УМБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 21

  • 50 459
  • 758
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 907
Не съм чувала да го бият , а и съдя по себе си, защото като ми включиха системата с окситоцин и започваха зверски , нетърпими на моменти контракции. На няколко пъти сама си намалях системата, за да утихнат леко.

# 211
  • Мнения: 47
На мен са ми слагали и в система, и са ми го били. Много ме болеше и в двата случая.

# 212
  • Мнения: 42
Въпрос към вече раждалите мами там, до кой момент и до къде се допуска таткото при приемане за раждане(без заплащане на присъствие на друг човек по време на раждане)?

# 213
  • Мнения: 907
Моя го допуснаха до стаята да ми помогне за багажа и щом ме качиха в количката за раждане на горния етаж, му казаха да тръгва.

# 214
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Моя го допуснаха до стаята да ми помогне за багажа и щом ме качиха в количката за раждане на горния етаж, му казаха да тръгва.
Да, и при мен беше така

# 215
  • Бургас
  • Мнения: 449
При мен беше леко спешно раждането, таткото ме изпрати до асансьорите, а мен ме качиха с количка до родилна зала, директно. Багажът си беше с мен. Момичетата горе бяха много мили, прибраха го в една стая и след като всичко приключи, плюс 2-та часа в реанимация, ми дадоха багажа и ме транспортираха в стая.

# 216
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Таткото до регистратура (аз бях планово секцио).
На мен са ми слагали и в система, и са ми го били. Много ме болеше и в двата случая.
И на мен така. Но като го бият май боли една идея повече. Казаха, че има и обезболяващо в спринцовката, но направо място не можех да си намеря няколко минути след това; съквартирантката ми и тя беше така.

# 217
  • Мнения: 42
Майчета, какво означава свободно посещение при родилката ако се доплати ? И ако не се доплати, кога има право таткото да идва на свиждания

# 218
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Майчета, какво означава свободно посещение при родилката ако се доплати ? И ако не се доплати, кога има право таткото да идва на свиждания
Когато си е стандартното време за свиждане/май между 17 и 19ч/.

# 219
  • Мнения: 2 883
Между 5 и 6 следобяд са посещенията, а през останалото време родилката, ако е в състояние, може да слиза до кафето или двора на болницата и да се види с който иска.

# 220
  • Мнения: 42
А какво значи свободно посещение при родилката?

# 221
  • Мнения: 2 883
Че избрания човек, който има картата, може да си влиза и излиза до отделението когато си иска

# 222
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Честно казано това за свободните посещения го намирам за приемливо само ако си във вип стая. Иначе е крайно неприятно да си в стая с още 1-2 жени и някой да влиза и излиза когато си иска. Изключение прави ако таткото има работа, която не му позволява да посещава жена си през определеното за свиждане време и посещението е еднократно през деня.

# 223
  • Мнения: 2 883
И на мен ми се вижда излишно и особено скъпо 😅
Във випа, или т.нар. "Галерия" таткото е с теб постоянно, има и легло за него.
Всъщност в единичната също, но и те са си цифра 🤑

# 224
  • Мнения: 203
Знаеш ли колко е стаята , интересно ми е ?
И на мен ми се вижда излишно и особено скъпо 😅
Във випа, или т.нар. "Галерия" таткото е с теб постоянно, има и легло за него.
Всъщност в единичната също, но и те са си цифра 🤑

Общи условия

Активация на акаунт