На море в Турция - тема 52

  • 110 479
  • 762
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 6 833
Втората половина на юли какви са температурите в Анталия. Аз за края на юни очаквах зловещи жеги, но се оказа 30 градуса, съвсем поносимо. Или е въпрос на късмет.

Въпрос на късмет, както казваш. Природа е, не можем да предвидим всичко.

Но принципно си е адска жега.
Ние бяхме в началото на юни и Т удари 47градуса.



Крuc777, аз ти препоръчвам да разгледаш района на Анталия ✌
Има голям избор от всякакъв вид хотели, за всекиго по нещо в зависимост от това какъв тип почивка търсите.
Намират се както по-бюджетни , така и висок клас луксозни хотели.
Хотелите масово са ориентирани към семейства с деца и за тях има най-различни удобства и съоръжения.

Летището е близо, курортите са разположени от 10 до 100км отдалеченост.

Туроператорите - за почивка със самолет основните са Емералд, Тезтур, Акватур, Ориент, останалите агенции продават техни пакети.
Като цяло всички са ок, аз поне не съм срещала сериозни оплаквания. Пътувала съм с първите три, нямам забележки.

Поразгледай сайтовете им, ако набележиш някой хотел, дай тук да го коментираме.
Или кажи ориентировъчен бюджет и период и ще дадем предложения.

# 586
  • Мнения: 157
Здравейте и от мен! За пръв път се включвам в темата "Турция", защото за пръв път ще почиваме там. И в тази необятна информация ми е по лесно да попитам дали някой би ми казал правилно ли съм избрала Алания за почивката ни? А ако някой има и впечатления от ето този хотел MC BEACH PARK RESORT,  ще бъда много благодарна!:heart_eyes:

# 587
  • Мнения: 281
Здравейте, момичета. През септември ще посетим Турция, но предимно като екскурзия в Анталия и Кападокия. От туристическата агенция поемат вечерите, закуските( за седемте ношувки), път( със самолет), входни такси и трансфер. В общи линии остава нещо за хапване за обяд, кафета, някой друг сувенир.

Никога не сме били в Турция и не знаем цените на нищо там, може ли да ме ориентирате на база на тези в България много по-скъпо ли е и за двама възрастни какъв допълнителен бюджет бихте отделили извън изброените неща горе. Знам, че е индивидуално, но искам да имам някаква представа.

# 588
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Здравейте, аз да попитам колко ще е приблизителната цена за екскурзия от Кушадасъ до Памуккале + входа от тамошните ТА? С две деца съм (12 и 6), та да си направя сметката колко пари да си обърна оттук. Благодаря!
Какво имаш предвид под "тамошна" агенция? Ако е посрещащата, преди 2-3 години цената беше 45€ за възрастен и 25€ за деца от 7 до 12 г. Т.е. вие ще сте 3 възрастни и 1 дете. Не знам дали са се качили цените. Една позната предната седмица се върна от Бодрум и каза, че са дали по 60€ за възрастен до Памуккале.

# 589
  • София
  • Мнения: 1 423
Здравейте, започвам да се информирам за възможностите за семейна ваканция - 2 възр. и 2 деца (8г. и 3 г.), и се надявам на препоръки на семейни курорти/хотели за ол инклузив с аквапарк и хубаво спа включено за 4* и 5* хотели, пътуване със самолет. Личен опит с туроператори също ще ми е от полза. Благодаря!
Спокойно можете да прочетете темата до тук.
Има няма 52 теми. До 2020 ще ги прочетете. Колко му е. Но иначе за чаршафите може да се леят постове.

# 590
  • Русе
  • Мнения: 7 058
valerko, съветът беше да се прочете темата, а не всичките теми до сега.

# 591
  • Мнения: 6 833
А кой казва да се четат 52 теми?

# 592
  • Пловдив
  • Мнения: 117
Здравейте. Искам да попитам в Турция - в частност района с излаз на Мраморно море - Текирдаг, Мармара, Силиврия или други подобни дали става за почивка? Почивка в края на август, началото на септември?

# 593
  • Мнения: 918
Имам предвид да не е с агенцията, с която ще се пътува до Кушадасъ (в случая Емералд).Благодаря!

# 594
  • Варна
  • Мнения: 3 945
Имам предвид да не е с агенцията, с която ще се пътува до Кушадасъ (в случая Емералд).Благодаря!

ЕМЕРАЛД и другите БГ ТА не предлагат екскурзии ! Предлагат партниращите им турски ТА , ТА  опериращи в самия хотел и негови партньори и десетките и стотици ТА по улиците на града Simple Smile Най - голям избор и добри цени търсете от последните .

# 595
  • Мнения: 281
Някой пътувал ли е с Премио травел до Турция?

# 596
  • Мнения: 918
Излиза ми 135 Евро за всички като оферта, която Емералд ми дават. Просто търсих по- евтин вариант, но явно няма такъв.

# 597
  • Мнения: 32
Втората половина на юли какви са температурите в Анталия. Аз за края на юни очаквах зловещи жеги, но се оказа 30 градуса, съвсем поносимо. Или е въпрос на късмет.

Въпрос на късмет, както казваш. Природа е, не можем да предвидим всичко.

Но принципно си е адска жега.
Ние бяхме в началото на юни и Т удари 47градуса.

Може ли да помогнете за тази оферта на кой от 4-те фирми е програма със самолет:
https://www.albenaholidays.bg/%D0%BA%D1%83%D1%88%D0%B0%D0%B4%D0% … D1%86%D0%B8%D1%8F



Крuc777, аз ти препоръчвам да разгледаш района на Анталия ✌
Има голям избор от всякакъв вид хотели, за всекиго по нещо в зависимост от това какъв тип почивка търсите.
Намират се както по-бюджетни , така и висок клас луксозни хотели.
Хотелите масово са ориентирани към семейства с деца и за тях има най-различни удобства и съоръжения.

Летището е близо, курортите са разположени от 10 до 100км отдалеченост.

Туроператорите - за почивка със самолет основните са Емералд, Тезтур, Акватур, Ориент, останалите агенции продават техни пакети.
Като цяло всички са ок, аз поне не съм срещала сериозни оплаквания. Пътувала съм с първите три, нямам забележки.

Поразгледай сайтовете им, ако набележиш някой хотел, дай тук да го коментираме.
Или кажи ориентировъчен бюджет и период и ще дадем предложения.

# 598
  • Мнения: 6 833
kukuryak, не знам. Въобще нямам наблюдения над Албенахолидейс, нека някой, който е пътувал с тях да се включи.

Само искам да ти обърна внимание, че се каца на летището в Бодрум, което е на 130км, не знам защо в описанието на хотелите пишат само разстоянието до Измир.

# 599
  • Стара Загора
  • Мнения: 518
В програмата към хотелите пише, че се каца на летище Милас(Бодрум). Иначе ние пътуваме с Албена Холидейс, но с автобус. Доволни сме от агенцията.

Общи условия

Активация на акаунт