УМБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 21

  • 50 347
  • 758
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 906
И аз родих 11.2017г , да не се окаже,че сме били в една и съща стая Simple Smile Кой ден си ти?

# 121
  • Мнения: 106
Да кажа за новите момичета- в стаите има климатична инсталация, на стената е регулаторът и си избираш какви градуси искаш. Няма причина да стоиш на прекалено топло. Само е важно да не духа към бебето, защото инсталацията е силна

# 122
  • Сливен
  • Мнения: 825
И аз родих 11.2017г , да не се окаже,че сме били в една и съща стая Simple Smile Кой ден си ти?
на 29

# 123
  • Мнения: 906
Ааа доста след мен, аз бях на 11-ти Simple Smile

# 124
  • Мнения: 76
Моля, момичетата, които са били със спинална упойка да кажат как са се чувствали по време на секциото? Наистина ли е толкова кофти да усещаш как ти ровят в корема? И колко време продължи операцията? Аз предпочитам спиналната упойка, но се притеснявам да не ме хване шубето...

# 125
  • Мнения: 542
Аз бях със спинална упойка, не беше нищо особено това ровене, усещаш нещо, но не беше толкова неприятно. Моето секцио мина изключително бързо, за 20 минути всичко приключи, даже дали не бяха 15. 😁
Иначе по време на самото секцио, малко след като започнаха ми стана малко лошо, но ми сложиха една маска с кислород и направо се почувствах чудесно 😁 Докторите се шегуваха през цялото време, имаше музика, не усещаш, че си на операция. 😊

# 126
  • Сливен
  • Мнения: 825
Абе усещаш си ама не е толкова страшно аз по принцип исках пълна защото всички операции ми бяха с пълна но бях хремава и касаха по добре спинална и не съжелявам.Ако дай боже пак забременея ще съм пак със спинална.Моето секцио се проточи но имаше малък проблем.Много ми се повръщаше по време на секциото но постоянно ми поставяха диган, преди да изкарат бебка ми беше сякаш по напрегнато и бях по стегната нз защо в момента в който изскараха бебка се отпуснах и не усещах чак така

# 127
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
ReNeTa_M, мерси за отговора.
А, иначе до колко е практична нощницата вместо пижама с панталон и риза?
До токова, че да могат да те преглеждат на визитация и да не ти опират ластици в разреза, ако си секцио. Тоест много.
Моля, момичетата, които са били със спинална упойка да кажат как са се чувствали по време на секциото? Наистина ли е толкова кофти да усещаш как ти ровят в корема? И колко време продължи операцията? Аз предпочитам спиналната упойка, но се притеснявам да не ме хване шубето...
Аз се чувствах зле, но това беше защото съм с много ниско кръвно, а от упойката пада допълнително. Та, ако и вие сте така, говорете с анестезиолога предварително и въобще споделете му всякакви специфики на здравословното ви състояние, дори да не ви се струват важни, за да може той да е подготвен да реагира адекватно. Не се усеща как ти ровят в корема буквално, но има усещане за движенията на хирурзите- натиск, опъване, бутане и т.н. без болка. 15-20 минути е до изваждането на бебето, после има да речем още толкова или малко повече затваряне по обратния ред. Спиналната упойка е по-щадяща и за мама, и за бебе и неслучайно я препоръчват анестезиолозите.

# 128
  • Мнения: 12
Има ли някое мамче раждала при доктор Делян Йорданов ? Като цяло може ли някой да сподели мнение за него . Благодаря

# 129
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Момичета раждали секцио, при кой лекар си направихте консултацията с кардиолог ? Какви са ви впечатленията от лекаря и от "прегледа" ? Всякакви мнения ще са ми от полза.

# 130
  • Мнения: 76
Има ли някое мамче раждала при доктор Делян Йорданов ? Като цяло може ли някой да сподели мнение за него . Благодаря

Аз съм с планово секцио за 19.09 при д-р Йорданов. Надявам се бебето да стои мирно до тогава, че докторът тази седмица е в отпуска.
Със сигурност ще чуеш различни мнения за всеки един лекар. Няма само доволни, винаги ще има и недоволни.
Аз го избрах, след една негова лекция за раждането. Много добре обясни всичко, отговори на всички въпроси на момичетата. Не съм го проучвала. Доверявам се на интуицията си и се надявам всичко да мине добре!

# 131
  • гр.Бургас
  • Мнения: 152
 А мога ли да Ви попитам каква е причината зе секцио?
 
Има ли някое мамче раждала при доктор Делян Йорданов ? Като цяло може ли някой да сподели мнение за него . Благодаря

Аз съм с планово секцио за 19.09 при д-р Йорданов. Надявам се бебето да стои мирно до тогава, че докторът тази седмица е в отпуска.
Със сигурност ще чуеш различни мнения за всеки един лекар. Няма само доволни, винаги ще има и недоволни.
Аз го избрах, след една негова лекция за раждането. Много добре обясни всичко, отговори на всички въпроси на момичетата. Не съм го проучвала. Доверявам се на интуицията си и се надявам всичко да мине добре!

# 132
  • Мнения: 76

 А мога ли да Ви попитам каква е причината зе секцио?

Тони, бебето не се обръща главично.  Иначе док. ме пита ако се обърне дали искам естествено раждане.

# 133
  • Мнения: 12
Успех , дано всичко мине както искате . И аз мисля при него да раждам , за сега съм останала само с добри впечетления и по прегледите гледам , че доста жени идват при него .

# 134
  • Мнения: 76
Успех , дано всичко мине както искате . И аз мисля при него да раждам , за сега съм останала само с добри впечетления и по прегледите гледам , че доста жени идват при него .

Благодаря! Дано и при теб всичко мине успешно.

Общи условия

Активация на акаунт