"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" новият проект на Джан Яман. Тема 13

  • 99 901
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Момичета, здравейте! Hug

Много ни е весела и оживена темата и много ми е приятно , че толкова много хора споделят!

Аз не спирам да се смея на това изсипване на Дерен. Санем е като  ураган, минава през тебе и хич не й дреме rotfImbo rotfImao




Дъгичке Hug много мило ,че обръщаш внимание на всеки! Не отстъпва хич Деметчето на Шерци Wink
И Злати също се грижи за всички Kissing Heart

# 706
  • София
  • Мнения: 30 210
.....

Аз не спирам да се смея на това изсипване на Дерен. Санем е като  ураган, минава през тебе и хич не й дреме rotfImbo rotfImao

....

И Джан бързо влезе в ролята на годеник. Прегърна я на секундата. Wink

# 707
  • Варна
  • Мнения: 7 505
.....

Аз не спирам да се смея на това изсипване на Дерен. Санем е като  ураган, минава през тебе и хич не й дреме rotfImbo rotfImao

....

И Джан бързо влезе в ролята на годеник. Прегърна я на секундата. Wink

Еее как ще пропусне такава възможност Joy
Как ще разплетат всичките истории дето ги забъркаха сценаристите? На мен вече ми се вие свят.

# 708
  • София
  • Мнения: 971
Момичета, здравейте! Hug

Много ни е весела и оживена темата и много ми е приятно , че толкова много хора споделят!

Аз не спирам да се смея на това изсипване на Дерен. Санем е като  ураган, минава през тебе и хич не й дреме rotfImbo rotfImao




И на мен много ми харесва този момент.  LaughingLaughingLaughing

# 709
  • Мнения: 62
(И аз се чудя на това. Той едва я познава, а и доверява толкова важни, даже съдбовни действия. При това пръста си не мръдва да й помогне или насочи. Ама сценарий, важното е да е весело. Grinning)

Точно. То в целия сценарий няма нищо сериозно. Цялата история е невъзможна в реалния живот. Филма е за забавление. Само ми се струва, че на моменти преиграват, но е весело. Grinning

# 710
  • Мнения: 62
Момичета, здравейте! Hug

Много ни е весела и оживена темата и много ми е приятно , че толкова много хора споделят!

Аз не спирам да се смея на това изсипване на Дерен. Санем е като  ураган, минава през тебе и хич не й дреме rotfImbo rotfImao




И на мен много ми харесва този момент.  LaughingLaughingLaughing
Ами тя нали си е луда за връзване, какво да и дреме.

# 711
  • Мнения: 62
Момичета има ли фрагмент на 5-ти епизод?

# 712
  • Мнения: 10 823
Добър ден ...птиченца... Hug
Виждам приповдигнато настроение  Party...и как няма да е...ТОВА е вечерта ... Peace Joy Joy Joy

Добре дошли на новите момичета ! bowuu bouquet

Тук Джан е облечен и затова ще го турна ...да му се порадвате и вие... bowuu hahaha hahaha hahaha







До по късно! wavey #Silly

# 713
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Здравейте прекрасна темичка....  Hug
идвам със странна молба...  Laughing

търся хубава снимка на Мевкибе, така че да се вижда цялата й прическа...и отзад и отпред и от всякъде ,  #Silly
като нея възнамерявам да се издокарам  tooth
Ще съм благодарна, да ми пуснете линк водещ към снимки  Heart Eyes

# 714
  • София
  • Мнения: 971
Момичета има ли фрагмент на 5-ти епизод?

Май няма. Явно са решили, че са ни подгрели достатъчно с откъса в края на миналата серия и с двата фрага и повече не ни трябва. Smile

# 715
  • София
  • Мнения: 30 210
Скрит текст:
.....

Аз не спирам да се смея на това изсипване на Дерен. Санем е като  ураган, минава през тебе и хич не й дреме rotfImbo rotfImao

....

И Джан бързо влезе в ролята на годеник. Прегърна я на секундата. Wink
Еее как ще пропусне такава възможност Joy
Скрит текст:
Как ще разплетат всичките истории дето ги забъркаха сценаристите? На мен вече ми се вие свят.
Според мен търпението на Джан лека-полека започва да се изчерпва- годеник, пръстен, Албатрос, случките в къщата му .... всичко му изглежда нелогично и това го изнервя. Все някога ще му падне пердето и ще спре да му пука за пръстени, годеници, сърдитни и игрички. Laughing

# 716
  • Мнения: 10 823
Момичета има ли фрагмент на 5-ти епизод?

Заповядай...

https://vk.com/dolunayozgegurel?z=video-83475167_456241465%2F6ee … _-83475167_494736

Мика Hug...гледай да не пускаш последователни отговори ,защото е забранено... Naughty и ще те изтрият... bowuu

# 717
  • Мнения: 6 603
Здравейте прекрасна темичка....  Hug
идвам със странна молба...  Laughing

търся хубава снимка на Мевкибе, така че да се вижда цялата й прическа...и отзад и отпред и от всякъде ,  #Silly
като нея възнамерявам да се издокарам  tooth
Ще съм благодарна, да ми пуснете линк водещ към снимки  Heart Eyes
Меги Hug Много трудна задача.
Слагам в спойлера всичко, което успях да открия.
За нещо по подходящо трябва да се огледаш в сериите и да се направи скрийншот.

Скрит текст:




g







g



# 718
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Здравейте прекрасна темичка....  Hug
идвам със странна молба...  Laughing

търся хубава снимка на Мевкибе, така че да се вижда цялата й прическа...и отзад и отпред и от всякъде ,  #Silly
като нея възнамерявам да се издокарам  tooth
Ще съм благодарна, да ми пуснете линк водещ към снимки  Heart Eyes
Меги Hug Много трудна задача.
Слагам в спойлера всичко, което успях да открия.
За нещо по подходящо трябва да се огледаш в сериите и да се направи скрийншот.

Скрит текст:




g







g




 много благодаря  Hug
и за скрин шот мислих, ама като ме лапнат очите на Джан и Мевкибе изфирява  Joy Joy Joy

# 719
  • Мнения: 41 860
Мегии Hug wavey wavey

Хаштагът за тази вечер- #AşkOyunu  #ИграВЛюбовь

https://vk.com/journeytothefullmoon?z=video-149907895_456239929% … l_wall_-149907895





Общи условия

Активация на акаунт