УМБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 21

  • 50 489
  • 758
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 695
Обадете му се! Аз също тази сутрин имам някаква тежест ниско вдясно, и не знам дали е от някой орган или си е за прглед. Вашите болки къде и какви са?

# 91
  • Мнения: 36
Здравейте дами. Карам първа бременност и се следя при д-р Мануелян.  Ще раждам в Девата със секцио, но не съм сигурна на кой д-р да се спра. Моля за съвет. Благодаря предварително

# 92
  • Сливен
  • Мнения: 825
Здравейте малко по различен въпрос от родилно отделение
Интересува ме дали на някой му е слаган стенд в бъбрека в Девата.

# 93
  • Мнения: 2
Обадете му се! Аз също тази сутрин имам някаква тежест ниско вдясно, и не знам дали е от някой орган или си е за прглед. Вашите болки къде и какви са?
Болките са ми от няколко дни,усещам тежест и спазми в целия корем,доста силни.Записах си час за след 5 дни,дано не ме боли много дотогава,ако не ще се ходи по-рано.

# 94
  • Мнения: 1 327
Когато имам някакви оплаквания веднага му пиша във вайбър и ми отговаря моя лекар дали е ок или ще ме види.

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 39
Обадете му се! Аз също тази сутрин имам някаква тежест ниско вдясно, и не знам дали е от някой орган или си е за прглед. Вашите болки къде и какви са?
Болките са ми от няколко дни,усещам тежест и спазми в целия корем,доста силни.Записах си час за след 5 дни,дано не ме боли много дотогава,ако не ще се ходи по-рано.
Пишете на д-р Ирмов или на Вайбър или в Месинджър. Отговарял ми е винаги, ако е нещо спешно, което Ви тревожи много направо му звъннете, за да прецени дали е ок да се чака 5 дни. Стискам палци всичко да е наред!

# 96
  • русе
  • Мнения: 1 317
Правиха ми операция на разширени вени ,издадоха ми болничен ,но при изписването не ми дадоха епикриза. Сега за продължаване на болничният личната ми иска тази епикриза,нищо че всичко е описано в амбулаторната ми карта ?!

# 97
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Правиха ми операция на разширени вени ,издадоха ми болничен ,но при изписването не ми дадоха епикриза. Сега за продължаване на болничният личната ми иска тази епикриза,нищо че всичко е описано в амбулаторната ми карта ?!
Не знам какво точно питате, но може би е добра идея да си потърсите епикризата в болницата.

Д-р Татарова с кой работи в екип при секцио (втори лекар, анестезиолог) ?

# 98
  • Мнения: 1 327
Момичета ето пресен случай .Четох ,в страницата на Дева Мария за този случай  ,но бебето пак е транспортирано в  УМБАЛ Бургас и не мога да разбера защо ?

# 99
  • Мнения: 2 883
Миналата седмица по случайно отидох там в четвъртък, питах за отворените врати на родилното, оказа се, че съм отишла точно на време, но отказаха да ме вкарат, защото било много натоварено, имало раждане и стаите били пълни. Казаха ми, че лятото е така и е най-добре да отида след септември. Та може и заради липса на места да са преместили родилката в МБАЛ.

# 100
  • Мнения: 1 695
Защото на УМБАЛ неонатологията е много добра, в Девата нямат добра неонатология, поне в сравнение с УМБАЛ.

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 39
Правиха ми операция на разширени вени ,издадоха ми болничен ,но при изписването не ми дадоха епикриза. Сега за продължаване на болничният личната ми иска тази епикриза,нищо че всичко е описано в амбулаторната ми карта ?!
Отидете до болницата. Обикновено епикризите не се издават в деня на изписването. Когато баща ми лежа в отделението по урология, епикризата я получихме няколко дни след като го изписаха.

# 102
  • Мнения: 106
Момичета ето пресен случай .Четох ,в страницата на Дева Мария за този случай  ,но бебето пак е транспортирано в  УМБАЛ Бургас и не мога да разбера защо ?


Защото булята е била циганка и не е искала да бъде в частната болница по... определени причини Grinning
Не е транспортирано бебето, а просто майката и бебето са откарани в УМБАЛ и се води родено там.

# 103
  • Мнения: 106
Защото на УМБАЛ неонатологията е много добра, в Девата нямат добра неонатология, поне в сравнение с УМБАЛ.

Глупости, най-добрата неонатология е в Девата, поне до скоро (до преди да родя се интересувах) неонатологията в УМБАЛ беше по-ниско ниво от това на Девата според министерството.

# 104
  • Мнения: 1 695
Как да си запиша час за д-р Георгьоски?

Общи условия

Активация на акаунт