какво да правим със засъхналата спирала за очи?

  • 7 209
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Най сигурно си е в кошчето  Flutter

# 16
  • Мнения: 569

Аз и слагам от крема или тоника си за лице. Раздрусвам силно и ефекта е поразителен. Ползвам я още две седмици най- малко.

# 17
  • Мнения: 14 654
Това с млякото не го разбирам...Момичета, нали после не засъхва спиралата?!...Пипнеш се по очите и айде отиде та стана конкуренция на Мерелин Месън...
ахам, и аз така смятам, даже съм и пробвала - освен ако изобщо не мигаш .
сравнението с мерилин менсън много ми хареса -хе-хе

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Voda ili toaletno mliako.

# 19
  • Мнения: 27 524
Една-две капки тоалетно мляко й удължава още около месец живота  Peace

# 20
Аз прекарвам четката на спиралата под струя гореща вода, изтръсквам леко и отново в тубата.  Wink
И преди някой да каже, че не е хубаво да се ползва прекалено дълго една спирала, да кажа, че аз сменям спиралата всеки месец, просто съм фенка на по-мокрите спирали и на втората седмица го правя това упражнение.
btw наистина отворена спирала не е добре да се ползва над 3 месеца. По принцип е 6 месеца, но за презастраховане 3.  Wink

# 21
  • Мнения: 661
И моят съвет е да я изхвърлиш. Каквото и да и сложиш няма да е същото! Hug

# 22
blagodaria vi mnogo za suvetite Simple Smile
i poneje ne sum fenka na M.Manson mai shte procediram s koshcheto,no ot druga strana tova s toaletnoto mliako me gudelichka da go probvam...ako sum oceliala sus zrenieto sled tova shte vi informiram.

# 23
  • Мнения: 607
Хвърляй я и си купи нова Simple Smile

# 24
  • Мнения: 3 248
Изхвърли я! Едни очи имаш...за цял живот! Wink Peace

# 25
  • Мнения: 112
Изхвърлям я директно. Никога не правя компромис с очите си. Пък и не мога да си представя да я смеся с нещо, без да съм наясно каква химична реакция може да се получи след това..пък било то и чиста вода... В студентските години си спомням, че съквартиррантката ми си разреждаше изхабената спирала с тоалетно мляко "Па-па", а течното червило/изхабено/ - със зехтин , за да обере остатъците по-лесно   Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 3 248
...а течното червило/изхабено/ - със зехтин , за да обере остатъците по-лесно   Rolling Eyes

Joy Joy Joy hahaha hahaha

Сори, но не можах да се сдържа! Laughing Laughing Laughing

# 27
  • Мнения: 112
Joy Joy Joy hahaha hahaha

Сори, но не можах да се сдържа! Laughing Laughing Laughing


о, тя беше абсолютен перко- и на всичко отгоре си вярваше, че така червилото добивало по-добър блясък и подхранвало устните.. нищо, че остатъците по стените на шишенцето, отдавна  бяха гранясали  Sick Shocked Така че аз бягам далеч от подобни икономии, дето после ще ми излезнат прескъпо за лекарства...

# 28
  • Мнения: 4 621
Изхвърли я, щом е засъхнала според мен не става за нищо вече.

# 29
  • Мнения: 14 654
всъщност защо засъхналата спирала да е вредна за очите ?
аз за себе си предпочитам спиралата да е леко засъхнала . по-естествено някак стои на миглите . а новата спирала винаги ги слепва и удължава прекалено .

Общи условия

Активация на акаунт