Топли слънчеви лъчи, грее теста с две черти!Бебеправене Тeма 339

  • 48 336
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 215
BlondyDjitsy, какво стана с кръвния? Заболяха ме палците от стискане Simple Smile

roza_damascena, случват се чудеса!

SmileGK, тихичко честито и весело изкарване на празника! В понеделник можеш и кръвен да пуснеш Simple Smile

Пaулинка 83, горе главата!

# 691
  • Мнения: 23
Pladi жив и здрав и много да ви радва
Dani лека и здраво бебчена финала
SmileGK тихичко честито-най-прекрасния подарък

# 692
  • София
  • Мнения: 47
Здравейте, момичета. Последните месеци ПМС започва много рано, 10-12 дни преди МЦ. Този месец имах положителен тест за овулация на 20.08. От около 2-3 дни отново гърдите започват много да ме болят, имам леки пробождания в корема, а (не) чакам МЦ на 05.09. Притеснявам се това да не е поредният ПМС,и след него цикъл.... нали е много, много рано за каквито и да е изводи? Не ми се иска толкова рано да се разочаровам.

# 693
  • Мнения: 1 998
Смокинка, според мен може да не е ПМС, аз миналия месец, откакто ми свърши, почти докато не ми дойде пак, си ходих с болки в яйчниците и тежест и бодежи в матката, ще кажеш, че ей сега ще ми дойде пак. Също така 2-3 седмици бях с много подути и болезнени гърди. Изчакай си спокойно /колкото и да е трудно това/ датата и гледай да не го мислиш толкова. Simple Smile Успех!

# 694
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
А на мен гърдите ми се подуха и боляха ужасно от 10ти до 16ден и спряха  вече съм 24ден и симптоми за нищо нямам ами сефте ми е толкоз удобно и спокойно.Само нещо като кисилини имам буца в гърлото сякаш, ама това общо няма.

# 695
  • София
  • Мнения: 47
Смокинка, според мен може да не е ПМС, аз миналия месец, откакто ми свърши, почти докато не ми дойде пак, си ходих с болки в яйчниците и тежест и бодежи в матката, ще кажеш, че ей сега ще ми дойде пак. Също така 2-3 седмици бях с много подути и болезнени гърди. Изчакай си спокойно /колкото и да е трудно това/ датата и гледай да не го мислиш толкова. Simple Smile Успех!
Благодаря. Знам, че може да не е ПМС, но през последните два месеца точно ПМС започваше по същия начин и все ми идваше... Надявам се въпреки същото начало, краят да е различен този месец 😊

# 696
  • Мнения: 203
Момичета при мен ПМС бяха на лице през всичките месеци включително този , в който видях двете чертички . Изключение беше , че наистина не откривах никакви др симптоми , които преди това си мислех , че имам . Изчела съм половината интернет със симптоми , признаци и прочие най-вероятно като повечето тук . Съвет от мен стискайте зъби , не губете надежда . Мисълта от главата не излиза / поне в моя случай 1 година / . Успех от мен !

# 697
  • Мнения: 1 998
Да се отчета и аз, че тестовете от Ebay дойдоха за 12 дни. Simple Smile

# 698
  • София
  • Мнения: 783
Pladi, честита радост! Да ви е много здрав и да има приказно детство!
Честито и на Dani и SmileGK! Лека и спокойна бременност, момичета!
Пожелавам на всички от темата такова щастие Simple Smile


По въпроса за симптомите. В последните месеци постоянно се наблюдавам и откривам какви ли не симптоми с надеждата да е станало чудото. Даже си мисля, че сама съм си виновна, че съм започнала да карам тежко ПМС, а никога не е било такова.  Този месец пропуснахме О, защото боледувах и в момента не усещам нито симптоми, нито ПМС, нищо, а очаквам да ми дойде в петък. Вече съм убедена, че сама си внушавам и като че ли добре ми се отрази "почивката" от опити този месец.

# 699
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Moharet и аз съм в твоето положение и ми е много спокойно и нищо не ме впечетлява сякаш като не се надяваш и болежките изчезват .Чувствам се екстра Blush
Нека има много бебешки тестчета тия дни 😁

# 700
  • Мнения: 652
Така е, като преживееш няколко месеца на фалшиви симптоми и самовнушения, нагласата се променя. Аз бях убедена, че ще забременея от първия път и отначало всеки месец си мислех, че съм бременна. Тайно си се радвах понеже бях сигурна в симптомите и чаках и теста да покаже две черти, но все не показваше Simple Smile Май всички минаваме по един и същ път (когато не стане бързо)

# 701
  • Мнения: 992
Аз също минах през какви ли не симптоми - бодежи, гадене, че и зацапване имах, е накрая всичко приключва с М и разочарование...
Вече се примирих, че каквито и симптоми да имам лелката ще си дойде, така поне е по-леко..

# 702
  • Мнения: X
На мен симптомите всеки месец са ми еднакви, яко ПМС и никога нямам съмнения.

# 703
  • Мнения: 35
Здравейте момичета. Разбрах че съм бременна на 25.08 два дена преди датата на МЦ. Въпроса ми е дали ако в петък отида на лекар ще се види нещо. По календара на телефона съм в 4 г.с Извинявам се,ако въпроса ми е глупав. Но е така дълго чакана и планувана,тази бременност,че имам по 20 въпроса в минута.  Благодаря ви. 💗

# 704
  • Мнения: 196
SmileGK - не, няма да се види още нищо. За да не ходиш напразно, изчакай поне 10-12 дни закъснение.сега само бъди спокойна и се пази.

Иначе при мен в месеца в който забременях, също имах ужасни болки в яйчнйците, сякаш всеки момент щв ми дойде цикъла. Не ми ставаше лошо, не ми се гадеше, пушеше ми се, гърдите не ме боляха кой знае колко, чак като видях II се шашнах.
А предни месеци- имах всякакви симптоми.

Общи условия

Активация на акаунт