Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (76) - юли'2018

  • 117 780
  • 1 786
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 181
    Кой ги разнася,искат ли касов бон ?
Току що си получих барбекюто от играта на Маги и Лидл. Хубаво ми се струва, няма бележка с него

# 1 411
  • София
  • Мнения: 1 522
Търся такова легълце:)
Моля ако някой има от играта и разменя да ми пише Heart

# 1 412
  • София
  • Мнения: 14 868
И моето барбекю дойде, без предупреждение. Дадох му бележката, въпреки че не бил инструктиран да я иска.

# 1 413
  • Мнения: 874
В Капи по кое време публикуваха първите печелвши?
Публикувани са! =)

# 1 414
  • Мнения: 3 815
Пак ме няма..пак ме хвана безкъсметието..мръннннннн
То и наградите са малко.

# 1 415
  • Мнения: 181
С какъв номер звънаха ?
И моето барбекю дойде, без предупреждение. Дадох му бележката, въпреки че не бил инструктиран да я иска.

# 1 416
  • София
  • Мнения: 14 868
С какъв номер звънаха ?
И моето барбекю дойде, без предупреждение. Дадох му бележката, въпреки че не бил инструктиран да я иска.
От никакъв. Просто се появи някакъв чичо на адреса.

# 1 417
  • Мнения: 526
Има ме в Капи....точно вчера разглеждах комплекта и много ми хареса Blush
Ариана днес ли теглеха ?

# 1 418
  • Русе
  • Мнения: 2 613
С какъв номер звънаха ?
И моето барбекю дойде, без предупреждение. Дадох му бележката, въпреки че не бил инструктиран да я иска.
От никакъв. Просто се появи някакъв чичо на адреса.
Аааа, моя не беше никалъв, ами от Тип Топ куриер..в тази връзка нещо, което много ме разсмя днес.: Та щом пощальона ни носи пощата , какво ни носи куриера? Rolling Eyes Понеже все на работа си получавам нещата, та колеги ме питаха..

# 1 419
  • Мнения: 2 409
Сега си получих наградите от близалките, външната батерия /изглежда много хубава/, възглавницата е малка /около 20 см на около 15 см/ и пакетите с лакомства /освен близалки има и други техни продукти/

# 1 420
  • Мнения: 14 846
Аз си получих флашката от Кармела. Дойде търговския представител,дано не е бил път 70 км. само за моята флашка. Беше объркал адреса,упътих го,драснах име и подпис и я взех. Бележка не иска. Чакам само бирите Ариана и утре ще получа ваучера от Орбит. Искам нови игри,но да не са като Самърсби. 🙄🙈

# 1 421
  • Мнения: 444
Здравейте! Да ви попитам по кое време се печели на Милка на четно или нечетно?

# 1 422
  • Мнения: 786
Здравейте! Да ви попитам по кое време се печели на Милка на четно или нечетно?
пРИ МЕНЕ СЕ СПЕЧЕЛИХА И НА ЧЕТНО И НА НЕЧЕТНО

# 1 423
  • Мнения: 786
За Капи наградите искат ли касова бележка при получаването?

# 1 424
  • при късмета
  • Мнения: 24 132
Защо е засипано с въпроси иска ли се бележка при доставка на наградата? Повече от ясно е, че трябва да се пази, а дали куриера ще я вземе е друг въпрос.
Първата вратичка, която широко отвориха организаторите и дадоха възможност с една бележка да се печелят няколко награди е, че пишат в правилата, че трябва да се предаде, а после не я искат. Особено като наградите започват да се разнасят докато тече играта, а не на края.

Общи условия

Активация на акаунт