ДБМ - Стара Загора - тема 2

  • 12 480
  • 317
  •   1
Отговори
# 315
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
3.ЗА ВСИЧКИ ПАРИ ОТ ПРОДАЖБИ СЕ ПИШАТ ОРДЕРИ
Имахме изпратени точно 100 ордера. В самото начало беше ясно, че няма да стигнат до никъде, защото продажбите бяха много на брой за малки суми. Затова и се взе решението да се пишат ордери, само за стоките, които сме получили от София, съответно да се отчетат само те. От кочана има попълнени точно 90 ордера.

# 316
  • sofia
  • Мнения: 7 477
 Joy Joy Joy
вие ще ме скъсате от смах,4естно

НЕ МОЖЕТЕ ОТ ОМЕТО НА ЕДНА ОРГАНИЗАЦИЯ ДА СЪБЪРАТЕ ПАРИ и ДА НЕ ДАВАТЕ ОТ4ЕТ.
ДО СЕГА ТАКЪВ ОТ ВАС НЕ СМЕ ВИДЯЛИ-НИКАКЪВ!!!!!както се доказва и от по-долният текст

Парите сме събрали така, както винаги сме събирали досега пари - като дарения от индивидуални лица. Тези пари са се разходвали и ще се разходват за децата от два дома. Досега нито вътре в групата майки, нито някой от дарителите ни е имал проблеми с тази организация.


А ЗА ТОВА
Аз също съм с юридическо образование и не мога да разбера кое налага да превеждаме по сметка на ДБМ пари, които не са фиксирани с касови ордени като приходи на ДБМ?

 щЕ ТИ КАЖА СЛЕДНОТО;
хоРАТА,НОСЕщИ ОТГОВОРНОСТ ТАМ СТЕ 4 4ОВЕКА.ПРЕВЕЖДАТЕ ПАРИТЕ КАТО ДАРЕНИЕ ОТ ВАС 4ЕТРИМАТА  ПО СМЕТКАТА НА ФОНДАЦИЯТА ЗА ДБМ СТ.ЗАГОРА И ПРИКЛю4ВАМЕ ТОЗИ РАЗГОВОР.
а ЗАщО НЯМАТЕ ДОКУМЕНТИ -ПРОБЛЕМА СИ Е ВАш


пове4е няма да пиша ,защото ни взехте за мезе  hahaha
как не ви е срам се 4удя да имате наглостта изобщо да спорите.
За нещо специално ли ви трябват пари newsm78 та така си ги пазите и не ги превеждате както е по закон.
СЕга разбирам,4е този заговор срещу хората,които ви показха,указха, и ви се довериха да помагате не е от днес.И за това ще си понесете последствията,повярвайте ми.Трябва ви на4ален капитал за вашата си организацийка ли hahahaЩо решихте ,4е сме будали не мога да разбера Mr. Green

 Joy Joy Joy Joyлеле,колко нагъл и неблагодарен народ може да има,при това към тези,които правят вси4ко да помагат на тези,които искат да помагат.И то рискувайки името си.

аре,много здраве на Ст.Загора и ще се видим скоро Hug

# 317

Общи условия

Активация на акаунт