Кауфланд - тема 30

  • 78 277
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 373
Няма, за трети път ходих, свършили още в понеделник.
Или са останали складови наличности или са дошли като подарък с някой друг продукт, а са решили да ги продадат отделно. Както и да е. Точно тези не се препоръчват за хора дето държат само едно копие на файловете си и то на флашката. Още по-малко на тези дето редактират документите директно върху флашката.

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 40 799
Ще ходя за Самърсби Stuck Out Tongue Winking Eye

# 707
  • Мнения: 7 288
Напоследък само ви чета(извън обсега на К.съм),но искам да похваля това Ако някой има нужда-смело да взима.Моята е на почти 15 години,върши ми страхотна работа(същата като марка и модел,но е купена от Метро-К.още нямахме Simple Smile)

# 708
  • Мнения: 35 117
И аз само това записах в списъка. Wink

# 709
  • Мнения: 2 774
Щом е за детето, пробвай френското масло:



Има го в Метро, не знам за други магазини.

Другото хубаво е Президент. Също изпитано.

Френското в момента е на промо в Била, за съжаление не запомних точната цена - 6 и нещо беше,  за 250гр.

# 710
  • Мнения: 20 172
Оо, намалили са любимото ми сирене, супер, във Фантастико е 50 лв., почти двойно... Вчера исках да взема, то парчетата чак тръгнали да мухлясват от старост...

# 711
  • София
  • Мнения: 8 123
Скрит текст:
Напоследък само ви чета(извън обсега на К.съм),но искам да похваля това Ако някой има нужда-смело да взима.Моята е на почти 15 години,върши ми страхотна работа(същата като марка и модел,но е купена от Метро-К.още нямахме Simple Smile)

И аз имам такава поставка от Кауфланд, от много години, много е удобна.

# 712
  • София
  • Мнения: 9 927
Има ли отзиви за гсм апаратите?
Трябва ни подобен тип телефон.

ПП: Взеха ми от белите тигани Brio, но няма етикет - дали са безвредни и какво производство са?

Чудя си и на минифурната Crown 800W с термостат и таймер?

Крушките Osram от 3лв дали са пак с опушена основа (към тавана не пръска светлина)?

Последна редакция: нд, 19 авг 2018, 16:31 от Starrydream

# 713
  • Мнения: 3 199
Мнение за праха за пране Essex? Много съмнителен ми е с тази ниска цена, но пък ако е добър?

# 714
  • Мнения: 2 356
Мнение за зехтина Cirio?

# 715
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
Мнение за детските якета?

# 716
  • Мнения: 19 018

Хубав е, малко горчи

# 717
  • Мнения: 25 757
Мнение за праха за пране Essex? Много съмнителен ми е с тази ниска цена, но пък ако е добър?
Става, но не е нещо кой знае какво, с повече омекотител върши работа.

# 718
  • Мнения: 2 373
Мнение за праха за пране Essex? Много съмнителен ми е с тази ниска цена, но пък ако е добър?
Според мояt опит част от стоките са с променливо качество - една партида ставт другата е боклук.
Не може да се гарантира качество дори и на т.н. маркови стоки.
Какво да се прави такъв е пазарът в България няма кой да наказва, а клиентите още не са добили увереност.
Последно един сладолед (продава се в различни вериги) в срок на годност но различни партиди
имаше добър вкус едната кутия, а другата беше боклук. За едни кутийки на елджида говоря ... но само те да бяха с мед да ги намажеш.
За повече информация за праховете се консултирайте в http://www.bg-mamma.com/?topic=728499

Последна редакция: нд, 19 авг 2018, 18:27 от netman71

# 719
  • Мнения: 29 437
Според мояt опит част от стоките са с променливо качество - една партида ставт другата е боклук.
Не може да се гарантира качество дори и на т.н. маркови стоки.

Аз си мислех, че проблемът е "в моя телевизор"... Crazy

Досега съм била много доволна от Ариел, пък и си държи цената.

Последния път взех от Ариел с Ленор. Не съм доволна. Даже се случва да препирам. Нещо, което дори с евтини прахове не ми се случва.

Да изкажа пък похвала за Савекс Парфюм за бяло пране. Доволна съм и от прането и от мириса.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт