Кауфланд - тема 30

  • 78 230
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 239
Аз отидох днес рано-рано, но за съжаление почти всичко от промоцията беше свършило. Но пък купих доста сапунчета Dove, Domestos и от вакуумираната пушена сьомга - страхотна е!

# 721
  • София
  • Мнения: 9 911
Каква е системата при К. относно връщането на стоки? Става дума за телефона от тази седмица Simple Smile
Веднъж питах, но не ми отговориха конкретно.

# 722
  • Мнения: 29 263
Отиваш с касова бележка и връщаш. Понякога питат защо. Поне мен ме питаха, като върнах ютия, нова и неотворена дори.

# 723
  • Мнения: 1 826
В някой от Сф магазини дали сте виждали от 5 литровите стъклени дамаджани останали?

# 724
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Има ли отзиви за гсм апаратите?
Трябва ни подобен тип телефон.
Взехме си, да стои за резерва, а и понякога за наказание на каката Simple Smile Прилично телефонче.

Аз се снабдих с кило сирене Президент Салакис, което вкъщи върви като топъл хляб. От кашкавала Пършевица взех и много ни хареса.

# 725
  • shumen
  • Мнения: 17 989
Ние купихме телефона на баща ми и засега е добре,но на него му трябва само за звънене.

# 726
  • Мнения: 3 956
То това е идеята на тези телефони - да се използват за звънене. Детето ми има от миналата година телефон от Кауфланд друга марка беше, пак от тези евтините. Не е имало проблем,но той рядко се ползва.

# 727
  • София
  • Мнения: 9 911
Има радио, фенер, калкулатор, дуал сим... май трябваше да взема повече.
https://www.olx.bg/ad/x-tremer-xmp-24d2g-CID632-ID7z7zm.html#f211531cf0

# 728
  • Карлово
  • Мнения: 4 619
Напоследък само ви чета(извън обсега на К.съм),но искам да похваля това Ако някой има нужда-смело да взима.Моята е на почти 15 години,върши ми страхотна работа(същата като марка и модел,но е купена от Метро-К.още нямахме Simple Smile)
Откога си търся такава!

# 729
  • Мнения: 3 956
Има радио, фенер, калкулатор, дуал сим... май трябваше да взема повече.
https://www.olx.bg/ad/x-tremer-xmp-24d2g-CID632-ID7z7zm.html#f211531cf0

Е, това не са неща, които биха ме накарали да си купя телефон.

НОВА ТЕМА

Последна редакция: пн, 20 авг 2018, 09:23 от Hrisi

Общи условия

Активация на акаунт