 300 а ти кажеш 200 тогава какво?Прецени обстановката и дай адекватен отговор Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 492
Ами тогава кажи, че ще започнеш на мин. заплата, и на шефа също му кажи сам  да види как се справяш и да прецени за напред колко заслужаваш да ти дава. Изчеткай го, че е достатъчно интелигентен, ерудиран човек и сам ще забележи как се отдаваш на работата си...и т.н. глупости

# 20
  • Мнения: 4 734
На половин работен ден...250-300 мисля, че е разумно, но все пак зависи от възможностите на фирмата, колко взимат останалите служители и т.н.
Това е и моето мнение, но имай пред вид, че ако споменатата от теб цифра ги устройва винаги дават малко по-малко от нея...така ,че си направи сметката...Един въпрос, ти как започна работата без да знаеш каква заплата ще получаваш? Този факт малко или много ще им говори,че парите не са кой знае колко важни за теб!

# 21
  • Мнения: 1 195
минимум 250, то за по малко не си струва да си хабиш времето и нервите

# 22
  • Мнения: 545
Един въпрос, ти как започна работата без да знаеш каква заплата ще получаваш?

И аз това се чудех? Дори и това да ти е първа работа, все пак едно от нещата, които се обсъждат преди постъпване е именно заплащането.

# 23
  • Мнения: 262
ами да аз започнах от 2-3 дни без да знам за заплата навих защото ме устойва най-вече работно време ще си имам достатъчно време за детето за мен тва беше най-важното и първо условие при търсенето на работа все още не съм подписала ТД т.к не сме уточнили заплатата

# 24
  • Мнения: 12
четох една книга за намиране на работа и там съветваха да не се ловим на тая въдица - казваш им, че ти предлагаш еди какви си знания и опит, а те преценяват на колко ще те оценят. Може да се измъкнеш с нещо от сорта да им кажеш, че няма да посочиш цифра, но на предишната работа си получавал под еди колко си  - примерно 300 - и те не са ти стигали. Хубаво е и да кажеш нещо като "парите не са всичко" - т.е. склонен си на компромис някакъв, защото много те кефи работата...- това е за изчеткване

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
ами да аз започнах от 2-3 дни без да знам за заплата навих защото ме устойва най-вече работно време ще си имам достатъчно време за детето за мен тва беше най-важното и първо условие при търсенето на работа все още не съм подписала ТД т.к не сме уточнили заплатата
Дори заплатата да не е толкова важна за теб, това е нещо което се уточнява предварително. Сега спокойно шефа ти може да те прецака и да каже, че повече от 200 лв., примерно, не може да даде.
Аз така работих един ден (5-часов работен ден) и като приключих, ми връчиха договора със заплата... 160 лв! ooooh! Върнах им го неподписан и повече не отидох Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 262
ами той ако каже 200 хубаво да не каже 50 лева  Laughing

Дори заплатата да не е толкова важна за теб, това е нещо което се уточнява предварително. Сега спокойно шефа ти може да те прецака и да каже, че повече от 200 лв., примерно, не може да даде.
[/quote]

ами ако ми каже заплата която не ме устройва си трагвам и точка

# 27
  • Мнения: 71
ами да аз започнах от 2-3 дни без да знам за заплата навих защото ме устойва най-вече работно време ще си имам достатъчно време за детето за мен тва беше най-важното и първо условие при търсенето на работа все още не съм подписала ТД т.к не сме уточнили заплатата
Дори заплатата да не е толкова важна за теб, това е нещо което се уточнява предварително. Сега спокойно шефа ти може да те прецака и да каже, че повече от 200 лв., примерно, не може да даде.
Аз така работих един ден (5-часов работен ден) и като приключих, ми връчиха договора със заплата... 160 лв! ooooh! Върнах им го неподписан и повече не отидох Crossing Arms
Учудвам се колко голяма е разликата в стандарта между столицата и провинцията.Аз в момента също търся работа на половин ден,с висше икономическо образование съм,владея английски и компютър.Ако намеря все пак нещо,една заплата от 150лв. ще ми е напълно достатъчна.Повечето фирми плащат за 8-часов работен ден 200лв,а някои са толкова нагли,че от тези 200лв. си удържат осигуровките,които са за сметка на работодателя #Cussing out

# 28
  • Мнения: 262
много кофти ситуация наистина то нито да кажеш цифра, нито да не кажеш оффф ама и аз се изразиииихх....

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами само транспортът щеше да ми излезе 60 лв. Остават 100... да, за кафета и сандвичи щяха да стигнат... и просто щях да си уплътнявам 5 часа Laughing

Общи условия

Активация на акаунт