Неврологичен проблем ли е?

  • 1 353
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте, сина ми е на 9м. Доносено и голямо бебе е. С изявен рефлукс от ден 20.
Преди 10 тина дни забелязах ,докато бяхме в колата и гледаше през прозореца ,че очичките му се движат бързо наляво надясно.
Според педиатърката е физиологичен нистагъм и да не се плаша,но го направи още няколко пъти,(само докато е в кллата и гледа през прозореца).
Като цяло не съм забелязала нещо друго нередно осеен ,че понякога се вглабява в нещо и се заглежа и не реагира веднага когато го викам.
Бяхме на очен , каза ,че няма проблем с очите. Моля ви за съвет и помощ има ли други деца с такъв проблем?

# 1
  • Мнения: 10 581
Не е ли нормално да ти се движат очите бързо на ляво на дясно, докато следиш обекти на пътя? Rolling Eyes Аз го виждам съвсем нормално явление. Не се вкарвай във филми.

# 2
  • Мнения: 3 172
В колата на всички хора им мърдат очите, когато гледат през страничните прозорци.

# 3
  • Мнения: 462
И според мен е съвсем нормално,дори е добър показател,че се опитва да проследи обектите.

# 4
  • Мнения: 7
Боже ,много ми помогнахте! Педиатърката ни ни вкара в голям филм..

# 5
  • Мнения: 73
Здравейте! Бебето ми е на 8 месеца и много често си търка крачетата едно в друго. Сега се научи да прехвърля играчка от дясна  ръка в лява  - търка крачетата и обратно от лява ръка в дясна и лак търка крачета. Правили ли са го това вашите деца? Силно съм притеснена първо дете ми е

Общи условия

Активация на акаунт