ДБМ - Стара Загора - тема 2

  • 12 589
  • 317
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6 243
Аааааааау, нас ни няма в листата!  Crossing Arms Sad
Ужасно си бърза! Таман ти благодарях  Laughing

# 286
  • Мнения: 11 315
Знаех си, че ще пропусна някого Blush
Срам ме е, веднага се поправям и изпращам много целувки, на теб, на децата и естествено на мъжа ти  Mr. Green
Аааааааау, нас ни няма в листата!  Crossing Arms Sad
Ужасно си бърза! Таман ти благодарях  Laughing
Тъй бърза съм, ама нали сте ми дружки - разминава ви се.
Много ви обичам и да знаете, че отсега съм запретанал ръкави за Великден  Naughty
Джейд - да знаеш моя мъж много си пада по игриви поздрави  Joy

# 287
  • Мнения: 6 243
Вечернице, стига си се занасяла с Жадето, че на нея само това й дай - да праща игриви поздрави. Писах ти, ще повторя: търси разни моделчета като за великденски базар, че нещо сега съм закъсала от идеи. И давай линкове направо в темата!!!

# 288
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Мерси, мерси.
Мога да се поразтърся за благодарствено писмо. Имаме някакви дискове с готови шаблони. Ще видя утре какво има и ще го пусна тук. Но вероятно ще иска обработка.

За работодателите - утре едва ли ще мога да ги потърся, но до края на годината се надявам да знам сумата и естествено или да отидем да си я получим от тях, или да се уговоря да я преведат по сметката ни.

# 289
  • Мнения: 11 315
Вечернице, стига си се занасяла с Жадето, че на нея само това й дай - да праща игриви поздрави. Писах ти, ще повторя: търси разни моделчета като за великденски базар, че нещо сега съм закъсала от идеи. И давай линкове направо в темата!!!
A на теб като ти видя подписа и ме спохождат разни игриви мисли  Laughing
Търся аз от вчера, ама не съм попаднала на нещо подходящо.

# 290
  • sofia
  • Мнения: 7 477
моми4ета,ще има ли възможност някоя от вас да дойде до София за да уто4ним някои неща за в бъдеще.ДРугият вариант е ние да дойдем януари newsm78

# 291
  • Мнения: 280
Съмнявам се,че ще се справя с писането на благодарствени писма,защото хич ме няма по официалния стил,но ако Лалка предложи нещо и го редактираме и оформим,мога да ги разпечатам и отнеса до Окръжен съд и Общината.

# 292
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Ще предложа бе  Laughing. Ама следобяд, като отида на работа, защото дисковете са там.

# 293
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Предлагам аз, ама нещо не съм удовлетворена от намереното. В този диск, за благодарности и благотворителност само глупости са написали. Извадих две писма, белким пък нещо от тях свърши работа

ДО

                                             ДЛЪЖНОСТ
                                             НА "ИМЕ НА ФИРМА"
                                             адрес

                                             гр./с. ......

         ОТНОСНО: Дарителска акция

         УВАЖАЕМИ ....................,

Приемете сърдечната ни благодарност за участието Ви в дарителската акция, която се проведе на (дата).
Благодарение на Вашето участие акцията протече изключително успешно. Със събраната сума от (посочете конкретната сума) ще успеем да осигурим приют и храна на (брой) безпризорни деца/подаръци на сираците за предстоящите великденски празници/вносни лекарства за хората с увреждания.
Надяваме се на бъдещо сътрудничество и партньорство с Вас в името на един по-справедлив и равнопоставен свят!
Приемете нашите поздрави и пожелания за бъдещи успехи.

                                    С УВАЖЕНИЕ:
                                                име, фамилия
                                                длъжност




ДО
ДЛЪЖНОСТ
НА "ИМЕ НА ФИРМА"
адрес
гр./с.

         ОТНОСНО: Ваше участие в благотворителен базар

         УВАЖАЕМИ ....................,

Изказваме искрени благодарности за участието Ви в Благотворителния базар, който нашето дружество организира на (дата).
Със събраната сума от продажбата на Вашите стоки, която възлиза на ………. лева, ние ще можем да развием успешно проекта по подпомагане и защита на (посочете обекта).
Както сами видяхте, това събитие беше отразено в медиите като крупно мероприятие на благотворителната дейност у нас. Надяваме се участието Ви в тази инициатива да е послужило и като една добра реклама за Вашата търговска дейност.
Ще се радваме сътрудничеството ни да продължи и занапред и заедно с Вас да допринесем още повече за просперитета на нашето общество.
Приемете нашите най-сърдечни поздрави и благопожелания за успешна търговска година!

                                       С УВАЖЕНИЕ:
                                             име, фамилия
                                             длъжност

# 294
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Направих тема и за Великденския базар. Да е по-лесно намирането на предложениета после Simple Smile Само да кажа, че може да ползвате моята къща за работно ателие пак  Simple Smile
Апропо кога се пада Великден, че аз на 27.04 и 28.04.2007г. ще съм пак кума...ама тоя път във Варна Mr. Green

# 295
  • Мнения: 6 243
Момичета и момчета,
нека в петък - 5 януари, се видим от 12 ч. в "Сити"-то, за да се направи отчет на резултатите от Базара, както и да уточним направлението на средствата и т.н. организационни въпроси.

Надявам се повече хора да имат възможност да дойдат, защото имаме да обсъждаме наистина важни въпроси.

# 296
  • Мнения: 280
Аз ще дойда.Искам да помоля Лалка да разпечата онези писма,за да имаме някаква основа и да напишем вече благодарствените такива до Общината и Господин Председателя на Окръжен съд.

# 297
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Понаписах нещо... Редактирахме с българик, махнахме разни разговорни прилагателни и остана това... С все запетаите му и малки букви... Хайде, одобрявайте и не одобрявайте... И да коригираме, ако е нужно... Хапката ще се справи с титлите и обръщенията в съда... А Лалка - с писмото до Клуба на Работодателя... Айде, вие сте...
Иначе, в петък съм на линия... Сити, 12 часа, 5 януари 2007 година...



                                                                                                ДО
                                                                                                КМЕТА НА
                                                                                                ОБЩИНА СТАРА ЗАГОРА,
                                                                                                БУЛ. ЦАР СИМЕОН ВЕЛИКИ № 107


          ОТНОСНО: БЛАГОТВОРИТЕЛЕН КОЛЕДЕН БАЗАР.

          УВАЖАЕМИ ГОСПОДИН КМЕТ,

         Приемете сърдечната ни и искрена благодарност за изключителното Ви съдействие за организирането на благотворителен коледен базар в нашия град и най-вече при осигуряване място за провеждането му. С Ваше позволение, благотворителният коледен базар се проведе във фоайето на Община Стара Загора на 18 декември, 2006 година. На него се продаваха ръчно изработени предмети от нас самите, а част от тях бяха направени от децата, настанени в ДОВДЛРГ “Незабравка”, гр. Стара Загора. Това събитие беше отразено в местните медии като сериозно достижение на благотворителната дейност в нашия град. Надяваме се, участието Ви в тази инициатива да е послужило като стимул и пример за нашите съграждани.
          Благодарение на Вашето съдействие и участие, както и благодарение на щедрото участие на служителите и посетителите на Община Стара Загора, базарът протече изключително успешно. Със събраната сума в размер на 985 (Деветстотин осемдесет и пет) лева ще успеем да задоволим една част от най-належащите нужди на децата от ДОВДЛРГ “Незабравка”, гр. Стара Загора и от ДДМУИ, с. Петрово, общ. Стара Загора.
          Надяваме се на бъдещо сътрудничество и партньорство с Вас, в името на един по-справедлив и равнопоставен свят!
          Приемете нашите най-сърдечни поздрави и благопожелания за крепко здраве и все повече успехи в професионален и личен план през Новата година! Нека заедно докажем, че заслужено сме в Европейския съюз!



8 януари 2007 год.,
гр. Стара Загора

                                                                          С УВАЖЕНИЕ:

                                                                                                   Инициативен комитет,
                                                                                                   гр. Стара Загора

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 00:36 от Ekcnpec

# 298
  • Мнения: 6 243
Eкспри, перфектно е!

Титлата за другото писмо е:
"До
Председателя на
Окръжен съд
Стара Загора".

Бих разпечатала писмото, но в момента съм на издиханията на тонера, така че ще помоля тая работа да я свърши някой друг - например таткото на Ива, който вероятно има възможност за  това.

# 299
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
За разпечатването - аз съм човека, няма никакъв проблем...
Важното е да се хареса на повечето от нас...

Общи условия

Активация на акаунт