Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (76) - юли'2018

  • 117 743
  • 1 786
  •   1
Отговори
# 1 710
  • Стара Загора
  • Мнения: 881
Честитоооо на всички. В Милка завършвам 4:0 Sad Мрън мрън. Ще се дебелее без почивка, явно само на работното място.
Ще се утеша с една шапка от Самърсби.
С 10 снимки съм - най-накрая одобрени,  имам мейл  за шапка тази вечер Grin

# 1 711
  • В страната на бурите
  • Мнения: 963
Има име като моето във Флорина, но пък името ми не е екзотично, може да е съвпадение. Имате ли мейл, ако сте сред печелившите?

# 1 712
  • Мнения: 240
И мен никъде не няма. Днес дойде кошницата от Пикантина, много ми харесва!
Чакам вафли от последното теглене на Кармела и Ариана от сегашната игра...

# 1 713
  • Мнения: 4 841
Извинявам се за въпроса извън темата:
Има ли някой от темата, който получава детски надбавки и е подал данъчна декларация за награди от игри?
Звъннаха ми от соц., че им излиза доход в НАП, който не съм декларирала при тях........
Изобщо не съм се сетила, че и хлебопекарна за 150лв трябва да впиша в заявлението за детски ...
Някой др. с подобен проблем?
Ти се водиш безработна ли? Искат удостоверение от НАП за регистрирани трудови договори, но за цялостен доход през годината не знам да искат. Доходите от трудови правоотношения само ги интересуват. Детските се отпускат само на база доходите на родителите в/у които се внасят осигуровки. Никакъв друг доход не е постоянен и сигурен. И наем да взимаш и то добър, не е гаранция, че ще го вземеш и следващия месец, камо ли година напред. Иди на място да видиш за какво става въпрос, надали по телефона ще се разберете. Мисля, че не могат да вземат предвид подобен доход, ама може и да са променили нещо, знам ли. А по-вероятно в справка от НАП да излиза доход, но да не излиза точно какъв. И при тях ще има неуредици предполагам доста време, защото тази година за първи път се декларират такива доходи.

Докато бях студентка ме бяха накарали да си впиша и стипендията. Там се включва всичко. Идея нямах, че и "дохода" от игри трябва да влезе.

# 1 714
  • Мнения: 82
Най-накрая и аз да се разпиша с награда - стек с бира от Ариана Simple Smile Получила съм имайл, но е само информативен.
И една игра от мен, мисля че никой не я е публикувал - http://www.njoy.bg/bg/games/view/540/preotkrij_krasotata_na_bylg … s_bk_gorna_banja/

Последна редакция: вт, 31 юли 2018, 08:45 от Renkata10

# 1 715
  • Варна
  • Мнения: 383
Спечелила съм калъф за телефон от Флорина,но все още нямам имейл.Някой спечелил получил ли е, защото не ми се вярва да е съвпадение.Вчера ми донесоха ваучера от Орбит спечелен последната седмица.А онази мистерия около наградата от Кока Кола се оказа торбичка от Фанта.Не бях сред печелившите,но явно някой не си я потърсил и съм била сред резервите.

# 1 716
  • Мнения: 2 407
Сега чета явно има и други като мен в играта на Самърсби - хем снимката им е в галерията, хем не е в профила им, хем участвам в тегленията, хем нищо не печеля - "страшна" работа Laughing
Спечелила съм в Ариана - този път наистина Laughing - не като предната игра и трите имена мой, ама не съм аз.
Случайно да сте си получили наградите от Детелина от последната/предпоследната седмици - чакам топка и кърпа от тях, престилката ми дойде доста бързо, но сега нещо се бавят

# 1 717
  • Мнения: 3 809
Точно щях да мрънкам ,че не печеля от Капи с 5 бележки и звъннаха ,че са ме изтеглили за уред за закуска.
Някой дали знае каква марка е ,че не мога да разбера от снимката?

# 1 718
  • Мнения: 201
От последното теглене на Детелина имам престилка, но все още никой не е звънял. Даже се чудих да им пиша ли ? 

# 1 719
  • Мнения: 2 407
От последното теглене на Детелина имам престилка, но все още никой не е звънял. Даже се чудих да им пиша ли ? 
От първото теглене престилката ми пристигна за около 10 дни. Като ми се обадиха за топката /11.07/ и кърпата /18.07/ - казаха до 2 седмици, мисля да изчакам тази седмица и тогава да ги притеснявам.

# 1 720
  • Мнения: 526
На 13.07 получих съобщение от Спиди за кърпата  от Детелина и все още не е дошла.....като проследя пратката пише, че е в офис на Спиди, а като набера куриера автоматично ми казват, че пратката не е в него

# 1 721
  • Мнения: 36 816
Честито отново на всички спечелили! Simple Smile Аз все още се надявам да ми звъннат от Капи, понеже миналата седмица регистрирах още бележки..
В галерията на Сомърсби видях, че някой има повече магнитчета от мен и сега завиждам...

# 1 722
  • Мнения: 5 695
Тази сутрин тръгвайки за работа видях в краката си червено езиче от бира Каменица. На него има символ кенче. Знам за играта им, дори съм си купувала едно кенче от тяхната бира, ей тъй за спорта да си видя късмета /буква имах/, но не помня до кога е срока на играта. Днес ако отида в магазин дали ще ми дадат бира?

И още един въпрос - имаше една игра, където участието беше като напишеш какъв е таланта на детето ти. Наградите не бяха мисля кой знае какво - нещо от типа на тефтери ми се върти в главата. Но не мога да се сетя коя беше тази игра, че писах нещо по темата. Някой да се сеща?

# 1 723
  • Мнения: 871
Тази сутрин тръгвайки за работа видях в краката си червено езиче от бира Каменица. На него има символ кенче. Знам за играта им, дори съм си купувала едно кенче от тяхната бира, ей тъй за спорта да си видя късмета /буква имах/, но не помня до кога е срока на играта. Днес ако отида в магазин дали ще ми дадат бира?

И още един въпрос - имаше една игра, където участието беше като напишеш какъв е таланта на детето ти. Наградите не бяха мисля кой знае какво - нещо от типа на тефтери ми се върти в главата. Но не мога да се сетя коя беше тази игра, че писах нещо по темата. Някой да се сеща?

Тази ли http://philicon.bg/freshtalents/#winners

# 1 724
  • София
  • Мнения: 1 072
Тази сутрин тръгвайки за работа видях в краката си червено езиче от бира Каменица. На него има символ кенче. Знам за играта им, дори съм си купувала едно кенче от тяхната бира, ей тъй за спорта да си видя късмета /буква имах/, но не помня до кога е срока на играта. Днес ако отида в магазин дали ще ми дадат бира?

И още един въпрос - имаше една игра, където участието беше като напишеш какъв е таланта на детето ти. Наградите не бяха мисля кой знае какво - нещо от типа на тефтери ми се върти в главата. Но не мога да се сетя коя беше тази игра, че писах нещо по темата. Някой да се сеща?

До 30.08 е играта на Каменица.

Общи условия

Активация на акаунт