Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (76) - юли'2018

  • 117 686
  • 1 786
  •   1
Отговори
# 1 755
  • Мнения: 63
Потребителите, които ще имат възможност да тестват Bepanthen® Унгвент и да споделят впечатленията си, са:

Nightflower
Eona
nunu17
L i m a
Неизвестна16
Есенция Лимонова
Kokoshy
Shokoladche
Lily of the valley
Maria Ivailova

Честито!

Потребителите ще бъдат уведомени чрез лично съобщение във форума как ще получат продукта.

Честито!! Blush

# 1 756
  • Мнения: 240
Обадиха ми се от Детелина, била съм в резервите и печеля плажна кърпа. Точно нея много исках 😊😊😊

# 1 757
  • София
  • Мнения: 13 187
Преди малко ми излезе реклама на тази игра:

https://www.facebook.com/GordonsGinBG/photos/a.269470306928902.1 … ype=3&theater

# 1 758
  • Мнения: 36 654
Това издателство с магнитите е имало томбола предишните две години - изобщо не съм и разбрала .. Защо ли и тази година не са направили? http://www.bulgaran.com/%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D1%87%D0%B0%D0%BC-%D0 … %D0%BB%D0%B0.html

# 1 759
  • при късмета
  • Мнения: 24 055
Тази година още не е дошла. Гледам, че и двете томболи приемат заявки до декември, сигурно и тази ще има. Ама как се събират 100 лепенки за година и каква книжка трябва да вземеш?

# 1 760
  • Мнения: 1 483
Играта с котешката храна и награда прахосмукачка не я намирам. Може ли линк???

# 1 761
# 1 762
  • Мнения: 36 654
Предполагам, че от тях се поръчва албума и ако томболата е постоянна, не е задължително да се попълни в рамките на една година... Но не прочетох добре условията.

# 1 763
  • Сливен
  • Мнения: 4 245
И мен никъде не няма. Днес дойде кошницата от Пикантина, много ми харесва!
Чакам вафли от последното теглене на Кармела и Ариана от сегашната игра...



Тази кошница от Пикантина,от играта "Предизвикателството на Севда" ли е?

# 1 764
  • Мнения: 863
Има ли и други които не са получили наградите от играта на Woman.bg - "Световно Кулинарно Първенство", аз спечелих Кошница с маслинови продукти от Del Alma. Може ли информация с коя куриерска фирма ги доставят?

# 1 765
  • Мнения: 444
Здравейте! Да ви попитам с коя куриерска фирма разнасят наградите от Чупа? Благодаря ви за отговора!

# 1 766
  • Сливен
  • Мнения: 4 245
Има ли и други които не са получили наградите от играта на Woman.bg - "Световно Кулинарно Първенство", аз спечелих Кошница с маслинови продукти от Del Alma. Може ли информация с коя куриерска фирма ги доставят?

Аз спечелих престилка и ръкавица,само съобщение получих,да изпратя адрес и данни за доставка.И нищо повече от тогава ,не съм получавала.

# 1 767
  • Мнения: 1 178
Прегледах набързо списъка с бирите и познайте- Пеньо Пенев и Мирослав Пенев са със стекче. Незнам обаче дали не фигурират и с партизанските си имена, за да прилапат повече бирички.

# 1 768
  • Мнения: 14 813
Ее със сигурност ги има поне 5-6 пъти,иначе все едно не са играли. 😂

# 1 769
  • София
  • Мнения: 3 024
Здравейте! Да ви попитам с коя куриерска фирма разнасят наградите от Чупа? Благодаря ви за отговора!
Тип топ.

Общи условия

Активация на акаунт