Къде хвърлихте пъпчето на вашето дете?

  • 4 135
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 5 713
Държа си го при мен, не мога да се разделя с пъп4ето. Ина4е падна още в болницата.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Както при повечето писали - още не сме го хвърлили. Мъжът ми искаше да го вземе със себе си, като пътува в командировки в чужбина, ама аз не му дадох, някак си не ми се иска да е в друга държава...

# 18
  • Мнения: 3 743
В Барселона Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 15 221
В кабинета на една важна клечка Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 161
В реката край Оксфорд, когато наскоро ходих пак до там - не заради университета, а заради красивите спомени, които имам от тази река и града. Пък и ми хареса идеята за реката - нека тя да го отнесе, където съдбата реши.

# 21
  • Мнения: 2 910
Още не сме го хвърлили, а и не мога да се реша кое да е мястото.

# 22
  • Мнения: 4 621
Не съм го хвърлила все още newsm78

# 23
  • Мнения: 8 917
Още е при мен newsm78

# 24
  • Мнения: 7 430
В къщи си е  Wink може би с пъпчето на малкия мишок заедно да ги хвърля в някоя река или да си останат у дома  Peace не съм решила още
..иначе си спомням, майка ми все ми казваше, че го е хвърлила в училището срещу нас ... ама на, още не съм се посветила на културата Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 214
Още си седи вкъщи, в една кутийка в барчето. Бях го забравила, добре че ме подсети, че не искам да става мамино синче  и цял живот да си го гледам вкъщи Joy  Joy Joy


Аз пък искам и специално си го оставих в къщи Joy

# 26
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Хм... Моето пъпче е било сложено между две книги - Физика и Математика. Е, не обичам нито физиката, нито математика, но пък за това все покрай книгите се въртя и те са ми страст, при това голяма.  Heart Eyes

# 27
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
   JoyИ на моите принцеси пъпчетата оща са си удома,взеха че порастнаха докато мама умува! Sick newsm78

# 28
  • софия
  • Мнения: 495
Още не съм измислила  newsm78и то си седи  вкъщи

# 29
  • Мнения: 5 299
Още си е в нас Wink

Общи условия

Активация на акаунт