СЕДМИ клас – 11 – Късмет на Първо класиране! (02.07.2018–08.07.2018)

  • 145 724
  • 2 767
  •   1
Отговори
# 2 715
  • София
  • Мнения: 6 559
Аз съм левичар имам дарба за езици, бях добър спортист, БЕЛ ми се отдава, рисуването тоже, но по МАТ съм пълен гьон ! Другите точни науки - средна работа.
Имам много добро чувство за ориентация - никъде по света не съм се губила. Joy

# 2 716
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, по света и аз не съм. Ама в София веднъж хванах метрото към центъра и като наближихме летището започнах да се усъмнявам, че нещо не е наред🤨

# 2 717
  • Мнения: 2 489
Моят син е левичар. Математиката и точните науки му се отдават.  Рисува добре, но в тази област не се е развивал. Избра математиката.

# 2 718
  • Мнения: 1 297
Е, по света и аз не съм. Ама в София веднъж хванах метрото към центъра и като наближихме летището започнах да се усъмнявам, че нещо не е наред🤨
hahaha

Интересна информация поднесе ВихрогонЪТ. Трябва да обследвам и аз, като Облачна. Да си смениш името, че пак заваля.

Последна редакция: нд, 08 юли 2018, 19:27 от menta 007

# 2 719
  • Мнения: 26
Левичарите са тесните социалисти и левичарството се отчита като детска болест на социализма. Моля, не бъркайте понятията.
Аз съм левак.
Никога не съм бил тесен социалист.
Тъй като се е смятало ,че щом си левак значи не си сръчен и не можеш да го направиш като останалите, затова е и приело гражданственост като некадърник. Левак= некадърник. Също и селянин = тъпанар. Но аз съм левак и съм от село. Боже, колко тъпанари от градовете познавам и колко некадърници десняци съм виждал.....

# 2 720
  • София
  • Мнения: 6 559
Е, по света и аз не съм. Ама в София веднъж хванах метрото към центъра и като наближихме летището започнах да се усъмнявам, че нещо не е наред🤨
Ааа, в нашто метро и на мен ми е тегавко, ама аз съм се возила 5 пъти ...макс.

# 2 721
  • Мнения: 4 915
Какво да кажа аз, като съм се возила веднъж в метрото, и то с придружител. Загубването ми е гарантирано.
Редовно се бърках и по моловете, и излизайки от един магазин, задължително поемах по обратния път, вместо към следващия. Stuck Out Tongue Closed Eyes Важното е да направиш разбираща и компетентна физиономия, минавайки за ен-ти път покрай един и същ магазин. Sunglasses

# 2 722
  • Мнения: 415
 Дано Simple Smile
Скрит текст:

А това е специален поздрав за облачна. Тя си знае. Kissing Heart

Моят син е приет на първо класиране в 1 аег. Подадохме за второ. Надявам се на испанската. Не ни стигат 2,5 т.
Мисля, че ще смените училището.

# 2 723
  • София
  • Мнения: 7 056

Интересна информация поднесе ВихрогонЪТ. Трябва да обследвам и аз, като Облачна. Да си смениш името, че пак заваля.
Ще, ще... След четвъртък. Сега стискайте палци Wink

# 2 724
  • Мнения: 4 915
Стискаме, стискаме. И ние чакаме второто с нетърпение. Simple Smile

# 2 725
  • София
  • Мнения: 18 679
Редовно се бърках и по моловете, и излизайки от един магазин, задължително поемах по обратния път, вместо към следващия. Stuck Out Tongue Closed Eyes
Хахаха, това и аз го правя ВСЕКИ ПЪТ! И понеже малко и недовиждам, обикновено се усещам след има-няма десетина магазина - абе, тука не бяхме ли вече?! Благодаря ти, мислех, че съм самичка Hug

# 2 726
  • Мнения: 4 915
Със сигурност не си самичка, ами с още 90% от клиентките, ама не си признават. Simple Smile
Аз му намерих цаката - запомням, че влизайки в магазина идвам от дясната страна, значи излизайки, пак трябва надясно да поема. Simple Smile

П.П. ' Начиии, сетих се що такава навалица по тез молове - ми жените обикалят по 2-3 пъти по едни и същи магазини, докато се усетят и обиколят и другите...Yum

# 2 727
  • Мнения: 934
Sunshine, колкото и да е в противоречие с личните ми интереси Joy, много се радвам да чуя за такива деца, с цел и посока, които не се оставят на инерцията.
Пожелавам много успехи на детето!
Много ти благодаря!

# 2 728
  • Мнения: 11 671
След един прочетен въпрос вече два часа съм в чуденка.
Записахме щерката. Взеха ни оригиналното свидетелство, попълнихме едно тяхно заявление и нищо повече. Казаха ни дата за родителска среща, 10 септември.
Кога ще търсим учебници, нещо друго има ли да се прави не знам. Та сега се чудя при вас как протече записването?
И вторият въпрос е отбелязва ли се някъде в онлайн платформата, че детето е записано?

# 2 729
  • Мнения: 21 455
И вторият въпрос е отбелязва ли се някъде в онлайн платформата, че детето е записано?
Цитирам нещо, което току-що написах във ФБ.
Чисто теоретично системата не дава възможност на записаните да участват в трети етап на класиране. Миналата година обаче група любопитки стояхме до полунощ, за да отвори системата и още първият тест показа, че няма ограничение за подаване. Веднага беше изпратен мейл на многоуважаемата д-р Ваня Кастрева и проблемът своевременно беше отстранен.

Общи условия

Активация на акаунт