ДБМ - Стара Загора - тема 2

  • 12 599
  • 317
  •   1
Отговори
# 270
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Карай. Днес не съм на работа и не знам накъде ще съм.

# 271
  • Мнения: 1 639
Здравейте и от мен ,
при мен се събраха малко дрехи и почти приключих с прането им . Не са нови , но са в приличен вид . Так по моя преценка са за около 8-10 годишни деца .....но не знам точно . Има и две връхни дрехи който са за по-големи ... Да ги пращам ли по mimashumkov ?

# 272
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Да ги пращам ли по mimashumkov ?
Тя Шумковия както се губи като на стара баба...да не казвам кое кой знае кога ще ги донесе Mr. Green

# 273
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ako не ти е много спешно дръж ги при теб. Сега няма къде да ги съхраняваме.

# 274
  • Мнения: 1 639
Добре , ще стоят при мен , а като наближи някоя акция  ми свирнете да ги придвижа . Simple Smile

# 275
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Побут  Simple Smile
Явно е било хубаво на тържеството. Съдя по снимките. Яд ме е че неможах да дойда ама в тоя студ с това бебе...
Иначе за банкети по късните доби съм готова  Mr. Green

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Вчера с Джейд и Алекс бяхме на Коледното тържество на децата от Дом Незабравка... Направихме малко снимки... Ето ги...

Напомнете ми като се видим да ви разкажа историята на ето тази снимка и сълзичките в очичките на детето...

# 277
  • Мнения: 11 315
Ааааааау, Бат Зико страхотен костюм си е намерил.Пу-пу!
Той си е Дядо Коледа (Мраз) от сигурно 40 г.
Разкошни снимки!
А децата са най-хубавото нещо на тях Peace

# 278
  • sofia
  • Мнения: 7 477
моми4ета,ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИ4КИ ВИ Hug

ако има нещо-звънкайте Hug

# 279
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Желая Ви Весели и спокойни празници,много любов,много усмивки, да имаме любящи половинки до нас, да имаме истински приятели,да се развиваме духовно, да сме истински, да бъдем добри майки и съпруги,дъщери и приятели, да правим всеки ден поне по един човек щастлив, да даваме,без да чакаме да получаваме,да сме щедри,да сме с добри сърца, да бъдем достойни!!!!!!!!!!!    Hug Hug Praynig Praynig Praynig 
 

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Нека здравето и късмета
бъдат ваши спътници,
а сърцето и умът -
ваши съветници!
И не забравяйте
да оставите едно
отворено прозорче
в сърцата си
за хората, които ви обичат!
Весела Коледа и Щастлива 2007-та година!

   

# 281
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Първо да благодаря на всички за хубавите пожелания за коледа и да ви пожелая една успешна нова година!
И после, искам да се извиня на всички за огромното закъснение с отчета за базара. Понеже донякъде поех инициативата се чувствам отговорна, че зависеше от мен да пусна тук тази информация по-рано, но наистина моля да бъда извинена и веднага ще се реванширам. Знам, че коледата и подготовкта на рожденния ден на дъщеря ми не би трябвало да са извинение, но наистина ми дойдоха малко в повечко нещата, а имаше и други подробности за които трябваше да се помисли.
Та така, сега ми остана малко време да си събера мислите и да седна да напиша нещата.

От коледния благотворителен базар в Стара Загора, който продължи 2 дни се събраха 1400 лв.

Продадоха се почти всички неща, останаха само няколко десетки картички (които първоначално, държа да отбележа бяха над 300 бр.) и разни други дреболийки.
Сумата ще бъде разделена на ДОВДЛРГ "Незабравка" и ДМСГ с. Петрово. Като за първият дом ще бъдат закупени музикални инструменти за малките, за които те и директорката на дома отдавна мечтаят.

Искам да използвам този постинг и да благодаря на всички, които се включиха в подготовката и организацията на базара:

- децата от ДОВДЛРГ "Незабравка", които направиха невероятни картички, пана, рисувани чаши и чинии
- Мина, за нейните сладки чорапи
- Дидси, за прекрасните колиета
- Мама Нана, за нереоятните бродирани торбички
- Сиса, за игривите украси за прозорец
- Ива, за топлите шалове
- Мини79, за красивите пана и свещника
- Таня_П, и нейните приятелки, Бибо_бо, Виктори, Злати, Таткото на Ива, Хера, Лалка, Краси_стз  за оригиналните и красиви картички
- Злати, за сладкото гобленче
- Наталина, за веселите стикери
- Пепчо и Сладка хапка, Билбо_бо за вкусните медени украси
- Сладка хапка, за толкова търсените етикети за подаръци
- Експрес, Нели и бабите, за сладките плетени чорапчета и снежинки
- Еми, която организира изпращането на нещата от София
- Вечерница и нейните малчугани, за красвивите коледни картички
- Кенга, за оргиналните рамки и картички-звезди
- продавачите - бременните героини - Злати и Билбо_бо, Краси_стз и невероятната търговка - Тигърчето, Августа, която макар и за кратко ни развесели с присъствието си.
- Херка и Сержи, които предоставиха дома си за арт-екпериментите ни  Mr. Green
- Лалка, която организира останлите от базара стоки да бъдат разиграни на търг пред "Клуба на работодателите", приходите от който никак не са малко, но все още не е ясна точна сумата и не се наемам да я коментирам.

... и не на последно място на Сладка Хапка, Лалка, Експрес, Таткото на Ива и всички, които участваха в подготовката на базара, траспорта на стоките, уреждането на масите...


Със сигурност съм пропуснала нещо и някого, но се надявам вие да ме допълните.

Обичам ви и се радвам, че бях част от изпълнението на това прекрасно начинание!!!

Последна редакция: вт, 26 дек 2006, 17:41 от Jade

# 282
  • Мнения: 11 315
Аааааааау, нас ни няма в листата!  Crossing Arms Sad

# 283
  • Мнения: 6 243
Понеже съм между споменатите по-горе, да кажа и аз:Мерси, мерси!!!

И понеже съм измежду организаторите, ще използвам възможността да благодаря не две прекрасни жени, които въпреки че живеят далеч от СЗ, се включиха с душа и сърце и дадоха свя принос за осъществяване на идеята: Кенга и Вечерницата. Е, Вечерницата живее дори много далече, но тя е такъв огън, че това нищо не значи за нея. Благодаря ви!!!

Мили момичета, с някои от вас споделих идеята да пратим благодарствени писма на Кмета на Общината и на Председателя на Окръжния съд за оказаното от тях съдействие.

Има ли някой възможност да подготви текста? Опасявам се, че идващите три дни ще са ми ужасно натоварени и ако се заема лично с това, вероятността да не успея, е огромна. Дори и най-обща чернова, пусната тук, ще е от полза - ще я допишем и редактираме заедно.

# 284
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Знаех си, че ще пропусна някого Blush
Срам ме е, веднага се поправям и изпращам много целувки, на теб, на децата и естествено на мъжа ти  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт