ОКТОМВРИйските деца, те са нашите слънца ! - Тема 10

  • 45 070
  • 754
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 623
Браво, Joony! Адмирации, всички се гордеем с теб. Справяш се повече от чудесно!

Аз не мога да се похваля със същото. Късат ме втори път на един изпит, утре ми е последният шанс. Ако не го взема, ще трябва да чакам до другата година по това време и съответно няма да успея да завърша семестриално и да си явя на държавни. Мрън.

Стискаме ти палци, а ти спокойно - ако трябва септември, нищо фатално не е, само нерви да нямаш!

Благодаря ви. При нас не е септември. Утре ми е годишна поправителна сесия и ако не го взема, ще трябва другата година да ходя по това време само за този изпит. Без него, не мога да ходя на държавни.

# 91
  • София
  • Мнения: 18 806
По какво е?

# 92
  • Мнения: 4 009
Момичета,успех на изпитите.Сигурно ви е много трудно покрай дечицата да отделяте време и за учене.Аз завърших преди няколко години образованието си.Бях зубър и по цял ден четях.Сега ако трябва пак да ходя по изпити с това моето диване,сигурно ще се побъркам.То време не ми остава.
Да го похваля,днес яде. Simple Smile Изяде си и кашата и пюрето.От сутринта не е пил мляко.

# 93
  • Мнения: 627
Момичета, как се казваше това за зъбите, което давате и сте доволни, че се не трае!!!

# 94
  • София
  • Мнения: 685
Камилия е за зъби. Но нали трябва почивка та отидохме до педиатъра хомеопат и ни предписа Хамомила 200, не знам колко помага, но поне не се буди през 5 мин с писък иначе яде в 21ч, 2 и 6 Joy
Успех на изпитите, моя последен за годината беше днес

# 95
  • София
  • Мнения: 5 623

Финансиране на международната търговия

# 96
  • Мнения: 627
Благодаря, не го намерих в Китен и взех Осадент. Дано помогне, не го издържам!!!!

# 97
  • Мнения: X
Камилията е уникална, аз съм много доволна.
Бяхме днес на консултация - 10.400 кг и 75 см. Всичко му е окей на младежа.

# 98
  • Мнения: 203
Ние същоо бяхме днес на ДК 9.100 75 см. Здрав с 2 зъба 😆. Поисках да му погледне чурката до видим провим ли нещо изобщо остана приятно изненадана че сме се справили толкова дообре за времето което го правим. Има още малко няма да спираме. Мн шава вече едвам го облякохме 2те с педиатъра в чудо се виждам.. не ми се мисле като проходи какво ще е . Вашите мъници имат ли мерак да ходят? Ванко се мъчи, но все на пръсти и не му се получава мн добре

# 99
  • София
  • Мнения: 874
Алекс, благодаря за темата. Връщам се да изчета 7 страници!

# 100
  • Мнения: 1 872
Кейтихоуп, да са ни честити 9-месечните мъже.

Като свърши потопа е крайно време да запознаем лазащите и лаещите членове на семействата.

# 101
  • Мнения: 55
Питах в аптеката защо трябва да се прави пауза на Камилия-та, не могат да ми отговорят. Казват, че щом е хомеопатично не би трябвало да е проблем да се дава непрекъснато. Някой знае ли защо? Хомеопат ли го е казал? При нас също има ефект, или поне така си мисля:))

# 102
  • Мнения: X
И аз не знам защо, но при положение, че и на опаковката си го пише, е хубаво да се спазва. Четох и въпросите и отговорите в сайта на Фрамар, там също фармацевтите постоянно напомнят да се прави пауза в приема.

# 103
  • София
  • Мнения: 5 623
Честити месечинки на порасналите бебета!

# 104
  • София
  • Мнения: 18 806
За изпита кажи ти ?
Снимахме Елени с едната змия ако успея ще ви пусна снимка.

Общи условия

Активация на акаунт