Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 42

  • 50 405
  • 730
  •   1
Отговори
# 630
  • UK
  • Мнения: 5 999
Това с невлизането ми се струва опасно.  Ами, ако се задави,  ако е отвито детенце, ако е уплашено и стои в леглото си така.
Не съм го практикувала по този начин аз. Просто , не ми е спокойно и няма да мога да мигна.
 От 6-7 месеца някъде си спяха в тяхната стая с бебефон, а и ни делеше едно коридорче. 25 пъти влизам през нощта, като спят.  Да ги оправя,  завия, погаля,  целуна или ей така, да ми се радва окото😂
Разбира се,  всеки си преценява, как да действа.
Две в едно 🤗

# 631
  • Мнения: 3 191
Коконче - няма как да е отвит - и зима и лято спи с чувал. Гледам го и го чувам постоянно на камерата, особено сега като махнах решетката на леглото.  От вчера е и с кашлица, та смятай колко съм спала....три пъти влизах да меря има ли Т, два пъти мина без рев, само с уговорката, че след малко пак ще дойда, което си е истина де, не съм го лъгала. Явно се е уплашил от зарята от преди няколко седмици, “ бум няма” се повтаря като мантра, но пък няма как да спя на пода до леглото му. Не влизам сега от три дни, иначе и аз минавах преди да си легна да го погаля, пипна или просто ей така. Сега обаче всяко влизане е драма и мънкане, независимо, че се движа като призрак. Надявам се, че е някаква фаза и ще отмине. Ако не става така, ще мисля друга тактика, макар, че засега времето за мънкане намалява прогресивно.

# 632
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Фокси период е, дано се нагласите по бързо. Аз искам колкото може повече дълго да си спи при нас, да се гушкаме и т.н. предполагам след година две вече ще иска да спи в своята стая. Обмислям дали да не махна едната решетка н леглото но той доста се върти като спи и го мисля дали ще падне.

# 633
  • Мнения: 2 615
Ние се гушкаме всяка вечер докато заспи и после го местя в кошарата.Няма изгледи да заспива скоро сам.
Две в едно, как си, ходи ли на лекар вече...аз много се вълнувам и чакам да споделиш хубави новини 😙

# 634
  • На остров
  • Мнения: 13 498
За а съжаление всичко е приключило със кървенето,което имах в 6 седмица, колкото и малко да е било. Сега чакаме да видим чхг как е че не спада и вероятно ще трябва да взема хапчета за медицински аборт за да се изчистя. Много ми е гадно, но нищо не зависи от мен за съжаление.

# 635
  • София
  • Мнения: 3 050
Две в едно, много съжалявам! 😟🤗

# 636
  • Мнения: 993
Ех, две в еднооо.. Искрено ти съчувствам:(

# 637
  • България
  • Мнения: 3 622
ех, две в едно и аз си мисля, че като нищо не казваш и нещата си вървят добре. сигурно ли е, че е приключило? Или вече трябваше да има сърчице?
Съжалявам Sad

# 638
  • Мнения: 2 615
Две в едно, съжалявам Sad , прегръдки

# 639
  • Мнения: 19 733
Уф, много тъжно. И аз мислех, че си бременееш спокойно Cry

Аз да се "похваля" с нов номер - снощи Мушмул се появи в десет вечерта в хола, барабар със спалния чувал и таблет под мишница. Как е излязъл от кошарата, идея нямам, но ми изкара акъла, колкото и малко да е останал Astonished

# 640
  • Мнения: 3 191
Две в едно- прегръдки и бързо възстановяване!

За решетката на леглото - Борис в градината вече два месеца спи на детско легло без да е имал инцуденти и реших да пробвам и вкъщи, още повече, че след някой друг месец ще трябва нацяло да махна кошарата, че почти я е изпълнил, тя е 120 см, а той около 100-те.  В момента матрака му е на около 30 см от пода, но съм подложила 3 възглавници от Икеа. Два пъти се изсулва на възглавниците, но сам се качва после обратно. В повечето случаи като му висне единия крак и се сеща, че трябва да се премести...

Кристи - Мушмул явно е ял за рожденнния си ден от шоколада Кума Лиса и ви е надхитрил Simple Smile честито порастнало момче !

Последна редакция: чт, 04 окт 2018, 12:54 от foxy-the infant prodigy

# 641
  • София
  • Мнения: 23 214
мушмул имал рожден ден днес  Mr. Green

 newsm59 newsm67 Gift

# 642
  • Мнения: 19 733
Благодаря Heart Eyes

# 643
  • Мнения: 3 422
И аз видях, че Мушмул има днес рожден ден Simple Smile ЧРД!!!
Кристи, да е жив и здрав, пожелавам му много игри и смях от сърце!!!

# 644
  • гр.София
  • Мнения: 1 655
Кристи, честит рожден ден на малкия палавник:heart_eyes: Да е жив и здрав и още с много нови номера да ви радва:ill:

Общи условия

Активация на акаунт