ДБМ - Стара Загора - тема 2

  • 12 694
  • 317
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 449
Аз сега научавам за мамата с детенцето. Освен, че мога да предложа всякакъв вид помощ ако реши да се позанимае по-сериозно с тоя грък/баща на детето е все пак/ мога да дам и дрехи, ако ще й станат, а за детски ще поразровя нещо от племенницата. Какво друго й е необходимо на този етап, какви храни мога да купя? Значи днес ще дойдем, ако сте на Бирхала, дори и само за да обсъдим тези неща...

# 241
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
Детски дрехи вече има достатъчно според мен. Засега проблема и е изхранването, защото няма доходи.
Мама RAVIA вчера донесе доста неща. Благодаря  Hug. Има и за нея и за бебка. Дрешки и играчки. Също така и завивки. В петък ще ходим с Хера да ги занесем. МОже би мляко само трябва да купим. В мен има пари от Танчето.

За гърка не знам. Ще я питам

# 242
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Имам някои неща за майката.Има ли нужда?Искам и да дам някой лев и за малкото

# 243
  • Мнения: 6 243
Имам някои неща за майката.Има ли нужда?Искам и да дам някой лев и за малкото
Ако имаш възможност, мини през работата на Лалка - утре тя ще ходи да се види с майчето. И Херка ще ходи, но май Лалка ти е по-на път.

# 244
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
Благодаря на SI*SA за нещата. Така се получи, че веднага ги предадох на момичето. Тя дойде изненадващо в редакцията. Искала да благодари на шефката за помощта.
Паричките от Таня и SI*SA и ги дадох, да си извади лична карта, защото от социалните са и казали да вземе от някой назаем  Twisted Evil. Веднага се обадихме на Валентина Бонева да питаме защо, след като аз с ушите си чух, че соц. работничка каза, че те ще и отпуснат помощ за лична карта. Та ситуацията е следната - те ще я отпуснат тази помощ, но другия месец. Сега да вземела назаем, пък другия месец да ги връща. Мамка му, ще кажеш, че от джоба си ги дават тез пари.  #Cussing out
След като извади картата ще трябва да подаде молба за енергийна помощ и за ежемесечна помощ. Ще гледам да отида с нея тогава, че като ги знам какви са любезни там...
Викали я били в BTV, не знае защо. Утре ще отида с нея там, защото се притеснява да ходи сама.

# 245
  • Мнения: 6 243
Викали я били в BTV, не знае защо. Утре ще отида с нея там, защото се притеснява да ходи сама.
Сигурно репортаж ще правят. Въпросът е Величка склонна ли е да още публичност. От чутото от вас оставам с впечатление, че не й е много по сърце.

# 246
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
Вичка.  Laughing

Не е много склонна, обаче Йовка каза да отидем да видим за какво иде реч. Дано пък и някой друг се поинтересува от това момиче. Не е речено, че ще стане репортажа. Можем да се откажем.

# 247
  • Мнения: 1 149
Лалка -бях малко болна затова не минах.Сега разбирам че няма нужда от повече дрехи но малко парички мога да дам

# 248
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
Oстави за другата седмица след понеделник, че днес няма да съм там, а после заминавам.

# 249
ама и аз съм една заспала - от сто години не съм влизала тук! Сега виждам за мамата и детето.  Детски дрешки нямам като за мъничето, че моя разбойник е горе долу толкова голям, но за майката мога да приготвя някои мои дрехи - ама дали ще й станат - около 42 номер са, висока съм 165 см. И обувки мога да й дам един чифт - здрави са, 38 номер, затворени.
 Какво друго й трябва? Ако мога, да се включа!

# 250
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
тя е по висока и носи 40 номер.
Засега май посъбрахме доста неща. Задръжте, че няма къде да ги складирам. Ще видим другата седмица.

# 251
тя е по висока и носи 40 номер.
Засега май посъбрахме доста неща. Задръжте, че няма къде да ги складирам. Ще видим другата седмица.
добре, ще следя темата тогава

# 252
  • Мнения: 270
а за домакинството и трябва ли и нещо-чинии,тигани идр.подобни?и парички мога да дам,но на кого ?Злати ако е съгласна.

# 253
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 526
Тя си има и онзо ден като ходихме у тях видяхме, че си ги е взела.  Laughing
На Злати може да дадеш, тя живее близо до тях.

# 254
  • Мнения: 270
и още нещо-за баня-хавлия,шампоан,четка и паста за зъби.
Злати пиши ми на лични моб.телефон да ти се обадя за паричките или е по-добре храна да й купя.
не разбрах детето какво мляко яде-АМ или кисела?

Общи условия

Активация на акаунт