ДБМ - Стара Загора - тема 2

  • 12 620
  • 317
  •   1
Отговори
# 150
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ами принципно - нямам планове за тогава, но все още е далече. Пък и тигава имам РД, та не съм на 100 % сигурна.

# 151
  • sofia
  • Мнения: 7 477
за сега датата на срещата е 02.10-понеделник......

моля ви,кажете дали ви е удобно newsm78

# 152
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
На мен лично който и да е ден от седмицата не ми е удобно, защото съм на работа, но ще опитам да дойда тогава.

# 153
  • sofia
  • Мнения: 7 477
На мен лично който и да е ден от седмицата не ми е удобно, защото съм на работа, но ще опитам да дойда тогава.

ще ползваме чужд офис и уикенда ще е трудно.Но ще попитам пак евенуално за неделя Wink

Предполагам ,че обедно време ще е удобно за всички newsm78

# 154
  • Мнения: 2 249
момичета,срещата в София на 'Движение на българските майки",която беше за 2.10 се отлага-неизвестно за кога-Роси(lavender) е в болница с хепатит А и не се знае до кога ще стои там-съжелявам ако сме объркали плановете ви!  bouquet

# 155
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Съжалявам, че се е случило това. Дано се оправи скоро Роси, другото ще го наредим някак.
ПОздрави.

# 156
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Съжалявам, че се е случило това. Дано се оправи скоро Роси, другото ще го наредим някак.
ПОздрави.

тука съм банда Hug

айде сега да видим с базара какво ще правим

последната седмица на октомври плануваме отложената среща,можете ли
Ще обсъдим доста неща,вкл.базара.Идеята е да го направим паралелно в няколко града,като ние ще помагаме от тук.Чакаме да потвърдят 17.12 от НДК и ,а вие говорете за същата дата .Мястото вие ще си прецените ,ние от тук поемаме ПР-а за всички градове,но без местните ви медии.
Вие си решете за кой дом ще отидат събраните пари,подробностите ще ви кажа на срещата Много работа ви чака,но няма как.Ще разпределяме нещата и ще координираме организацията Градовете за сега са Видин,Пловдив,Пазарджик ,Ст.Загора,София.

Това е основното,надявам се с някои от вас да се видим по другата седмица
аз лежа в къщи,така че ако се налага звънкайте 
 

# 157
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Добре дошла, чудесно е че се възстановяваш.
Дано скоро си в старата си форма   bouquet

За срещата през края на Октомври, ако друг не може бих могла аз да отида. Така или иначе ще съм в София по това време, ако е следобед няма да има никакъв проблем мисля.

# 158
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Добре дошла на Роси.

Джейд, добра идея, защото аз може би няма да мога. Но все пак, нека да кажат кой ден ще е.
За местните медии аз поемам грижата. Само трябва да помислим къде би могло да се направи базара. Идеи?

# 159
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Фоайето на Общината...
Фоайето на Драматичния театър...
Библиотека Захарий Княжевски...
Библиотека Родина...
Художествената галерия...

На открито (клинч до безобразие, пък и зависи от времето)...

За три от петте горни мои предложения, ми е трудно да си преставя дали може да се организира такова нещо, ама... Въпросът е открит...

# 160
  • Мнения: 11 316
А защо не и фоайето на Кукления театър.
Те имат представления събота и неделя (ако не се лъжа) и ще бъде супер в такива дни да се направи част от продажбите.

# 161
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
А защо не и фоайето на Кукления театър.

При тез няма да стъпя, пък ко ще и това да е единственото място в града. Кой знае колко пари ще иска пак Даринчо.

# 162
  • sofia
  • Мнения: 7 477
момечета, на 25.10-сряда ще може ли някоя да дойде до София за срещата.видин и Пловдив са ок....

# 163
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
На мен тогава определено ми е невъзможно.

# 164
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
На мен също. В средата на седмицата хич не ми е удобно.

Общи условия

Активация на акаунт