Колко често оправяте леглото в спалнята?

  • 7 152
  • 203
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 334
Всеки ден. newsm10

# 106
  • София
  • Мнения: 3 123


А иначе по темата, всяка сутрин си оправям леглото...немога да го търпя разхвърляно. Naughty

Peace и аз съм така

# 107
  • Мнения: 3 376
Оправям го всяка седмица, разбирай - веднъж седмично като сменя чаршафите  Laughing

# 108
  • Мнения: 6 155
Всеки ден!!! Страшно мразя неоправено легло /по принцип всичко не на място и разхвърляно ме дразни!/

 Peace Peace Peace

# 109
  • Мнения: 2 609
Всяка сутрин. Peace Събирам завивката, чашафа и възглавниците и хоп в чекмеджето. Нямам покривала, само дамазка- лесно и удобно Mr. Green

# 110
  • Мнения: 1 403
Всяка сутрин  Peace

# 111
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Хм..аз ако искам да правя нещо..няма да ми пречат завивките, още повече пък това, че е постлано Mr. Green

А иначе по темата, всяка сутрин си оправям леглото...немога да го търпя разхвърляно. Naughty


 Peace

# 112
  • Мнения: 1 146
Като станем веднага го оправям. Не мога да го гледам неоправено.

# 113
  • Мнения: 5 476
Като станем веднага го оправям. Не мога да го гледам неоправено.

И аз така.!  Peace

# 114
  • Мнения: 419
По принцип само издърпвам завивките Laughing,но понякога ме мързи и това да направя,защото при нас е като закон че оправя ли го-след малко пак го разхвърляме! Embarassed

# 115
  • Мнения: 1 364
Почти всяка сутрин опъвам завивките и леглото е готово...

# 116
  • Мнения: 1 117
Всяка сутрин!Много рядко се случва да пропусна Wink

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Оправям го всяка седмица, разбирай - веднъж седмично като сменя чаршафите  Laughing

През останалите дни това е задачка на баткото - оправя всички легла (неговото, на малката и нашето). Но не мога да разбера какъв е тоя кф като отидат в спалнята да си играят да развалят ако може всички легла, та на Жоро му се налага по няколко пъти на ден да ги оправя.

П.С. Когато беше по-малък и не можеше да се справя с леглата, естествено всяка сутрин това го правихме ние с мъжО, който се сети пръв - не беше задължение само на единия.

# 118
  • Мнения: 11 041
Всяка сутрин. Само изпъвам чаршафа, възглавниците и завивката. Никакви ракли и шалтета. Имам си цветни чаршафи, защо да ги крия по ракли? 1 минута е цялата процедура и леглото винаги е готово за ползване.
И аз  Laughing

# 119
  • Sofia
  • Мнения: 926
Всяка сутрин и даже опъвам завивката няколко пъти след като се въргаляме Grinning

Общи условия

Активация на акаунт