УМБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 21

  • 50 592
  • 758
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 36
Аз съм 29 г.с и на мен ми казаха така на една от лекциите.
Може и да ни съвпаднат термините тъй като аз ше съм с планувано секцио и ще е по рано 😉 Успех до края

# 181
  • Мнения: 1 327
Аз също ще съм със секцио и ми връщат 10 дни назад . Simple Smile

# 182
  • Мнения: 42
Здравейте,  аз съм с термин 4 Ноември така, че чакаме бебче все момент. Аз съм от Ямбол и се следя при д-р Веселин Ангелов и ще раждам нормално (разбира се дано няма усложнения) в ДМ, днес бях на преглед при него но забравих да го питам, ако тръгна да раждам и през това време той е на смяна, пак ли се плаща избор на екип или не? Не че е толкова важно, но просто ми е интересно. Другият ми въпрос е към вече раждалите, с каква дреха раждахте, ваша нощница или дават такава от болницата?
Благодаря предварително и стискам палци на всички да ви минат леко ражданията!

# 183
  • Мнения: 6 013
Доколкото знам дори и лекарят ти да е на смяна пак плащаш за избор.

# 184
  • Бургас
  • Мнения: 449
Здравейте,  аз съм с термин 4 Ноември така, че чакаме бебче все момент. Аз съм от Ямбол и се следя при д-р Веселин Ангелов и ще раждам нормално (разбира се дано няма усложнения) в ДМ, днес бях на преглед при него но забравих да го питам, ако тръгна да раждам и през това време той е на смяна, пак ли се плаща избор на екип или не? Не че е толкова важно, но просто ми е интересно. Другият ми въпрос е към вече раждалите, с каква дреха раждахте, ваша нощница или дават такава от болницата?
Благодаря предварително и стискам палци на всички да ви минат леко ражданията!
Мисля, че избор на екип се плаща само ако е секцио, за нормалното ако е на смяна лекаря и няма друго раждане, което да води в този момент не мисля, че ще платиш, но най-добре питай някой от ПР-ите на болницата. Иначе за нощниците, аз си бях с моя, просто защото бях отишла с изтекли води и голямо разкритие и директно ме качиха в родилна зала. Доколкото разбрах от пишещите тук мами сега е дават еднократни нощници. Успех и една хубава новина ще чакаме да напишеш тук Simple Smile

# 185
  • Мнения: 76
Аз родих на 19.09.2018 и не дават нощници. Всички момичета си бяха със свои. Най-добре е да са за кърмачки.

# 186
  • Мнения: 908
Миналата година никой не ми предложи нощница, бях със своя. Може би ако забравиш тогава дават еднократни.

# 187
  • Мнения: 4 087
Вземете си нощници с презрамки и някакъв халат. Адската жега е , а и е по-удобно за кърмене, дърпаш презрамката и кърмиш, а из етаа си ходи по халат.

# 188
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Потвърждавам Simple Smile Аз бях с нощници без ръкави с копченца отпред и ми беше жега (края на септември), даже  халат/връхна дреха не съм ползвала. Беше ми удобно за кърмене така. Ако не такива- най-много с къс ръкав за кърмачки.
Другото което се сещам, че ще ви е полезно да си вземете е една-две памучни пелени от тези за бебето. Може да ги постилате, за да го сложите на леглото без да ви се карат Simple Smile , да го завиете с нещо различно от юрган Wink или да го подсушите при нужда.

# 189
  • Мнения: 108
Здравейте,  аз съм с термин 4 Ноември така, че чакаме бебче все момент. Аз съм от Ямбол и се следя при д-р Веселин Ангелов и ще раждам нормално (разбира се дано няма усложнения) в ДМ, днес бях на преглед при него но забравих да го питам, ако тръгна да раждам и през това време той е на смяна, пак ли се плаща избор на екип или не? Не че е толкова важно, но просто ми е интересно. Другият ми въпрос е към вече раждалите, с каква дреха раждахте, ваша нощница или дават такава от болницата?
Благодаря предварително и стискам палци на всички да ви минат леко ражданията!

Ако за нормално раждане си искаш доктора, се плаща избор. По принцип на смяна са няколко човека и без избор е който ти се падне. Ражда се с еднократна нощница, която се взима от болницата, после вече като те свалят в отделението си си със свои.
Има климатична система в стаите, та опция да ти е прекалено топло или студено (според мен) не е възможно. Стига да се разберете с другите момичета каква температура да поддържате.

# 190
  • Мнения: 1 700
За нормално раждане в Девата, кой доктор е най-добрият избор?

# 191
  • гр.Бургас
  • Мнения: 152
Аз раждах при д-р Йорданов, при него си следях и бременността и съм изключително доволна. За мен той е най- добрият избор!

# 192
  • Мнения: 1 700
Аз раждах при д-р Йорданов, при него си следях и бременността и съм изключително доволна. За мен той е най- добрият избор!
Става въпрос за нормално раждане.

# 193
  • гр.Бургас
  • Мнения: 152
Да разбрах,че става въпрос за нормално раждане. Аз родих нормално.

# 194
  • Бургас
  • Мнения: 449
Аз раждах нормално при д-р Ирмов, вече е доцент доколкото разбрах. Супер доволна съм от него, пак бих го избрала, ако имам още едно дете Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт