"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" новият проект на Джан Яман. Тема 13

  • 99 936
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 511
Благодаря за приветствията. Благодаря на всеки, който отделя от времето си за да сподели нещо ново.
Огромно Благодаря и на екипа, който превежда сериала.

В трепетно очакване съм на епизода утре вечер.

# 691
  • София
  • Мнения: 971
Добре дошли на новите птички в темата...Колкото и да ми се иска Албатроса да целуне отново Сенем....си мисля, че още е рано за нова целувка....страстите трябва още да се нажежат.....

О, да. Съгласна съм, че сега е рано и че трябва още да се нажежават страстите. Аз си се питам просто, като се целунат, когато и да е това, дали ще си познае Албатроса. Интересно ми е как са го замислили сценаристите.

# 692
  • Мнения: 41 915
Добро утроо! Wink Hug wavey



Още една птичка се е присъединила към ятото! Wink Тони Hug,добре дошла сред нас! wavey

Днес отново е нашия ден! Party Дано ни пуснат откъсче! Laughing




Цитат
#DZMnews

▪По итогам опроса, устроенного интернет порталом Kizlar Soruyor, где приняли участие тысячу людей, самой полюбившейся парой среди летних сериалов, стала пара Джан и Санем, которых играют Джан Яман и Демет Оздемир.



Приятен ден на всички! Hug bouquet Hug

# 693
  • Мнения: 5 486
Цитат
много интересна реакцията на Санем, когато осъзнае кой е нейния Албатрос.
Обувките трябва да види. Тя в тъмното само това и брадата разпозна.

# 694
  • Мнения: 5 723
Айлин намекна ли  на Джан кой е агента ?

Добър ден ! Дано е интересен епизода  smile3503

# 695
  • София
  • Мнения: 971
Добър ден, момичета!
Най-сетне е вторник! Само да избутаме някак си работния ден и ще си имаме нова серийка ...

# 696
  • Мнения: 6 604
Здравейте, ранобудни птички! wavey wavey wavey

Много обичам да ви казвам добър ден във вторник!
Поизлежавах се и като видях колко сте писали от снощи досега и се изкефих.
Много обичам така!


Лили  HugБоби  HugСветле  HugЗлати  HugТигаса  Hug Мише  Hug Свет  Hug  Буболина  Hug Ева  HugТони  HugГости  Hug Софи  Hug

toni g  Hug, добре дошла и от мен!
Колкото повече птички в ятото, толкова по-добре!

Двете Светлета , големи сте сладурки! Hug Hug
Оставете Джан Дивит да пъшка колкото си иска и когато си иска... На мен ми харесва най-много като пъшка от ревност. Подозирам, че е в състояние да сътвори чудеса в момента, в който му писне от номерата на Санемка. Тогава веселбата ще е още по-голяма. Laughing

Цитат
Джан ще го откупи от брат си Mr. Green заема и така му е в кърпа вързана.
Буболинка Hug, какво откупване, какви пет лева, моля...  Джан като разбере какво е направил Емре със Санемка и как я е изнудвал с дълга на баща й да върши глупости, направо ще му пръсне канчето. Пък и оня да не ги е спестил от закуски, че да му ги връща. Това са пари на фирмата.  На  Джан Санем и без това му е в кърпа вързана. Като разбере и за пръстена обаче, ще стане сложно. Като забележи и Айлин пръстена дето си го гледа регулярно на снимка на телефона , направо ще изтрещи и да се издаде за връзката им с Емре и за нас да стане весело.  Той и Джан това ще го накара да изтрещи, че този пръстен яко му бъркаше в очите.


Цитат
Санем несъзнателно всеки път го проваля по мъничко. Емре какво всъщност иска, той да е шеф на фирмата или да я провали и да бъдат заедно с Айлин? Емре май не е наясно и с това защо баща му замина. Има още много докато разкрият шпионина в този случай двама.
Санем фактически си работи за Джан без да иска през цялото време. Ако избора за кого да работи беше съзнателен, със сигурност щеше да избере Джан. А Емре и самия той не знае какво иска. Всъщност иска най-много от всичко да е по-добър от брат си, но това е невъзможно. Той не знае, че баща му е заминал да се лекува, но едва ли това би го спряло. Той просто си е  такъв. Не че е лош човек, но си е егоист и комплексар и завижда на брат си, а сега Айлин допълнително му промива мозъка.

Това с билбордовете и Музо качен отгоре най-вероятно да ги сваля е много яко, но сигурно няма да е в днешната серия. И за него ще трябва Санемката да обяснява пред Джан. Дано не й се изчерпа фантазията, че годениците й се увеличават в прогресия... Joy Joy Joy

Цитат
Айлин намекна ли  на Джан кой е агента ?
Намекна, че е някой много близо до него, но то във фраговете не се знае картината и говора дали са от една и съща сцена. Изобщо не се знае и дали Джан вика Санем да си поговорят точно по този повод. Но поне ни държат в напрежение.
Аз пък мисля, че е хубаво някои тайни да се разкрият и да завъртят нови интриги. Така ще е много по-интересно и за нас.

Боби Hug
Има някаква прилика между „снахата“ Никол Щерцингер и Демет, но на мен Демет ми харесва повече, да ти кажа. Не е някаква невероятна красавица, но има много нежно излъчване и е една такава жизнена и лъчезарна и те кара да се усмихнеш. Особено в тази роля, лепва й като ръкавица.
Ние може да не харесваме дантелите кой знае колко, но те са модерни в момента. Явно идеята на тази пишна рокля на Санем беше тя да се отличава от всички останали дами на бала и да стане неговата звезда. И това се случи. А и да не забряваме, роклята й я избра Джан...

Свет Hug
Скрит текст:
И аз гледах „Не пускай ръката ми“ с Алина и Алп и много ми хареса. Тъжна, но много вълнуваща история. Надявам се да не го спрат заради ниския рейтинг. Не знам вече какво иска тази турска публика.  Късмет си трябва и добре, че нашите го имат този път.


Аз продължавам да очаквам откъсче.
Дано се смилят над нас.
Едно такова съвсем мъничко и романтично, какво ще кажете... Laughing Laughing Laughing

Хубав ден на всички! Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower

                           

# 697
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Дойде дългоочаквания вторник. Да но само довечера да няма проблеми с нета.Smirk

# 698
  • Стара Загора
  • Мнения: 59
Здравейте  птички  ,аз съм от тези  които  най  вече  четат и  по малко  пишат .Обаче  сега  се престраших да  драсна  някой  ред и да попитам : На  мен ли  така ми  се  струва или там където  са в ресторанта  с италианеца и  в момента  който  се  омотаха  от това къде  са  се  запознали ,дали  в Париж или  Кайсери  следва  едно  обяснение  на  Джан   Може  и грешно да си го превеждам-нещо  от рода "Усетих прекрасен аромат ,най  красивия  аромат който  съм усещал в своя  живот .Пълна  тъмнота ,тя  стоеше  с гръб към мен ,не  видях лицето  и /потом собрался  с духом "Вспомнила меня" " След което  тя се  обръща  към него  и го  поглежда.....
Дали  тук той  не  и намеква за това  че  този  така търсен от нея  АЛБАТРОС  е той. Как мислите  там дали ще  има  интрига?

# 699
  • Мнения: 1 511
И аз мисля, че след тези негови думи в нея ще покълне семенцето на съмнението.

# 700
  • Мнения: 6 604
DANGAB , добре дошла при нас! Hug

Ще има нещо, но дали ще е това, което си мислим, не знам. newsm78
Аз пак ще повторя, че предпочитам да се разкрият някои от тайните и да се заплетат нови интриги.
Малко остана да разберем. серията обещава да е напрегната и интересно. И много забавна, както винаги.

Тони Hug
Тя Санемка толкова й е динамичен живота, че няма време да се замисли.
То отвсякъде е ясно, че Джан е Албатроса след всичките тези съвпадения.
Тя просто така е обладана от мисълта, че се влюбва в лошия принц, в неправилния, че не си дава сметка.

Нова фотка.
Защо е така замислена Санем? newsm78

                 

# 701
  • Мнения: 41 915
Привет! Hug Hug Hug



DANGAB  Hug,добре дошла! wavey

Дъга Hug,за постовете! newsm10

Май ще си останем без откъс,след като пуснаха един в края на епизода миналия вторник! Peace





клип....

Р.П. Can&Sanem//// Cem Belevi-Sor//// Спроси.

https://vk.com/dolunayozgegurel?z=video275233879_456240451%2F8bb … l_wall_-146912950


ето пуснатото в края на миналия епизод...
https://vk.com/dolunayozgegurel?z=video275233879_456240457%2F069 … l_wall_-146912950




# 702
  • Мнения: 6 604
От официалната страница на сериала.

„Напрежението между Айлийн и Емре есе увеличава.“



Веселячката  Йозлем/Мевкибе.






# 703
  • София
  • Мнения: 30 253
DANGAB, да, казва подобно нещо, но аз имам съмнение, че не го казва на Санем. Дано греша.

# 704
  • Мнения: 41 915


кратко видео ....от официалната страница...
https://vk.com/dolunayozgegurel?z=video275233879_456240462%2Fd81 … l_wall_-146912950
Цитат
Самый чудесный запох, который я когда- либо чувствовал в своей жизни.





Общи условия

Активация на акаунт