The Witcher series - in production (by Netflix)

  • 27 633
  • 723
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: X
защо на Фрея Алън, която е синеока, също и бяха сложили сини лещи? Thinking
За да изглежда по- различно от другите синеоки, да се разграничи, защото е superhuman, за да се покаже, че има супер способности.

Може би това са целяли, но ефектът беше като да е на тежки наркотици. 😂

# 391
  • Мнения: 48 061
Да не сте в менопауза Joy идеален ми е Хенри, прекрасен Hug

# 392
  • Мнения: X
Да не сте в менопауза Joy идеален ми е Хенри, прекрасен Hug

Хенри е супер, най-доброто от сериала.

# 393
  • Мнения: X
А после мъжете мислели с долните глави Wink
Скрит текст:

# 394
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 096
Той ако не беше толкова хубав сигурно поне половината женска аудитория щеше да е изгубена.
Да не сте в менопауза Joy идеален ми е Хенри, прекрасен Hug

# 395
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 171
Цитат
идеален ми е Хенри
За повечето сегашни хора от женски пол е идеален,  но не забравяйте че в миналото не е имало нито фитнес , нито лични треньори , нито толкова разнообразна храна, нито други такива глезотийки. Гералт и не само, никой в техния свят няма такова тяло и така оформени мускули. Гералт е жилав, но слаб- силата му е от много битки и от мутациите и от стотиците отвари, билки и елексири , той е изтормозен , има труден живот, много пъти няма пари и дори няма какво да яде.
Уважавам Хенри защото си изигра ролята прекрасно и се вживява и е фен, но за мен не е идеален, защото е прекалено мускулест и прекалено едър и става за рекламно лице на гащи. Уви ... явно това се търси и това се продава.

# 396
  • Мнения: 30 802
Поне е космат обаче, и миризлив, макар че това в сериала не се вижда:) но в сравнение в полския сериал оня там вещер е като детенце, не такова огромно мъжище. Но ще видим в следващите сезони, може малко да го поизмъчат и да позаслабне.

# 397
  • Мнения: X
Deathcrush, анаболните цикли са доста ползвани в Холивуд в момента, понеже няма никакъв контрол над актьорите, а това е много лесен и удобен начин да влезеш в топ форма за не повече от 2 месеца.

Въпреки, че на Witcher-а не му влиза в работата да бяга маратонски да чисти мазнини и да се гърби като миньор за мускулна маса, все пак той е подвластен на мутаген, живее във фентъзи свят и също така умее да забърква "подсилващи" отвари, които имат силно влияние на метаболизма на тялото. Тъй че... защо не Simple Smile

В момента чета една книга за викингските рейдове по славянските земи, и излиза, че по онова време си е било доста полезно да си заплашителен здравеняк. В филма 300 примерно съм съгласен, че епилираните спартанци по плочки и наметало изглеждаха повече от нелепо Simple Smile

# 398
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 171
Разбира се че е полезно, но или си или не. При скандинавците /поне при повечето/ - тяхното е до ген.

А тези подсилващи отвари  са отровни за останалите хора,  отровни са и за вещерите ако предозират, така че... пак не  ми се вижда много логично да е  оформен, мускулест и огромен при положение че непрекъснато си излива токсини в организма.

# 399
  • България
  • Мнения: 6 269
Хенри изглежда много добре, но е някак излъскан. Когато се появиха първите новини за замислен сериал, на постерите и в меметата беше Мадс Микелсен. Лично според мен от него щеше да излезе по-автентичен Гералт - обрулен и ошмулен от годините, леко сбръчкан и с изпито лице. Гералт не е точно красавец, какъвто е представен в сериала с Хенри.
Охо, този е доста по-близко до "моя" Гералт, но не бих се сърдила и на един Виго Мортенсен или Ричард Армитидж.

# 400
  • Мнения: 11 329
Хенри изглежда много добре, но е някак излъскан. Когато се появиха първите новини за замислен сериал, на постерите и в меметата беше Мадс Микелсен. Лично според мен от него щеше да излезе по-автентичен Гералт - обрулен и ошмулен от годините, леко сбръчкан и с изпито лице. Гералт не е точно красавец, какъвто е представен в сериала с Хенри.
Охо, този е доста по-близко до "моя" Гералт, но не бих се сърдила и на един Виго Мортенсен или Ричард Армитидж.
Ох и аз в тоз отбор. Макар че Виго е нисък за тази роля, а Ричард тамън вече има тренинг за игра на грозни типажи.
Но определено и на мен би ми било по-приятно да играе Мадс.

# 401
  • Мнения: X
На тези двамата много ще им станат ошмулените роли, дайте шанс на Мадс Simple Smile

# 402
  • Мнения: X
Скрит текст:

# 403
# 404
  • София
  • Мнения: 5 830
Скрит текст:
Хенри изглежда много добре, но е някак излъскан. Когато се появиха първите новини за замислен сериал, на постерите и в меметата беше Мадс Микелсен. Лично според мен от него щеше да излезе по-автентичен Гералт - обрулен и ошмулен от годините, леко сбръчкан и с изпито лице. Гералт не е точно красавец, какъвто е представен в сериала с Хенри.
Охо, този е доста по-близко до "моя" Гералт, но не бих се сърдила и на един Виго Мортенсен или Ричард Армитидж.
Ох и аз в тоз отбор. Макар че Виго е нисък за тази роля, а Ричард тамън вече има тренинг за игра на грозни типажи.
Но определено и на мен би ми било по-приятно да играе Мадс.

Още един глас за Ричард, ммм...
Тъкмо го гледам в един нов сериал - The Stranger.
Има го и съблечен... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт