На море в Турция - тема 52

  • 109 768
  • 762
  •   1
Отговори

Анкета

Защо избирате турските хотелски комплекси за лятната си почивка?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 27 авг 2018, 12:34
* Може да изберете максимум 13 опции.

# 570
  • Мнения: 560
Това с връчването на чаршафи да се спасяваш сам, е потресаващо. Не стига, че са допуснали грешка, че не са приготвили леглото на детето, ами и имат наглостта да ти хвърлят чаршафите в ръцете да го оправяш сам.

Потресаващо е ако постилането на едно легло може да ти вгорчи почивката Sad . Ако не си с позитивна настройка и търсиш само кусури и в 7* хотел да си пак няма да си прекараш добре Simple Smile Каква ли наглост е у вас да ви карат да постилате чаршафи Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Когато си пътувал 12ч, платил си 1800лв, посочил си изрично че си в стая 2+1 да си разтегнеш дивана и да си постелеш несъществуващите чаршафи, да си настроиш Тв и още куп неуредици. Мерси. 

# 571
  • Мнения: 18 522
Ние не сме си пускали телевизора, но малкото го включи веднъж и имаше само турски канали някакви - то кой ти гледа ТВ на почивка? Те изобщо друго освен турски канали дали имат?

Иначе тази година ще идем на едно турско море в по-обикновен хотел с мъжа ми и с ръка на сърце си казвам, че ако ще цялата стая да си оправя сама, няма да ми се развали настроението Simple Smile Толкова отдавна не съм била на почивка без децата, че нищо не може да ме стресне и разочарова (освен може би ако някое арабче се изака в басейна, както беше писал някой по-нагоре Simple Smile Ама да не се заричам де, хаха

# 572
  • Мнения: 413
Това с връчването на чаршафи да се спасяваш сам, е потресаващо. Не стига, че са допуснали грешка, че не са приготвили леглото на детето, ами и имат наглостта да ти хвърлят чаршафите в ръцете да го оправяш сам.

Потресаващо е ако постилането на едно легло може да ти вгорчи почивката Sad . Ако не си с позитивна настройка и търсиш само кусури и в 7* хотел да си пак няма да си прекараш добре Simple Smile Каква ли наглост е у вас да ви карат да постилате чаршафи Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Когато си пътувал 12ч, платил си 1800лв, посочил си изрично че си в стая 2+1 да си разтегнеш дивана и да си постелеш несъществуващите чаршафи, да си настроиш Тв и още куп неуредици. Мерси. 

Когато почивах в Спайса преди 2 години (и ще почивам и тази година) за същата сума, която сте платили получавахме не само стандартната смяна на спално бельо: на обед почистване, смяна и зареждане на стаята с козметика и мини бара с всякакви видове безалкохолни и вносен алкохол, а вечер така наречения "turn down service" , където ни оправяха леглата готови за спане. На обед ни оформяха лебедчета и цветя, а вечер подготвяхва леглата за сън. Също така се е случвало да ни оправят и подреждат дрехите, имахме общо помещение с диван, винаги оправяха абсолютно всичко по 2 пъти на ден, включително и пердетата. Та зависи от хотела и концепцията, има голяма разлика между 5 звезди и 5 звезди, въпреки че в цената може и да няма разлика.

# 573
  • Мнения: 799
Това с връчването на чаршафи да се спасяваш сам, е потресаващо. Не стига, че са допуснали грешка, че не са приготвили леглото на детето, ами и имат наглостта да ти хвърлят чаршафите в ръцете да го оправяш сам.

Потресаващо е ако постилането на едно легло може да ти вгорчи почивката Sad . Ако не си с позитивна настройка и търсиш само кусури и в 7* хотел да си пак няма да си прекараш добре Simple Smile Каква ли наглост е у вас да ви карат да постилате чаршафи Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Когато си пътувал 12ч, платил си 1800лв, посочил си изрично че си в стая 2+1 да си разтегнеш дивана и да си постелеш несъществуващите чаршафи, да си настроиш Тв и още куп неуредици. Мерси. 

Напълно подкрепям мнението за хотела, както и частичното разочарование ( има го и в поста ни от преди няколко седмици, отново в темата - почивахме там от 20.06). При нас се получи същата работа - при заявена стая за 2+1, нищо не ни беше подготвено. На място сами търсихме камериерка, която да ни подготви третото легло или т.н. разтегателен диван. ОПределено хотела има доста +, но и известна доза недостатъци, които и вие сте забелязали.

# 574
  • Мнения: 683
Малко офтопик, но не мога да се сдържа Tired Face На мен пък не би ми било приятно да ми пипат дрехите. Не искам да ми правят и фигурки с хавлиите и да ми слагат розови листенца.

# 575
  • Мнения: 124
Lili99 в края на краищата доволни ли сте? Надявам се неоправеното легло, ненастроения телевизор и пропуснатото вечерно шоу да не са помрачили почивката.

Здравей,
разбира се ,че съм доволна от почивката, но  се дължи на това ,че отдавна съм спряла да се ядосвам за тези неща, защото ще проваля почивката на цялото семейство, а и каква мога да направя повече от това?Simple Smile.Споделям впечатленията си и това което ми е направило лошо впечатление ,тъй като все пак плащам за това.Миналата година беше същото с леглото на малкия, въпреки ,че бяхме в Анталия.Може би досега  не сме попаднали на хотел ,който наистина да отговаря на 5*.ThinkingHands V

А и си организираме сами разходки до различни забележителности в района след като освободим хотела и това ни зарежда много.По този начин я удалжаваме.

Прекрасно лято ви пожелавам.Nature Sun With FaceNature Sun With FaceNature Sun With Face

П.С. Ще се постарая тези дни да публикувам малко снимки.

# 576
  • Мнения: 1 710
На мен също такива дребни неуредици не биха ми развалили почивката. Цялото семейство сме супер ентусиазирани и възторжени при всяко пътуване, независимо дали в България или в чужбина, но все пак Анталия държи челна позиция за желана дестинация и като тръгваме натам, радостта е особено голяма. Даже като резервирам хотел 3-4 месеца по-рано, децата правят обратно броене до датата на тръгване на всички календари вкъщи, за да знаят във всеки един момент колко дни остават.Grinning
Въпреки положителната ми нагласа, ако има някакви неуредици в хотела, макар и дребни, ще ми направят впечатление и ще ги отчета като минус. Да не говорим, че има и фактор пари. Почивката в Турция въобще не е евтина. Е, има изключения разбира се, но като цяло е скъпо удоволствие. Така че е съвсем оправдано да очакваме добро и качествено обслужване и такива неща да дразнят.

# 577
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Това с връчването на чаршафи да се спасяваш сам, е потресаващо. Не стига, че са допуснали грешка, че не са приготвили леглото на детето, ами и имат наглостта да ти хвърлят чаршафите в ръцете да го оправяш сам.

Потресаващо е ако постилането на едно легло може да ти вгорчи почивката Sad . Ако не си с позитивна настройка и търсиш само кусури и в 7* хотел да си пак няма да си прекараш добре Simple Smile Каква ли наглост е у вас да ви карат да постилате чаршафи Simple SmileSimple SmileSimple Smile
О, я не се прави на много възвишен. Ако ти тръснат комплект спално бельо и ти кажат да си оправяш леглото сам след цял ден път с камили,  когато просто искаш да се пльоснеш някъде и да изпиеш един студен коктейл, няма да го приемеш като "кво толкова". Хората си плащат и пътуват стотици километри, за да си почиват и да не се занимават с неща, с които се занимават целогодишно. И тук не става въпрос просто за един чаршаф, а за отношението. И къде прочете да съм споменавала за "вгорчаване на почивка"? А пък сравнението с това кой постила чаршафите в къщи е доста неуместно. Впрочем мъжа ми ги постила

# 578
  • Мнения: 1
Здравейте! Някакви отзиви за Sea light resort 5* - Кушадъсъ? Simple Smile

# 579
  • Мнения: 5 459
Това с връчването на чаршафи да се спасяваш сам, е потресаващо. Не стига, че са допуснали грешка, че не са приготвили леглото на детето, ами и имат наглостта да ти хвърлят чаршафите в ръцете да го оправяш сам.

Потресаващо е ако постилането на едно легло може да ти вгорчи почивката Sad . Ако не си с позитивна настройка и търсиш само кусури и в 7* хотел да си пак няма да си прекараш добре Simple Smile Каква ли наглост е у вас да ви карат да постилате чаршафи Simple SmileSimple SmileSimple Smile
О, я не се прави на много възвишен. Ако ти тръснат комплект спално бельо и ти кажат да си оправяш леглото сам след цял ден път с камили,  когато просто искаш да се пльоснеш някъде и да изпиеш един студен коктейл, няма да го приемеш като "кво толкова". Хората си плащат и пътуват стотици километри, за да си почиват и да не се занимават с неща, с които се занимават целогодишно. И тук не става въпрос просто за един чаршаф, а за отношението. И къде прочете да съм споменавала за "вгорчаване на почивка"? А пък сравнението с това кой постила чаршафите в къщи е доста неуместно. Впрочем мъжа ми ги постила

Джулка и моят мъж постила чаршафите вкъщи, така, че и на мен подобно нещо би ми вгорчило почивката. Що ще ми тормозят мъжа и на почивка....Angry

# 580
  • Мнения: 11
Здравейте, започвам да се информирам за възможностите за семейна ваканция - 2 възр. и 2 деца (8г. и 3 г.), и се надявам на препоръки на семейни курорти/хотели за ол инклузив с аквапарк и хубаво спа включено за 4* и 5* хотели, пътуване със самолет. Личен опит с туроператори също ще ми е от полза. Благодаря!

# 581
  • Мнения: 910
Здравейте, аз да попитам колко ще е приблизителната цена за екскурзия от Кушадасъ до Памуккале + входа от тамошните ТА? С две деца съм (12 и 6), та да си направя сметката колко пари да си обърна оттук. Благодаря!

# 582
  • Мнения: 2 617
Здравейте, започвам да се информирам за възможностите за семейна ваканция - 2 възр. и 2 деца (8г. и 3 г.), и се надявам на препоръки на семейни курорти/хотели за ол инклузив с аквапарк и хубаво спа включено за 4* и 5* хотели, пътуване със самолет. Личен опит с туроператори също ще ми е от полза. Благодаря!
Спокойно можете да прочетете темата до тук.

# 583
  • Пловдив
  • Мнения: 4 126
Втората половина на юли какви са температурите в Анталия. Аз за края на юни очаквах зловещи жеги, но се оказа 30 градуса, съвсем поносимо. Или е въпрос на късмет.

# 584
  • Мнения: 5 005
Не съм ходила в Мармарис от 3-4 години.Сега гледах на картата,че има ква парк там.Някой ходил ли е там и има ли впечатления(за възрастни),цени ?И още един въпрос-били сме В Памуккале,На костенурковия остров и разходка до Турунч, има ли други места които може да посетим?
Бях на разходка до Турунч миналата година,страхотно е,много ми хареса!
Ходихме и на дайвинг. Познати казаха,че на Костенурковия остров е много хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт