Козметика SEVENTEEN!!!!

  • 4 315
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 723
Ползвала съм техни сенки и бяха страхотни, но това беше преди 3 години. За сега не мога да коментирам!

И сега са страхотни, отдавна не съм ползвала по-хубави, въпреки, че имам и по-скъпи Simple Smile

# 16
  • Мнения: 5 577
Миналата седмица си купих ФДТ, дълготрайно червило и молив за устни на севънтиин.

Доволна съм от ФДТ, много добре ми прави лицето. Червилото издържа две вечерни излизания, с алкохол и цигари, та мога да кажа, че и от тях съм доволна.

При следващо опаричване ще си закупя още нещо.

# 17
  • Мнения: 569
Имам сенки-   много съм доволна.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 079
Ползвала съм само лак за нокти и съм много доволна - голяма опаковка, доста от отдавна ми е, но не е мръднал - нито се е сгъстил, нито смърди гадно при нанасяне, устойчив е и бързо съхне! Peace

# 19
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не съм ползвала много техни продукти. Имах един лак, който след 1-2 ползвания напълно засъхна , а беше почти пълен.  Sad

# 20
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
В момента ползвам Фон-дъо-тен на Севънтийн,  а преди съм си купувала и очната им линия с твърдия писец и от двете съм доволна.

# 21
  • Мнения: 696
Ползвам ФДТ, дълготрайно червило, молив за устни и гланц - доволна съм от всичките

# 22
  • София
  • Мнения: 9 477
Аz имам техни рол-он сенки и съм много доволна от тях. Сутрин много бърzо се гримирвам с тях. Добра коzметика са. Peace

# 23
  • Мнения: 794
Имат някои сполучливи продукти.

От Април позвам само тяхни лакове за нокти и са ми любими (цветовете де).

Иначе червилата и сенките са ок ...

# 24
  • на терасата
  • Мнения: 661
Имам водоустойчива спирала. Наистина е водоустойчива, освен това като се сваля пада на топчета, а не се размазва, четчицата е много удобна. В сравнение с тези на Орифлейм и Ейвън е страхотна. Имах и червило, но след 2 мазвания го изхвърлих, изобщо не ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт