Колко често оправяте леглото в спалнята?

  • 7 153
  • 203
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 019
2 пати на ден,оби4ам да ми е прибрано и изпанато леглото

# 136
  • Мнения: 494

Хи,хи ,хи и аз тъй в края на седмицата като сменям чаршафите Laughing

# 137
  • Мнения: 537
Оправям го само когато ще имаме гости, за всеки случай ако някой реши да влезне в спалнята.

# 138
  • Мнения: 221
всяка сутрин, а понякога и през ноща, защото много мразя да спя на матрака или без чаршафи страшно ме дразни

# 139
  • Мнения: 8 505
Всяка сутрин-аз или той-който стане последен.А завивките изобщо не ми пречат за "бойната готовност" Mr. Green

# 140
  • Мнения: 156
Всяка сутрин веднага след като стана Grinning

# 141
  • Мнения: 3 932
Мъжо го оправя сутрин, или аз по-късно, когато забележа, че не е опртавено. Случвало ми се е и да го оправя половин час преди да си легнем...

# 142
  • Мнения: 2 495
Ако съм втора смяна на работа ги оправям сутрин, когато мъжо излезе за работа, а като съм първа-след като се прибера

# 143
  • София
  • Мнения: 1 098
Всяка сутрин,но понякога не го оправям веднага като стана,преди това минавам през банята,пускам компютъра и после тичам за леглото..., сега се засрамих и тичам да си оправя леглото.

# 144
  • Мнения: 6 472
Всяка сутрин. Не страдам от маниа за подреденост и с кеф бих го оправяла и веднъж седмично, но дечурлигата през деня обичат да се въргалят на него.

# 145
# 146
  • Мнения: 593
Всеки ден!!! Страшно мразя неоправено легло /по принцип всичко не на място и разхвърляно ме дразни!/

Таня, дай рецепта, как с две деца успяваш да си слагаш ред в къщата и винаги всичко да ти е на мястото?  Hands Clap  И аз искам така...
Иначе по темата - оправям си леглото всеки ден... по няколко пъти, защото малката постоянно прави чаршафите на топка.

# 147
  • Мнения: 545
Ох, и аз бе обичам да ми е неоправено леглото в спалнята и се старая да го оправям всеки ден. Но се е случвало като съм на работа и мъжът ми не е станал преди да тръгна, или пък много да бързам да си остане неоправено. Той пък въобще не се притеснява, че не е оправено и ако оставя на него може да стои така дни наред.

# 148
  • Мнения: 4 358
Всяка сутрин.
Отварям широко прозореца (зимата пак така) и оправям всички легла  Peace

# 149
  • Мнения: 1 930
Всяка сутрин, още преди миенето на зъби си оправям леглото, след това и на детето легълцето. Мразя да е неоправено.

Общи условия

Активация на акаунт