Мами в арабските страни-5

  • 34 741
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
дани, безкрайно съжалявам за майка ти! не знам какво да ти кажа за кураж и подкрепа, аз направо не повярвах на о4ите си !не те до4ака да се върнете и да си види вну4ките! лека и пръст! newsm45 newsm17 Weary

# 256
  • Мнения: 462
Искрените ми съболезнования, Дани.

Дано да намери утеха някъде там.
Спомни си хубавите ви мигове.Тя сигурно ще
ви се радва, някъде там горе. Praynig

# 257
  • у нас
  • Мнения: 660
Дани,миличка,толкова съжалявам.
Приеми най-искрените ми съболезнования и една голяма прегръдка от мен.
Знам,че много боли и каквото и да кажа,едва ли ще намали болката ти.Нека Бог приюти душата и Praynig и ти даде утеха.
Прегръщам те миличка Hug.

# 258
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Моми4ета,извинявайте,4е ви се намъквам така в теми4ката,но исках да разбера какво става с моята приятелка Ноя.Пробвах да и пусна смс ама неЩо не стана.  Confused Някой знае ли неЩо,как е тя  Sad

# 259
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
макдирок, Peaceи ние 4акаме новини, единствената свръзка е мариябутти, дано да няма нищо!

# 260
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Дано,марси  Praynig Аз Ще надни4ам от време навреме тук и дано да има добри новини  Praynig Hug

# 261
  • Мнения: 3 463
Момичета,трогната съм от вниманието и загрижеността ви. Hug Hug HugБлагодаря на всяка една  за милите пожелания и емоционалната подкрепа,наистина ми помогате да преодолея по-лесно шока.Жива и здрава съм,доста натъртена,но беше малкия дявол.Колата е потрошена,защото като ме удариха отзад,направо хвръкнах във въздуха и се забих в джипа пред мен.Щетите ще ги поеме виновника,тъпо е, защото беше абсолютно нелепа катастрофа,но те май повечето са такива.

Дани,мила,много ми е мъчно стана.Мир на праха на скъпата ти майчица и се опитай да бъдеш силна заради малките слънчица. Cry

# 262
  • Мнения: 927
Даниела, много ми е мъчно за теб! не знам какво да кажа... Нека Бог ви помогне да преодолеете болката...

# 263
  • Мнения: 1 269
Даниела съжалявам.Нека бог да прости маика ти и нека ви даде сили да продължто напред.Какво и да ти напиша едва ли ще намали болката по милата ти маи4ица.Знам защото съм минала по същия път преди 5 години.Бъди силна колкото и невъзможно да звъ4и времето лекува поне малко. smile3518

# 264
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Даиела, моите съболезнования!
Бог да пази душата на майка ти и да ви даде сили да се справите с мъката!
 Praynig за вас

# 265
  • Мнения: 1 655
НАи после успях да се вредя до компютараи да ви изчета!
Дани моите наи искрени съболезнования за маика ти, мир на праха и!и дано се чуства подовре там кадето е отишла, знам че едва ли ще намалим болката ти нашите думи, но малко или много помага, разбирам тенапълно,аз загубих баща ми преди 6 години!
Бъди силна,с толкова трудни неща си се справяла в живота!Една силна и топла преградка от мен! Hug Hug Hug
Ноиа много се притесних като прочетох за катастрофата, да се възстановяваш че това не е шега работа!
аз какво да ви кажа,толкова съм щастлива!
Има малко куриози около нас но то си абсолутно нормално!Абе при вас така ли е, всички гледат мъжа ми сякаш е маимуна!От малкия град ли е или на мен ми се струва ама е нещосмешно това!
А горкия както не е свикнал да върви пеш аз тук му разказах играта с коичкатаа,ами като иска винагида идва с мен и тои да бута количката, направо ще  ги изям двамата, толкова са сладки, и всеки ми казва че сами е  одрал кожата на баща си!
Маи дългико стан!Хаиде лек ден и от мен!  bouquet

# 266
  • Мнения: 462
Kremi, така е в по-малките градове и села Shocked.Особено, както нашите половинки са с по-тъмен цвят  Party.И на мен ми е много смешно, но всяко чудо за 3 дена.В селото, където имаме къща бабите бяха пуснали слух, че съм се омъжила за негър ха-ха.Моите родители са широко скроени, интелигентни хора и не им прави впечатление. PeaceНа мен само ми е смешно. Аз се дразня, ако някои проявява небоснована агресия т.е обижда ме или него, но, слава богу не съм срещала скоро такава. Laughing
Целувки на Сами -сладката душица  Heart Eyes

# 267
  • Мнения: 2 804
Момичета благодаря ви за подкрепата.

Ноя , радвам се че сте вече на линия бая голяма работа и при вас стана възтановявай се и се радвай на живота , децата и близките ти и дано никога не ти се повтарят такивата работи...

Креми-м , за малките и големите градове е едно и също когато и където и да си винаги около теб ще се намерят хора с ограничени разбирания важното е че ти и детенцето и  съпркгати сте щастливи.

Аз не съм добре още след няколко минути ще я сложат в земята и ми е горяма мъката в душата и най ме е яд че неможа да си гушне внучките.

 

# 268
  • Мнения: 820
Мила Даниела,
Най-искренни съболезнования, нека почива в мир милата ти майчица Hug

Min, мъжът ми е индиец. Бахрейн нещо не ми харесва толкова, то си е един пустинен остров със град дето не е нищо по-особено от всеки друг в по-развита страна. Благодаря за поканата, ако решим да ходим до Дубай непременно ще се обадя.

В събота ходихме на кратка обиколка из Бахрейн с още 2 семейства (колеги на мъжът ми) Ако ви се гледат снимки тук може да ги видите http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=11119&AlbumId=56745

# 269
  • Мнения: 2 804
Снимките са ви много хубави забелязвам че е много чисто ,което е похвално де да беше навсякъде тъка.
И при нас е добре подържана чистотата ,и при все това има места където е бая мръсно.
Лек ден от мен,мисля да се разходя малко навън че ми е тежко и не се събирам в кожата ми вече.

Общи условия

Активация на акаунт