Има ли разлика между свалка и флирт?

  • 8 296
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 381
Какъв флирт? Човекът директно си е поискал... Simple Smile
Той в последствие си поиска, иначе всичко докато си поиска беше флирт и то какъв!

# 46
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 412
Не мога да кокетнича, флиртувам, приемам комплименти и въобще, понякога ми се иска да съм такъв тип женичка, обаче - нъц!
Винаги съм била много сериозна и много рядко някой си е позволявал да ми "сваля звезди", което ми е било толкова смешно, че съм му го казвала  Mr. Green
Според мен, мъжете свалят с идеята за продължение, жените - флиртуват, кокетничат, пърхат с миглички, за да си почешат егото, да се почувстват желани за момента и в най-добър случай да бъдат почерпени с питие.

# 47
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 728
Какво има да се лъжем тук, едното често води до другото  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 381
Какво има да се лъжем тук, едното често води до другото  Mr. Green
Разбира се, че е така! Зависи вече кой до къде ще стигне:)

# 49
  • Мнения: 2 111
Колкото хора - толкова теории за приликите и разликите м/у флирта и свалката. Затова мисля, че подобни води са прекалено мътни за щастливо обвързаните, т.е. стоя далече от подобни начинания. Но аз съм такава натура, че никога не съм се занимавала с някого без да смятам да стигна по-далече. Винаги съм имала достатъчно интересни неща за правене, че да си губя времето в безперспективни занимания. Освен това, откровено си падам по себе си и нямам нужда от "емоционални инжекции" от този сорт, за да си повдигам настроението. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 20 460
Флиртът е изкуство и предполага въображение. Това е игра, в която има загатване за сексуалност, но няма сексуален акт. Някои го правят неволно, други целенасочено. Резултатът – може да прерасне във връзка, може да се стигне до секс, може и нищо да не последва.

Свалка на мен ми вади асоциации за поведение на селски бек, който налазва. И действа първично, със заучени фрази, нахално и настъпателно.

Обожавам изкусният фин флирт. Не понасям свалките.

# 51
  • София
  • Мнения: 19 490
И аз, то си е двойно удоволствие да ти направят комплимент за нещо или по начин, който не си и сънувала.

# 52
  • Мнения: X
За мен има.
Флиртаджийка съм и много се забавлявам. С думи и поведение карам мъжете да ме желаят. Разменяме си цинизми и до там. Цяло изкуство е да търсиш подход към всеки и накрая всичко опира до това да ме минат веднъж.
Свалка за мен е ако се стигне до секс. Рядко го правя.
Не ми е цел секса, а тръпката от флирта.
как те търпи мъжа ти? аз не бих желал да имам такава мацка у дома.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 15 658
Кое те кара да мислиш, че е обвързана?

Ох, с тези фрази-клишета сте много смешни...

# 54
  • София
  • Мнения: 19 490
Мъжете искат да свалят чуждо, но сакън някой да не сваля тяхното...

# 55
  • Мнения: X
Кое те кара да мислиш, че е обвързана?

Ох, с тези фрази-клишета сте много смешни...
интересното тук е културата и тайните криещи се във флирта. може да представлява предпазна стена, начин да разбереш що за личност стои пред теб. с всеки мъж или жена може да се флиртува. флирта не означава "хей искам да сме нещо повече от здравей/здрасти". уловката е, че можеш да се скриеш зад флирта описвайки като нещо невинно и несериозно. например " той е флиртаджия също така точен и верен. при всяко общуване ползва елементи за флирт". накратко флирт е вид общуване, без задни мисли и без бъдещи последствия (интимна среща, преминаване в друго ниво в отношения).

# 56
  • София
  • Мнения: 19 490
Мда, аз имам такъв колега. Доста му шарят очите и коментира жените, но ми се струва, че си остава дотам
Не съм му светила, де

# 57
  • Мнения: 30 146
За мен пък би било супер обидно мъжът ми да се държи по такъв начин с жените. Грозно и неуважително към мен. То, не бих била с него, де....говоря принципно.

Предполагам и обратното също важи!  Peace

# 58
  • Мнения: 3 732
За мен има.
Флиртаджийка съм и много се забавлявам. С думи и поведение карам мъжете да ме желаят. Разменяме си цинизми и до там. Цяло изкуство е да търсиш подход към всеки и накрая всичко опира до това да ме минат веднъж.
Свалка за мен е ако се стигне до секс. Рядко го правя.
Не ми е цел секса, а тръпката от флирта.
как те търпи мъжа ти? аз не бих желал да имам такава мацка у дома.
Нямам мъж, сама съм.

# 59
  • Мнения: X
За мен има.
Флиртаджийка съм и много се забавлявам. С думи и поведение карам мъжете да ме желаят. Разменяме си цинизми и до там. Цяло изкуство е да търсиш подход към всеки и накрая всичко опира до това да ме минат веднъж.
Свалка за мен е ако се стигне до секс. Рядко го правя.
Не ми е цел секса, а тръпката от флирта.
как те търпи мъжа ти? аз не бих желал да имам такава мацка у дома.
Нямам мъж, сама съм.
изпитвам съжаление към жени като теб. никой не заслужава да е сам. мимолетните забежки не се броят, те просто са безцелни.

Общи условия

Активация на акаунт