Топли слънчеви лъчи, грее теста с две черти!Бебеправене Тeма 339

  • 48 313
  • 744
  •   1
Отговори
# 285
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Сузи май е по наситен от моя значи ще е +

# 286
  • Мнения: 11
Включвам се и аз в хубавата темичка и пожелавам на всички ни успех! Simple Smile

# 287
  • Мнения: 73
Здравейте момичета и ние също бебеправим и нямаме търпение да видим двете чертички от доста време този месец ову ми беше на 5 трябваше да ми дойде на 15 сега сме почти 22 правих си 3 теста от лентичките но мисля че не са положителни .     Взех си от по чуствителните и ето резултата.    .      Много ми е притеснено искам да знам дали съм бременна нямам никакви симптоми за бременност а имам симптоми на менструация силни болки в кръста ако може някои да каже какво мисли ще съм благодарна близките дни не мога да отида на кръвен тест

# 288
  • София
  • Мнения: 81
.    Това е третив тест много съм объркана 😕
От другите момичета знам, че наличието на 2ра чертичка макар и бледа е положителен знак...

# 289
  • София
  • Мнения: 81
Момичета, една от вас беше писала за Ову тестове от ибей
Аз пък намерих 50ову теста комплект с 20 теста за бременност в алиекспрес на цена около 30лв...
Мисля да си ги поръчам и да почвам да следя вече...

# 290
  • София
  • Мнения: 1 480
Би трябвало да са същите, все са китайски one step. Ову тестовете на мен ми си насищат добре, но си имай едно на ум за тези за Б,  не са с чувств 10, горе долу около шуър чека хващат, но все пак излиза доста изгодно

# 291
  • Мнения: 652
Момичета, една от вас беше писала за Ову тестове от ибей
Аз пък намерих 50ову теста комплект с 20 теста за бременност в алиекспрес на цена около 30лв...
Мисля да си ги поръчам и да почвам да следя вече...

И аз поръчах тази седмица за първи път от ebay комплект 50 бр. за О. и 10бр. за Б. - малко под 19лв излязоха, едни зелени, май са one step. Омръзна ми да давам всеки месец по 10лв за 5бр. от аптеката. Сега чакам кога и как ще дойдат.

# 292
  • Мнения: 845
Rossa_19 не е нужно да пишеш в 100 теми. Навсякъде ти казахме, че тестовете са ти положителни. Като не им вярваш, пусни си един кръвен.

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 209
Мисля си, че са положителни да. Тихичко честито нормално е да си притеснена затова кръвен през 48 часа виж дали се увеличава ЧХГ за да си спокойна.
Успех:heart_eyes:

# 294
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Роса честито и до термин Hug

http://prikachi.com/images.php?images/534/9373534k.jpg

Моя тест за ову днес е силно отрицателен  с едвам личаща черта .Явно вчерашният ми е бил + просто не спазих пиенето на течности на 100%. А и вчера имах яко болка в дясно до обяд а днес ми е ок всичко.

Последна редакция: сб, 21 юли 2018, 16:27 от danger#scorpion@

# 295
  • Мнения: 3 597
Здравейте , прекрасни Hug

Отдавна не съм влизала тук и изпуснах темата ... Виждам много нови момичета , което значи , че много от старите ги няма вече .
Ние в момента сме в почивка поради здравословни проблеми при мм , но се надявам скоро да подновим опитите .
Желая много слънчеви бебета на всички Simple Smile
Хулиганка и Скорпи , много целувки Heart Eyes

# 296
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Мери радвам се много да си те видя надявах се с бебеизненадващи вести но пък ти ги пожелавам скоро Heart EyesМалко останахме от толкоз време в темата Heart

# 297
  • София
  • Мнения: 1 358
Danger, това хич не е лошо Simple Smile  Хайде и ние вече към отчетните, че бая се задържахме.

# 298
  • Мнения: 196
Някой по-запознат.
Какви са условията за изследване на следните хормони?
Утре ми предстои изследване..

# 299
  • Мнения: 384
http://m.bg-mamma.com/?topic=1047706
Тук Денис ще ти обясни всичко за хормоналните изследвания, а и сама можеш да видиш кое, как, какво на първа страница.

Общи условия

Активация на акаунт