Ин Витро клиника МБАЛ Бургас.

  • 17 113
  • 219
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 736
Здравейте,имали момичета правили инвитро в Бургас без успех и се е преместил в друга клиника и е успяла с инвитрото.и ако има къде се е преместила
Аз имам 3 неуспешни ин-витра в две от най-големите и известни клиники в София -  без успех! Ходила съм на преглед и в 3-тата от най-големите, но там не започнах опит.Що път сме били и колко хотели сме платили не ми се говори....Затова реших да си остана в Бургас. Засега и тук нямам успех,но не го отдавам на клиниката, а на възрастта и качеството на Я.

# 136
  • Мнения: 94
Здравейте,имали момичета правили инвитро в Бургас без успех и се е преместил в друга клиника и е успяла с инвитрото.и ако има къде се е преместила
Аз имам 3 неуспешни ин-витра в две от най-големите и известни клиники в София -  ез успех! Ходила съм на преглед и в 3-тата от най-големите, но там не започнах опит.Що път сме били и колко хотели сме платили не ми се говори....Затова реших да си остана в Бургас. Засега и тук нямам успех,но не го отдавам на клиниката, а на възрастта и качеството на Я.
И аз имам три неуспешни тук в Бургас,при мен няма оплождане на яйцеклетки а съм на 33 години,и се чудя дали има смисъл на обикалям други клиники.

# 137
  • Мнения: 1 736
Здравейте,имали момичета правили инвитро в Бургас без успех и се е преместил в друга клиника и е успяла с инвитрото.и ако има къде се е преместила
Аз имам 3 неуспешни ин-витра в две от най-големите и известни клиники в София -  ез успех! Ходила съм на преглед и в 3-тата от най-големите, но там не започнах опит.Що път сме били и колко хотели сме платили не ми се говори....Затова реших да си остана в Бургас. Засега и тук нямам успех,но не го отдавам на клиниката, а на възрастта и качеството на Я.
И аз имам три неуспешни тук в Бургас,при мен няма оплождане на яйцеклетки а съм на 33 години,и се чудя дали има смисъл на обикалям други клиники.
За себе си реших,че няма смисъл. Всичките ми ходения до София и лишения са били напразни. Уж, добри ембриолози, уж добри лекари, досега без успех!! Да не говорим,че са ме преглеждали на конвейр....Вие имате ли МФ? Да не би оттам да идва липсата на оплождане? Плюсът в някои от клиниките в София е,че за МФ предлагат ИМСИ, килимчета и т.н., а за Я - калциева активация.

# 138
  • Мнения: 94
Здравейте,имали момичета правили инвитро в Бургас без успех и се е преместил в друга клиника и е успяла с инвитрото.и ако има къде се е преместила
Аз имам 3 неуспешни ин-витра в две от най-големите и известни клиники в София -  ез успех! Ходила съм на преглед и в 3-тата от най-големите, но там не започнах опит.Що път сме били и колко хотели сме платили не ми се говори....Затова реших да си остана в Бургас. Засега и тук нямам успех,но не го отдавам на клиниката, а на възрастта и качеството на Я.
И аз имам три неуспешни тук в Бургас,при мен няма оплождане на яйцеклетки а съм на 33 години,и се чудя дали има смисъл на обикалям други клиники.
За себе си реших,че няма смисъл. Всичките ми ходения до София и лишения са били напразни. Уж, добри ембриолози, уж добри лекари, досега без успех!! Да не говорим,че са ме преглеждали на конвейр....Вие имате ли МФ? Да не би оттам да идва липсата на оплождане? Плюсът в някои от клиниките в София е,че за МФ предлагат ИМСИ, килимчета и т.н., а за Я - калциева активация.
Със тубарен фактор съм неговата спермограма е ток и жица даже и двата опита и макс система ползваме за всеки случай от 10 яйцеклетки само по една и тя с фрагментация.

# 139
  • Мнения: 1 736
Здравейте,имали момичета правили инвитро в Бургас без успех и се е преместил в друга клиника и е успяла с инвитрото.и ако има къде се е преместила
Аз имам 3 неуспешни ин-витра в две от най-големите и известни клиники в София -  ез успех! Ходила съм на преглед и в 3-тата от най-големите, но там не започнах опит.Що път сме били и колко хотели сме платили не ми се говори....Затова реших да си остана в Бургас. Засега и тук нямам успех,но не го отдавам на клиниката, а на възрастта и качеството на Я.
И аз имам три неуспешни тук в Бургас,при мен няма оплождане на яйцеклетки а съм на 33 години,и се чудя дали има смисъл на обикалям други клиники.
За себе си реших,че няма смисъл. Всичките ми ходения до София и лишения са били напразни. Уж, добри ембриолози, уж добри лекари, досега без успех!! Да не говорим,че са ме преглеждали на конвейр....Вие имате ли МФ? Да не би оттам да идва липсата на оплождане? Плюсът в някои от клиниките в София е,че за МФ предлагат ИМСИ, килимчета и т.н., а за Я - калциева активация.
Със тубарен фактор съм неговата спермограма е ток и жица даже и двата опита и макс система ползваме за всеки случай от 10 яйцеклетки само по една и тя с фрагментация.
Явно наистина има някакъв проблем с Я, щом с МФ всичко е наред. В някои клиники правят т.нар. Калциева активация на Я. Можете да се позинтересувате. В последно време по групите и други жени на близка до Вашата възраст се оплакват от подобен проблем Sad....Хайде,за нас с на по на около 10 години над Вашата възраст - разбираемо, но при Вас...При мен лично Я се оплождат, Е без фрагментации, но няма имплантация, пак е в резултат на качеството на Я... Аз взимам по една шепа добавки и пак нищо. Sad Борба!!

# 140
  • Мнения: 4 087
Буба, пробвала ли си пикногенол, пчелен прашец и екстракт от броколи? Аз и мъжът ми ги взимахме преди и по време на процедурата и дадоха мн добър резултат, а иначе сме с много сериозен МФ ние, аз нямам женски, освен лека поликистоза, но при мен по време на процедурата бях на белтъчинен режим/почти без въглехидрати/ и тези добавки и чак доктора каза, че е ходил да гледа колко били добри яйцеклетките. Споделям, ако на някой би му послужило.

# 141
  • Мнения: 1 736
Буба, пробвала ли си пикногенол, пчелен прашец и екстракт от броколи? Аз и мъжът ми ги взимахме преди и по време на процедурата и дадоха мн добър резултат, а иначе сме с много сериозен МФ ние, аз нямам женски, освен лека поликистоза, но при мен по време на процедурата бях на белтъчинен режим/почти без въглехидрати/ и тези добавки и чак доктора каза, че е ходил да гледа колко били добри яйцеклетките. Споделям, ако на някой би му послужило.
Cherry, благодаря ти за споделеното. Пикногенол и екстракт от броколи само не съм взимала. Знам,че са антиоксиданти. Аз такива взимам NAC, транс-ресвератрол, вит. Е., таурин, убиквинол, алкар....+ куп още други. Съпругът ми също взима шепа добавки, антиоксиданти. Пчелен прашец - да. Моите Я на вид са добри, оплождат се, Е без фрагментации,но няма имплантация. И при мен докторът им се радваше и ходил да гледа Е как добре се развиват, но всичко е от възрастта. При нас е игра на качествена Я. Кога и дали ще я улучим, незнам Sad.

# 142
  • Мнения: 84
И мойте бяха идеални.И на мойте се радваха,но нищо🤔Защо така се получава

# 143
  • Мнения: 1 736
И мойте бяха идеални.И на мойте се радваха,но нищо🤔Защо така се получава
Имплантацията си е мистерия Sad. Това е единственото нещо в ин-витрото, за което нямат отговор, само предположения. То имунологични,генетични изследвания ли не съм правила,отделно съм правила 2 вида генетични изследвания точно за имунологичен толеранс-всичко е отрицателно, няма причина за липса на имплантация. Лигавица-перфектна. Единственото смислено обяснение са лоши Е ,които уж на външен вид са ок,но не се имплантират. Може и ПИД да им се направи, за да се проследи дали имат капацитет, но пък има жени,които са правили ПИД-идеални ембриони след ПИД-а и пак няма имплантация....

# 144
  • Мнения: 4 087
А правили ли сте тест за имплантационен прозорец и пускат ли хормони преди трансфера? Биопсия?Няма логика да се развиват добре до 4-5 ден и да се търси проблем в качеството на Я.....по скоро нещо лигавицата и хормоните.

Инсулинова резистентност да имате ?

# 145
  • Мнения: 84
Аз съм пускала хормони преди трансфера.Имам ИР,на която не обърнаха внимание.Биопсия и импл.прозорец не сме правили.Те правят ли такива работи?

# 146
  • Мнения: 4 087
Инсолиновата резистентност трябва да се контролира много стриктно по време на опит, защото хората с такава са подложени на по висок оксидативен стрес и освен антиоксидантите е добре да се поддържа стриктна диета, да се пие инозитол и подобни.

Тест за имплантационен прозорец, мисля само в София

# 147
  • Мнения: 1 736
ИР нямам Simple Smile. Тестът за имплантационен прозорец много исках да го направя (това ще ми е последният коз) и съм пациентка на двете клиники в София, в които го правят Simple Smile, но при едните трябва да направя при тях опит, а при другите цената е доста солена и още не съм се решила. Освен това не е доказано на 100%...Абе,оплетена работа...

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Здравейте, момичета! Къде сте си правили цветна снимка на тръбите? Моля за отзиви Hug

# 149
  • Мнения: 216
Здравей, аз съм правила преди 6 години цветна снимка при Душепеев. Беше ужасно, много болезнена. Преди 2 дена правих във Варна при Александров и нищо не усетих. И двата пъти резултата е проходими тръби.

Общи условия

Активация на акаунт