Пубертетът при момчетата - Тема 2

  • 62 132
  • 779
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 420
Една приятелка, майка на седмокласник ме успокои, че до края на седми клас ще се и пропия Joy

Много ще сме  Joy

Ще си сформираме група "Майки - алкохолички на момчета в пубертета". И всяка петък вечер през учебната година ще се събираме да поливаме изминалата седмица  Joy  Joy  Joy

Animal Joy CatCocktailBeers
Важното е после всичко това да е имало смисъл!
Моят напоследък нещо все за модерен вид говори,даже ме попита дали съм съвременна майка,но не можа да ми обясни какво визира под това определение.Ходихме да му купя разни неща за училище и преди да потвърди все пита модерно ли е?Едвам издържах да приключи,но поне сме готови с учебните материали.За дрехи,още не смея да си помисля,че бързо израства.От април,дънките са му лекинко къси.
Доволна съм,че тръгна с един приятел на плуване ,че чак се пазари и през учебната година да продължи.Няма да го спирам,стига да не се отметне,че и каратето ще си продължава.

# 271
  • Мнения: 11 961
Една приятелка, майка на седмокласник ме успокои, че до края на седми клас ще се и пропия Joy

Много ще сме  Joy

Ще си сформираме група "Майки - алкохолички на момчета в пубертета". И всяка петък вечер през учебната година ще се събираме да поливаме изминалата седмица  Joy  Joy  Joy
Ако пък имаме и добри резултати,да не стигнем да алкохолно натравяне Sweat Smile Sweat Smile Sweat Smile

Докрая на предстоящия седми клас- и аз в кюпа, само да не мина на "вещества" на стари години да се орезиля hahaha

# 272
  • Мнения: 15 619
Нико не ме пита модерно ли е нещо, не е ли модерно. Заявяват категорично какво искат и какво не искат, како харесвати какво не. Въобще не се бъркам там. Големият беше на пет години, когато му купих блуза, която аз харесах много. Всеки път ми  отказваше да я облече. Повече не съм купувала, без да присъства и без той да си е казал мнението.

# 273
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Докрая на предстоящия седми клас- и аз в кюпа, само да не мина на "вещества" на стари години да се орезиля hahaha




Тъкмо ще е по-весело,че като гледам как го карат децата лежерно.......

# 274
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
И моят  е на модерна вълна. При фризьорската прави уговорки по 10 минути как точно да го подстриже. Той е фен на аниме-тата и съответно косата е като на Нашигуро-Ямака /името е измислено от мен, не го гуглвайте.

Относно болките в костите и бързия растеж- давате ли някакви хранителни добавки или синтетични витамини? Чудя се дали не е добре да включа нещо, моето и то върлинесто и кльощаво расте, още не се е оплакал от болки, но превантивно да подсиля малко организма /изключително капризен е към храната и яде много малко сурови зеленчуци/.

Дзвер, според мен също е от скука. Аз щях да настъпя за повече социална активност, да ровя за интереси или нещо, което да му хареса, да го водя на концерти, разходки, музеи, изложения, кино, театър и пр., за да разширя малко кръгозора му, а току виж си намерил и хоби. Най-големите глупости човек прави от скука обикновено /в това число и аз/.

# 275
  • Русе
  • Мнения: 7 799
Като минала вече седми клас, мога да Ви гарантирам, че няма да пропиете  Mr. Green Но със сигурност ще започнете да си говорите сами  Joy

Омммм fiuuuuuu jump

# 276
  • Мнения: 48 023
7 клас е абсолютен кошмар и гавра с мирното население. Хем децата са в труден период и не им се учи, хем монстърите се гаврят чрез всякакви безумия.
С първото почти се пропих, с второто вече няма мърдане, почвам още от 6 клас да пия и да викам оммм

# 277
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 054
А едно време ние в 7-ми клас живот си живеехме...Горките ни деца.Добре , че ние с ММ не сме много амбициозни и няма да настояваме за нищо.Засега младежът иска да става готвач и се е насочил към Туризма,ама тепърва ще е 3-ти клас,кой знае какво още ще измисли.Каквото и да е, ще го подкрепим,без да имаме никакви желания.На мен най-много ми се иска да остане в училището,в което е в момента,но след 7 клас летвата е доста висока и не знам дали ще успее да я прескочи...

# 278
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
И моят  е на модерна вълна. При фризьорската прави уговорки по 10 минути как точно да го подстриже. Той е фен на аниме-тата и съответно косата е като на Нашигуро-Ямака /името е измислено от мен, не го гуглвайте.

Относно болките в костите и бързия растеж- давате ли някакви хранителни добавки или синтетични витамини? Чудя се дали не е добре да включа нещо, моето и то върлинесто и кльощаво расте, още не се е оплакал от болки, но превантивно да подсиля малко организма /изключително капризен е към храната и яде много малко сурови зеленчуци/.

Дзвер, според мен също е от скука. Аз щях да настъпя за повече социална активност, да ровя за интереси или нещо, което да му хареса, да го водя на концерти, разходки, музеи, изложения, кино, театър и пр., за да разширя малко кръгозора му, а току виж си намерил и хоби. Най-големите глупости човек прави от скука обикновено /в това число и аз/.
Давам калции от Хербалайф

# 279
  • Перник
  • Мнения: 4 866
И моят  е на модерна вълна. При фризьорската прави уговорки по 10 минути как точно да го подстриже. Той е фен на аниме-тата и съответно косата е като на Нашигуро-Ямака /името е измислено от мен, не го гуглвайте.
....

Joy Добре, че предупреди. Тъкмо се канех да го проверя кой е този Grinning
От няколко месеца и Калоян с модерна прическа - 0 номер с перчем - аз така и викам, може да си има и "официално" име Relaxed По този повод татито не ни говори няколко часа, тъй като аз го заведох на фризьор и позволих тая "пе*ерас*ия".
За дрехите все още му е все тая - облича, каквото съм му приготвила или което е най-отпред в шкафа - като истински мъж. Но понеже пазарувам предимно он лайн вече го питам преди да поръчам нещо. Опитвам се да го предпазя от робуването на марки - обяснявам, че всичко се произвежда в Азия или в най-добрия случай Източна Европа (България включително) и при големите марки плащаш повече за логото, отколкото за качеството.

Не давам нищо допълнително нито за болките на растежа, нито изобщо. За мое щастие Калоян яде пресни плодове и зеленчуци, както и мляко и яйца (основно домашни).
7-ми клас още ми се струва далеч. Каквото - такова.

# 280
  • Мнения: 2 420
За прическата тревоги започна да влага още през зимата.За модерните дрехи ,изобщо не визирах марка.У дома не робуваме на такава/такива,съответно няма как да го настроя така.Подозирам,че нещо с приятелите са обсъждали.
Относно болките на растежа-личната ме предупреди,че мога да очаквам да се появят,защото бързо дърпа на височина,но не ми се е оплакал.При наличие беше споменала,че е удачно да давам Шуслерова сол номер 2.Иначе ми е всеяден ,поне от към консумация на плодове и зеленчуци е ок.

# 281
  • Мнения: 3 885
За дрехи има една единствена претенция - да са удобни. Лятото го изкара с два чифта нови и два чифта стари къси панталони, няма претенции за марка, но го викам с мен да си харесва картинките на тениските. Основно е облечен от Асда..
Обувките, ех обувките .. как се намират 37 номер мъжки обувки.

# 282
  • Мнения: 9 152
Едно време дядо ми си говореше. Ама беше на 80. Е, аз на 40 си говоря сама вече отдавна.....добре че има молитви, че преминавам на тях. Joy
Прически и дрехи са в стил "ларж ". Вчера бяхме на фризьор и пред нас подстригаха един младеж по модата : прическата с перчем и останалото -1 номер. Забелязах, че  сина ми гледа съсредоточено, очевидно му прави впечатление. Сетих се да го попитам дали му харесва ( добре, че бях по - смирена и се държах абсолютно неутрално, без да изразявам моя вкус и мнение) . Оказа се, че ДА. Харесва му.
Е, като му дойде реда, го подстригахме по обичайния начин. Simple Smile

# 283
  • Мнения: X
И двамата имат отношение към облеклото и прическите си, големият е по-категоричен и краен, много информиран за марки и тенденции. Пазаруваме им дрехи заедно, разумни са откъм количество и качество. Големият понякога се изхвърля, но тия залитания си ги финансира от собствените си пари.

# 284
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Относно прическите, голям смях. Предния път отишъл самосиндикално, обяснил каква прическа иска, с перчам отстрани не много къса. Добре ама косата му много се омазнява. Цял месец ходих след него като империалист да го връщам да се доокъпе, защото все му седи перчама на клечки. Е вчера не издържал, отишъл и се подстригал изцяло 1-ви номер, без бретон, без нищо  Joy

Общи условия

Активация на акаунт