Топли слънчеви лъчи, грее теста с две черти!Бебеправене Тeма 339

  • 48 389
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 230
Съжалявам за аборта Sad Голям коментар от болницата ooooh! Браво, че си открила проблемите! А хипофункция на щитовидната имаш ли? В Плевен ли прави изследванията?

# 676
  • Мнения: 4 087
Аз съм с тромбофилия и ме следи и първият път Недялков и сега с двечките пак мисля при него, реално той се усети за този проблем

# 677
  • Мнения: 2 362
Плади,честито момченце!Да Ви е жив и здрав,много палав и да има прекрасно детство! А на теб бързо възстановяване Hug Kissing Heart

Дани,честито,лека и спокойна бременност Hug

# 678
  • Мнения: X
Честито на всички момичета и от мен. Бъдете живи и здрави! На останалите, които още чакат (като мен), пожелавам успех и здрави нерви. Хубав уикенд.

# 679
  • Мнения: 992
Pladi, честит да е Самуил 🍀
Да расте здрав и да бъде гордост за мама и тате!
dani, 🤗😘
Успех на всички!
Ние сме си още на въртележката, нищо ново, засега лекувам ЩЖ и така..
Спрях прегледите че бях започнала да прекалявам, малко почивка може да се окаже полезна ☝️

# 680
  • Мнения: 217
Честито на всички радости, те дават стимул и на такива като нас да се надяваме! Аз преживях преди 4 месеца извънматочна бременност и животът ми се срути след това. Честно казано вече разчитам чудо да ми се случи след толкова много неуспехи. Късмет на всички момичета!

# 681
  • Мнения: 35
Здравейте мили момичета,моля ви кажете ми вие какво виждате. Извинявам се за снимката но ми треперят ръцете .

# 682
  • Мнения: 4 518
Здравейте мили момичета,моля ви кажете ми вие какво виждате. Извинявам се за снимката но ми треперят ръцете .
Положителен е, честито Simple Smile

# 683
  • Мнения: 35
Ако е така ще съм най щастливият човек.  Истината е че не ми закъснява в понеделник ми е датата за МЦ ,но винаги купувам такива защото все са отрицателни и евтини. Никога не ми е излизала втора черта. Вече 15 Мин стоя и се чудя контролна ли е или е положителен. На живо е една идея по наситена. Благодаря за бързия отговор и дано си права. 💗💗💗

# 684
  • Мнения: 1 998
SmileGK, мнооого ясно и хубаво си се вижда чертичката! Честито и от мен, стискам палци всичко да е наред и ти пожелавам хубав и пухкав финал! Simple Smile

# 685
  • Мнения: 2 362
Smile,положителен е!Тихичко честито и лека бременност Hug

# 686
  • Мнения: 35
Много ви благодаря. Не мога да ви опиша как се чувствам. Не мога да повярвам. Много съм щастлива. Днес имаме годишнина,страхотен подарък! 💗 От все сърце ви пожелавам да изпитате същото.

# 687
  • Мнения: 4 087
Ние виждаме, това което и ти Simple Smile Чисто положителен си е.

# 688
  • Мнения: X
SmileGK Честитооо ! Моята такава чертичка,дори по - бледа вече е на 4г и половина ! Страхотен подарък за празника !!!

# 689
  • Мнения: 988
Ех, че хубава втора чертичка!  Честито!
Аз този месец съм без никакви надежди... Дори не се изкушавам да си купя ранен тест е да се тествам идните дни. 
Едно ми е тъжно и смотано. Дори гърдите не ме болят, а по принцип седмица преди да ме навести гостенката са страшно напрегнати.

Общи условия

Активация на акаунт