СЕДМИ клас – 11 – Късмет на Първо класиране! (02.07.2018–08.07.2018)

  • 145 719
  • 2 767
  •   1
Отговори
# 2 730
  • София
  • Мнения: 18 679
Ми при нас протече по същия начин, само дето нямаме дата за род. среща. Дадоха ни служ. бележка, че е записан, с която да се вземе удостоверение за преместване от старото училище и това беше. А, и списък със задължителна литература за лятото ми дадоха. В системата предполагам, че ще излезе чак след второ класиране и записване - поне според графика чак тогава се обявяват записалите се ученици.

# 2 731
  • Мнения: 11 667
Даже и удостоверение за преместване не са ни искали. То и по-добре, че иначе трябваше да навия едни още 150 км 😂

# 2 732
  • София
  • Мнения: 18 679
Те по принцип не трябва да го искат - не е необходимо. В София обаче тая наредба още не са я чели.

# 2 733
  • Мнения: 11 667
Ми те при вас новините последни идват 😂😂😂

# 2 734
  • Мнения: 21 455
Даже и удостоверение за преместване не са ни искали. То и по-добре, че иначе трябваше да навия едни още 150 км 😂
Може специално да ги поздравиш. Най-после някой, който е наясно с нормативната уредба.

# 2 735
  • София
  • Мнения: 18 679
"Новини" - силно казано, тя тая наредба е на две години...Ама реших да не вадя рогите още на записването, че ни предстоят пет години любов с тая гимназия, викам си - да се посрамуваме малко в началото сепак...

# 2 736
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Даже и удостоверение за преместване не са ни искали. То и по-добре, че иначе трябваше да навия едни още 150 км 😂
Може специално да ги поздравиш. Най-после някой, който е наясно с нормативната уредба.

На нас също не ни поискаха - ЕГ Пловдив.

# 2 737
  • Мнения: 5 160
Ни удостоверение за преместване, ни списък по литература, ни родителска, учебници - учителите.
Абе тва дете ще ходи ли наесен на училище Sweat Smile

# 2 738
  • Мнения: 11 667
Анджък, Лоренца, облече мислите ми в думи 😀😊😂

# 2 739
  • Мнения: 21 455
Ей, угодия нямат. Не стига, че сте попаднали в прогресивни училища, ами мърморите само. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 740
  • Мнения: 5 160
Ей, угодия нямат. Не стига, че сте попаднали в прогресивни училища, ами мърморите само. Stuck Out Tongue Winking Eye
Знаеш ли как ще се израдва хлапето Simple Smile
Направо в бъдещето сме попаднали Rocket

# 2 741
  • Мнения: 21 455
Как можа точно кораба-майка да изтипосаш? JoyJoyJoy

# 2 742
  • Мнения: 11 667
Така се хиля, че ММ не вярва, че чета седмокласната тема hahaha

# 2 743
  • София
  • Мнения: 11 982
Левичарите са тесните социалисти и левичарството се отчита като детска болест на социализма. Моля, не бъркайте понятията.
Аз съм левак.
Никога не съм бил тесен социалист.
Тъй като се е смятало ,че щом си левак значи не си сръчен и не можеш да го направиш като останалите, затова е и приело гражданственост като некадърник. Левак= некадърник. Също и селянин = тъпанар. Но аз съм левак и съм от село. Боже, колко тъпанари от градовете познавам и колко некадърници десняци съм виждал.....

Всъщност, и левак и левичар имат по две значения, като едното и за девете е - човек, който си служи по-добре с лявата ръка.

В Испанската не искат удостоверение за преместване.

# 2 744
  • Варна
  • Мнения: 677
След един прочетен въпрос вече два часа съм в чуденка.
Записахме щерката. Взеха ни оригиналното свидетелство, попълнихме едно тяхно заявление и нищо повече. Казаха ни дата за родителска среща, 10 септември.
Кога ще търсим учебници, нещо друго има ли да се прави не знам. Та сега се чудя при вас как протече записването?
И вторият въпрос е отбелязва ли се някъде в онлайн платформата, че детето е записано?
На нас ни казаха да не бързаме да купуваме учебници, преди родителската среща (също на 10.09), защото може да има някакви промени и тогава ще ни кажат точно какви.
Иначе на нас ни дадоха входящ номер , че сме записани, попълвахме заявление , а детето избира бъдещи сипове. Аз се чудя оригиналното свидетелство до края на обучението ли остава при тях? 

Общи условия

Активация на акаунт